fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року

Любовний гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року

Зірки й планети, управителі любовною сферою, на цьому тижні будуть спокійними. Астрологи зазначають, що для романтики й сімейних справ середина вересня підходить дуже добре.

На нас чекає негативний перехід Марса в Знак Терезів, але червона планета майже не пов’язана з любовною сферою, тому боятися нема чого. Навпаки, енергетика червоної планети стане млявою, а це значить, що кількість сварок різко піде вниз. Люди втратять частину своєї агресії, так що домовитися з ними стане простіше.

Овен

Овнам на цьому тижні варто показати світу свій оптимізм. Протилежна стать потягнеться до добрих і яскравих особистостей. Також період з 13 по 19 число ідеально підходить для ознайомлення з постулатами щасливого життя. Нові правила допоможуть перетворити всі сфери життя – любов в тому числі.

Телець

Тельцям варто активізуватися в пошуках другої половинки. Зірки, планети й в цілому Всесвіт на стороні Тельців, так що вони будуть справжнім магнітом для уваги людей. Всім, хто в стосунках, варто спробувати привнести в них щось нове.

Близнюки

Є висока ймовірність того, що в любовній сфері Близнюки настануть на граблі, на які їм уже доводилося наступати. Проте залишитися на хвилі позитиву їм точно вдасться. Потрібно лише трохи простіше ставитися до проблем.

Рак

Планети й зірки дуже хочуть бачити всіх нас вірними своїм другим половинкам. У Раків в цьому проблем з’явитися не повинно, адже вони належать до найбільш вірних знаків Зодіаку. Але їм варто навчитися прощати. Це буде вкрай корисна навичка для Раків, який покаже навколишнім всю їх великодушність.

Лев

Леви стануть одними з найуспішніших людей у сфері любові. Багатьом представникам даного Знака вдасться знайти другу половинку. На тлі успіхів в любовній сфері може пропасти удача в справах. Краще знаходити час як для романтики, так і для справ.

Діва

Дівам не варто накладати обмеження на справи другої половинки. Кохана людина може не пробачити їм надмірного контролю.

Терези

Терезам з 15 числа, можливо, доведеться часто спілкуватися з негативними людьми. У зв’язку з цим астрологи радять пам’ятати про те, як потрібно відновлювати сили й енергію після неприємного спілкування. Експерти радять Терезам тимчасово призупинити любовну активність і пошуки другої половинки.

Скорпіон

Щоб стати успішніше в любові, Скорпіонам слід позбутися негативних установок. Це допоможе їм стати щасливішими й вдаліше в пошуках другої половинки або в побудові вже наявних відносин. Астрологи радять побоюватися на цьому тижні любовних трикутників. Не варто фліртувати з людьми на стороні.

Стрілець

Стрільцям астрологи радять сфокусуватися на тому, щоб зробити життя коханий людей краще. Є як мінімум шість способів зміцнити духовний зв’язок з тим, кого ми любимо. Стрільцям варто скористатися цими методиками, щоб налагодити своє особисте життя. Самота їм зараз протипоказана.

Козоріг

У Козорогах переважатиме енергія високих вібрацій. Нічні світила на їхньому боці, особливо в перші два дні тижня. Це прекрасний час для любовних інтрижок, швидкоплинних романів і нових знайомств. Козороги стануть дуже привабливими для людей протилежної статі.

Водолій

Водолії стануть справжнім магнітом для любові й уваги протилежної статі. У такі періоди варто бути обережнішими при виборі другої половинки. Можна сміливо спиратися в цьому плані на шосте чуття.

Риби

Риби належать до найбільш влюбливих людей, але на цьому тижні протилежна стать буде рідко відповідати їм взаємністю. Саме тому їм варто почекати з пошуками другої половинки. Велика удача чекає тих, хто вже встиг створити відносини або навіть завести сім’ю.