fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 11 по 17 жовтня 2021 року

Любовний гороскоп на тиждень з 11 по 17 жовтня 2021 року

Любов – це те саме відчуття, яке може приносити як користь, так і шкоду у вигляді переживань. Астрологи дали важливі поради на період з 11 по 17 число, дотримуючись яких, ви зробите так, що любов буде дарувати вам тільки позитивні емоції.

Любов – вища почуття, яке переживав кожен в цьому житті. Астрологи радять не зациклюватися на невдачах, щоб залишатися позитивними і готовими до нових відносин.

Овен

Настає дуже романтичний час для людей цього Знака. Відносини будуть відмінно складатися, причому не тільки з другою половинкою, але і з друзями і родичами. Щоб в сім’ї і в будинку було ще більше позитивної енергії, експерти радять зробити обкурювання травами. В цілому Овни не будуть відчувати нестачу в спілкуванні.

Телець

Планети активізують сильні якості Тельців, допоможуть їм стати найкращою версією себе. На життєвому шляху ці люди можуть зустріти неприємності в особі пліткарів. Успіхи у протилежної статі будуть багато в чому залежати від бажання і настрою Тельців. Астрологи вважають, що Сатурн на цьому тижні дасть Тельцям більше харизми і чарівності.

Близнюки

Близнюкам буде везти в любові, проте тим, хто знаходиться в пошуках, варто пам’ятати про високу ймовірність зустріти на своєму шляху енергетичного вампіра. Кінець тижня може вилитися для Близнюків любовними переживаннями, розчаруваннями та інтригами.

Рак

Жінки цього Знака захочуть романтики, а чоловіки будуть прагнути до швидкого розвитку подій. І тим, і іншим варто бути гранично чесними зі своїми супутниками, щоб не руйнувати довіри.

Лев

Для того, щоб Левам щастило більше в любові, на цьому тижні важливо позбутися від заздрості. Світлим і позитивним Левам Всесвіт допоможе зробити мрії реальністю. Поруч зі Левам на цьому тижні з’явиться той, кого вони на повному праві в майбутньому зможуть назвати своїм другом або другою половинкою. Це час доленосних зустрічей. Важливо заводити нові знайомства.

Діва

У Дів минулого тижня могли початися проблеми в шлюбі і в любові в цілому. Одиноким Дівам астрологи радять поки що не поспішати зі зближенням: нехай спочатку народиться і зміцниться дружба. Далі вона вже переросте в любов. Трохи терпіння і витримки Дівам зараз точно не завадить.

Терези

Терезам на цьому тижні вдасться взяти контроль над своїм життям, в тому числі і в сфері любові. Сімейним представникам Знака зірки пророкують великі, але, які легко можуть бути вирішені проблеми, які дадуть їм їжу для роздумів. Одиноким Терезам можна сміливо починати відносини.

Скорпіон

Астрологи зазначають, що Скорпіони можуть зустріти на своєму шляху важливу людину. Є теорія, згідно з якою ми нікого не зустрічаємо випадково. Люди цього Знака з 11 по 17 жовтня можуть зустріти того, з ким у них буде один з трьох типів неземного зв’язку. Головне – не захворіти любовної прихильністю, адже вона може штовхнути їх на божевільні вчинки заради мнимого щастя. Астрологи радять контролювати свої почуття.

Стрілець

Всім Стрільцям, які тільки що почали нові відносини, не варто дозволяти другій половинці виходити за окреслені межі. Тим, хто в пошуках любові, вдасться зробити важливий крок вперед, сподобатися комусь. Стрільці і так входять в список найяскравіших Знаків Зодіаку, але на цьому тижні в них закохатися простіше подвійно. Зараз важливо не переступати через свої бажання і дозволити собі захопитися тією людиною, яка подобається.

Козоріг

Козорогам, які хочуть перевести відносини на новий рівень і затіяти весілля, краще спочатку перевірити сумісність в шлюбі. Можливо, переведення відносин на новий рівень – це не найкраща ідея. Самотні люди цього Знака на цьому тижні можуть змінити свої смаки і захопитися тим, кого раніше попросту обійшли б стороною. Можлива різка зміна поглядів, яка зробить з Козорогів інших людей і відкриє перед ними незнайомі грані любові.

Водолій

Любов потребує нестандартного підходу. Сімейним представникам Знака астрологи радять зробити так, щоб відносини в рівній мірі влаштовували обох партнерів і щоб ні у кого в парі не виникло відчуття, що один робить більше, а інший менше.

Риби

Кращий друг Риб в любові зараз – енергія оптимізму. Потрібно навчитися бути позитивними і добрими, чуйними і відкритими. Рибам на цьому тижні вдасться перевести відносини на більш високий рівень. Цей тиждень підходить для радикальних змін у долі. Іншого шансу в найближчі місяці може не бути. Активний Сатурн покаже всі недоліки у відносинах, дозволивши знайти розумне рішення.

You cannot copy content of this page