fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 15 по 21 серпня 2022 року для кожного знака зодіаку

У астрологів на цей тиждень є для нас з вами важлива інформація і поради. Дізнатися, які сюрпризи в амурній сфері приготували зірки з 15 по 21 число для кожного зі знаків Зодіаку, допоможе любовний гороскоп.

Тиждень пройде під егідою спокійної та розміреної енергетики. Венера, покровителька любові, на жаль, у занепаді, але події даного періоду розвиватимуться стабільно, без різких злетів і падінь, оскільки до суботи не буде жодних важливих астрологічних подій. Лише на вихідних будуть негативним стане Марс, а Сонце з Сатурном об’єднає зусилля, щоб зробити нас щасливішим у неділю.

Овен

Будь-які плани в любовній сфері, які Овни почнуть реалізовувати зараз, ризикують набути грандіозного успіху в невидимому майбутньому. Будь-які починання в цій сфері принесуть виключно позитивні зміни. Вплив планет допоможе зберегти вже наявну любов і значною мірою посилити почуття. Всім, хто перебуває у пошуках, бажано не забути про перевірку любовної сумісності.

Телець

Тельців можуть чекати психологічні та енергетичні атаки з боку оточуючих. У любові успіхи безпосередньо залежатимуть від успіху. Тому астрологи радять Тельцям якомога рідше впадати в паніку і перестати докоряти долі за невдачі, самотність і проблеми у відносинах.

Близнюки

Близнюкам необхідно пам’ятати про вчинки, які заважають здобуттю щастя. Це дуже важливо, оскільки цього тижня цим людям відкриються нові можливості для просування вгору по любовних сходах. Ослаблена Венера все ще говорить про те, що ініціатива в любові не вітається. Багато любовних справ цього тижня вирішуватимуться самі собою.

Рак

Складні ситуації в відносинах вирішаться в кращу сторону, а самотнім Ракам випаде шанс знайти другу половинку. Однак під владою сильних емоцій представники вогняного Знака можуть помилитися у виборі. Фахівці в області астрології рекомендують використовувати інтуїцію, щоб уникнути промахів і розчарувань. Ракам корисно навчитися чути самих себе.

Лев

Багатьом одиноким Левам вдасться цього тижня знайти другу половинку, ось тільки через Венеру потенціал у таких відносин буде досить слабким. Астрологи радять скористатися простим прогнозом на сумісність, щоб дізнатися, скільки можуть тривати ті чи інші стосунки. Це буде досить корисно, враховуючи, що любовна «чуйка» Львів виявиться дуже слабкою і майже марною.

Діва

Тиждень не найкраще підходить для романтики — про це говорить несприятливий вплив Венери в Знаку Лева. Тим не менш, Діви знайдуть чудову нагоду взяти особисте життя в свої руки, залагодити проблеми з партнером.

Терези

Терезам варто проявити активність і не втрачати можливості стати краще. Обережність буде потрібно вже з понеділка, адже Венера позбавлена ​​сили. В цей час астрологи радять уникати спілкування з токсичними людьми і не довіряти своїм емоціям. Знайти другу половинку можна буде в інтернеті.

Скорпіон

Якщо Скорпіони хочуть подобатися протилежній статі, їх стакан повинен бути завжди наполовину повний. Важливо залишатися позитивними в будь-якій ситуації. Це дуже благотворно позначиться на привабливості і дозволить посилити свою природну харизму.

Стрілець

Стрільцям велику увагу варто приділити своєму зовнішньому вигляду. Залучити протилежну підлогу допоможе охайність, неординарний стиль і гармонія в образі. Астрологи пропонують Стрільцям вирішувати негаразди і приймати рішення в амурній сфері самостійно. Оптимізм і бажання працювати над відносинами зарахується всім, хто закоханий.

Козеріг

Негатив і звичка все відкладати на потім може викликати конфлікти у відносинах. Щоб цього не сталося, астрологи рекомендують тимчасово забути про егоїзм і присвятити більше часу партнерові. Настав час відкласти на потім роботу та побічні справи. Кохання зараз на першому місці, тому потрібно викинути з голови негативні вірусні програми.

Водолій

Краще сфокусуватися на спілкуванні з добродушними і відкритими особистостями. Вони зможуть дати Водоліям корисну пораду в любові, або зовсім не будуть лізти зі своїми рекомендаціями, якщо побачать, що Водоліям вони просто не потрібні. Правильно обране оточення — більше половини успіху в амурній сфері.

Риби

Якщо Риби хочуть подобатися протилежній статі, то цього тижня однієї зовнішньої краси буде мало. Нині необхідно взяти ініціативу в свої руки. Це допоможе Рибам вивести вже існуючі відносини на новий рівень, або знайти кохання всього свого життя. Якщо вони зможуть подолати внутрішні страхи і безпідставні сумніви, то отримають оглушливий успіх.

You cannot copy content of this page