fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 1 по 7 квітня 2024 року для кожного знака зодіака

Овен

Майже весь свій вільний час ви, схоже, намагаєтеся присвятити коханій людині, тільки не надто ідеалізуйте її. Не забувайте і про свої інтереси

Телець

Хибна скромність здатна відібрати у вас шанс познайомитися з дуже цікавою людиною. Відкиньте комплекси, важливо бути самим собою. А не грати чужої ролі.

Близнюки

На цьому тижні більше часу необхідно проводити з коханою людиною. На вас чекає гармонія, романтика, пристрасть та радість. Насолоджуйтесь усамітненням удвох.

Рак

Подивіться на ситуацію, що склалася іншим поглядом, і для вас відкриється багато цікавих моментів. Будьте терпимішими до недоліків коханої людини, тим більше, що ви теж не ідеал.

Лев

Будьте обережними, не намагайтеся різко змінити ситуацію, інакше можливі ускладнення в особистому житті. Необережні кроки можуть призвести до помилки, про яку ви будете шкодувати. Не піддавайтеся спокусі. Зраду не вдасться зберегти в таємниці.

Діва

Цього тижня вашим стосункам із коханими нічого серйозного не загрожує. Чекайте на щасливий випадок або таємний знак, який допоможе вирішити наявні у вашій парі проблеми і дозволить досягти гармонії.

Терези

Непорозуміння, що виникло цього тижня, буде легко виправити, варто лише піти на здоровий компроміс. Ваше серце розмерзнеться, і ви знову будете щасливі. Довіряйте коханій людині.

Скорпіон

Тимчасове затишшя може викликати почуття самотності, але скоро ви знову будете разом із коханою людиною. Не варто квапити події, вони і так схильні відбуватися надто швидко.

Стрілець

Чим менше ви вимагатимете, тим більше у вас є шанс отримати. А ось претензії, меркантильність та рахунки, хто кому скільки винен, – це шлях у нікуди.

Козеріг

Не виключено, що цього тижня до вас прийде нове сильне почуття. Забудьте на час про ваші амбіції та критерії оцінки потенційного партнера. Слухайте своє серце.

Водолій

Якщо вас засмучує тимчасове затишшя і самотність, то цього тижня є можливість змінити ситуацію, що склалася. Намагайтеся не сидіти вдома, сходіть у кіно, зареєструйтесь на сайті знайомств. Ви маєте чудовий шанс зустріти свою долю, тільки в це треба повірити.

Риби

Наберіться терпіння і не тікайте у світ ілюзій. Ваші взаємини нагадують заплутаний клубок, на який безладно накручуються події. Якщо ви маєте намір поставити крапку і розійтися, то не тягніть із цим.

You cannot copy content of this page