fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 11 по 17 грудня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овен

Тиждень затишшя і осмислення ситуації, що склалася. У понеділок і вівторок вам хочеться усамітнення, без якого неможливо зрозуміти себе та свої почуття. П’ятниця та неділя – вдалі дні для зустрічей та побачень.

Телець

Бережніше ставтеся до свого щастя, оберігайте його від “корисних порад” чужих людей. Наявні гарний настрій і чарівність використовуйте для підкорення коханої людини. Впевненість у своїх силах прирече вас на успіх.

Близнюки

Ви схильні метатися, подібно до білки в колесі, тоді як коханий, спостерігаючи за вами, починає думати, що справа в ньому, і йому настав час звільнити місце поряд з вами для іншого претендента. Не дайте йому відчути себе покинутим та забутим. Ваше кохання взаємне.

Рак

У понеділок сварка з коханою людиною загрожує охолодженням у ваших стосунках. Постарайтеся не зневірятися, а знайти причину ваших бід і позбутися її. Поговоріть до душі.

Лев

Постарайтеся зберігати рівність у відносинах, не намагайтеся займати постійно домінуючу позицію. Це не тільки нечесно, а й украй стомлююче. Та й партнер буде проти. Шукайте компроміс.

Діва

Найбільш вдалими днями для прояву ніжних почуттів будуть четвер та неділя. Якщо ж ви бажаєте легкого флірту, що ні до чого не зобов’язує, пошукайте його об’єкт у вівторок. Додайте трохи авантюризму, і ваша романтична пригода буде незабутньою.

Терези

Не засмучуйтеся через тимчасові невдачі, адже тільки наполегливість і віра у власні сили дозволять вам здобути довгоочікувану перемогу на любовному фронті. Найуспішнішими днями можуть стати вихідні.

Скорпіон

Зараз краще плисти за течією та готуватися до серйозних подій у вашому особистому житті. Набути впевненості та опори допоможе гармонія, яку ви знайдете у своїй коханій людині.

Стрілець

Не будьте надто вимогливими до своєї коханої людини, постарайтеся вибачити допущені ним помилки. Вам потрібна конструктивна розмова, а не бурхливе з’ясування стосунків. Друга половина тижня обіцяє вам примирення.

Козеріг

Намагайтеся у всьому дотримуватися золотої середини. Що б не відбувалося у вашому особистому житті, зберігайте почуття власної гідності, водночас не слід переоцінювати значення власних принципів. Будьте готові до компромісів.

Водолій

Вам необхідно виявити чуйність до коханої людини, а не говорити: вирішуй свої проблеми сам. Зустріч у п’ятницю зі старим коханням може застати вас зненацька, будьте коректні, можливо, це не останнє побачення.

Риби

Схоже, ви ненадовго залишилися на самоті, що ж, саме час подумати про ваше майбутнє. Не лякайте кохану людину надмірно бурхливим проявом почуттів. У сімейних справах не виключено важливих змін.

You cannot copy content of this page