fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 1 по 7 січня 2024 року для кожного знака зодіаку

Овен

Вас закрутить у вихорі емоцій та романтичних переживань. Цей тиждень насичений подіями, вам доведеться випробувати і злети, і падіння. Постарайтеся не втрачати голови.

Телець

Схоже, на вас чекає нове почуття, яке зробить ваше існування приємним і гармонійним. Це, однак, зовсім не означає обов’язкового розриву з давнім партнером, можливо, ви виберете його.

Близнюки

Багато зміниться і перетвориться. Поруч із вами буде кохана людина, а перешкоди на шляху вашого кохання зникнуть самі собою. Ваші стосунки оновилися, стали ніжними та зворушливими.

Рак

Приготуйтеся пробачити своїй коханій людині промахи, помилки, дурниці та інші гідні осуду дії. Адже ви самі теж не без гріха.

Лев

Будьте делікатнішими, вмійте передбачати наслідки ваших слів і дій. Зустрічі з коханою людиною займатимуть більшу частину вашого часу. Згадайте про розумний компроміс, і тоді гармонія у вашій парі зміцніє.

Діва

Можливо, ви готові до серйозного кроку, але цього тижня робити його не слід. Відкладіть остаточне рішення, не виключено, що ваш настрій незабаром зміниться. Обранець покаже себе з несподіваного боку.

Терези

Будьте активнішими в особистому житті, але не перестарайтеся і тримайте себе в руках. Вам на самоті нудьгувати не доведеться, багато хто домагатиметься вашої уваги, тиждень обіцяє бути щедрим на романтичні перспективи.

Скорпіон

Ваші стосунки з коханою людиною зараз просто чудові. Вас може охопити раптовий напад щедрості, і ви завалите кохану людину квітами чи подарунками.

Стрілець

Якщо ви надто багато часу присвячуватимете роботі та справам, забувши про все на світі, то вислухаєте від коханої людини масу закидів. Проведіть канікули вдвох.

Козеріг

Зараз бажано не провокувати кохану людину на конфлікт, інакше ймовірний бурхливий сплеск емоцій. Середа – один із найгармонійніших днів, коли вам буде легко виправити свої колишні помилки.

Водолій

Краще б ви перестали засмучувати своїми закидами кохану людину, а допомогли б упоратися зі ситуацією, що склалася. Бажано зараз не розповідати оточуючим подробиці свого особистого життя, щоб не стати об’єктом для пліток.

Риби

Бажано не афішувати свої пригоди та любовні переживання. Інформацію, яку ви не утримаєте в таємниці, дізнаються багато хто, і вам належить серйозне з’ясування стосунків.

You cannot copy content of this page