fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 13 по 19 лютого 2023 року для кожного знаку зодіаку

Любовний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як варто діяти цього тижня. Щоб залучити більше любовного успіху. Астрологи розповіли про можливі перешкоди в особистому житті, шляхи їх вирішення і способи збереження успіху в амурній сфері.

Наступний тиждень важко передбачуваний через два небезпечні дні — середу і четвер. Ці дні ваші любовні успіхи можуть обнулитися через прикрі помилки. З астрологічної точки зору це не найпростіший, але в цілому сприятливий тиждень, збагачений сильною енергією Венери.

Овен – У Овнів очікується приємний тиждень для побачень, зустрічей, знайомств і проведення часу з родичами, другою половинкою, дітьми. Спілкування замінить їм будь-який найкращий відпочинок, але тут важливо пам’ятати про те, що необхідно правильно вибирати оточення. Не виключено, що Овни можуть зустріти на своєму шляху токсичних і хамуватих людей.

Телець – Тельцям варто присвятити якнайбільше часу пошукам другої половинки. Для цього підходять будь-які дні крім середовища, адже 15 лютого відбудеться з’єднання Венери і Нептуна. Під наглядом Венери Тельцям все ще цікаво проводити час із улюбленою людиною.

Близнюки – У Близнюків з’явиться стимул і бажання дивувати партнера. Так що тиждень хоч і має проблемні дні (15 і 16 лютого), зате допоможе досягти гармонії і взаєморозуміння в парі. На деяких Близнюків у середу і четвер можуть напасти страх, туга і зневіра, причому абсолютно без будь-якої причини.

Рак – Наступний тиждень буде особливо цікавим самотнім Ракам. На початку і в кінці тижня буде вдалий час для того, щоб спробувати справити гарне враження на протилежну стать, а також вивести вже існуючі відносини на новий рівень.
В цілому Львів чекають на деякі приємні несподіванки та позитивні зміни в сфері кохання. Цього тижня любовне життя представників даного Знака зміниться на краще, якщо вони стануть частіше проявляти ініціативу. У відносинах з улюбленою людиною варто діяти спільно і бути відвертими.

Діва – У період з 13 по 19 лютого Дівам потрібно постаратися зміцнити свої відносини. Самотнім представникам цього Знаку пощастить не менше. Вони зможуть зблизитися з потрібною людиною.

Терези – Через можливі проблеми в роботі та справах на Вагів може напасти апатія і втома. На любовній сфері такий стан позначатиметься вкрай негативно. Венера продовжить висвітлювати любовний шлях Терезів, перебуваючи в Знаку Риб. Можна чекати на захоплюючі події. Гармонії з улюбленою людиною можна відчути, займаючись якоюсь спільною справою.

Скорпіон – Зараз астрологи рекомендують Скорпіонам знаходити ті сфери, які об’єднують їх з партнером. В іншому випадку представники цього Знака можуть віддалитися від улюбленої людини. Холостякам, навпаки, бажано проявити зайву ініціативу, щоб знайти нарешті того, хто зможе подарувати їм радість.

Стрілець – На представників цього Знаку чекає гарний настрій, впевненість у собі і зміни в любові. Самотнім Стрільцям цього тижня вдасться знайти того, хто зможе подарувати їм радість.

Козеріг – З високою ймовірністю кохана людина сама почне виявляти увагу і доводити своє кохання вчинками. Колишні партнери Козерогів нарешті залишать їх у спокої, припинивши спроби повернути стосунки.

Водолій – Планети і зірки змусять Водоліїв поборотися за своє щастя, любов чи увагу людини, що сподобалася. Середовище та четвер можуть бути переповнені гучними сварками та пристрасними перемир’ями. Водоліям потрібно навчитися підбирати правильні слова та оперувати здоровими аргументами, які заспокоять партнера і врятують стосунки від суперечок.

Риби – Рибам потрібно бути обережнішими, оскільки в середині тижня ними можуть спробувати маніпулювати токсичні люди. На щастя для Риб, наступний тиждень стане однією з кращих для переведення відносин на новий рівень. У любові буде доречний прагматичний підхід. Холодний розрахунок та обережність допоможуть зав’язати нові серйозні стосунки без побічних ефектів.

You cannot copy content of this page