fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 15 по 21 січня 2024 року для кожного знака зодіаку

Овен

Цього тижня ви будете напрочуд ревниві. Побачення, зізнання, сварки, секс – всього буде достатньо. Але постарайтеся все-таки не перегинати ціпок.

Телець

Для любовних взаємин ви цього тижня будете рішуче непридатні. Дратівливість, прискіпливість, ревнивість – пробудити ці якості у вашій душі виявиться несподівано легко. Так можна й наодинці залишитися.

Близнюки

Вам може здатися, що вас не розуміє кохана людина, але це помилка. Він доведе свою відданість, вірність та пристрасть. Схоже, що він не може без вас.

Рак

Постарайтеся не драматизувати ситуацію, яка може виникнути у стосунках із коханою людиною. Будьте ніжнішими, дбайте один про одного.

Лев

Ваша оригінальність і яскравість може насторожити кохану людину і викликати в неї невмотивовані спалахи ревнощів. Схоже, він не впевнений у ваших почуттях.

Діва

Сприятливий час для гармонізації відносин. Кохана людина розумітиме вас з півслова, а всі ваші сварки та образи кануть у минуле. Вихідні постарайтеся провести разом у романтичній обстановці.

Терези

Тиждень вас порадує гарним настроєм та умиротворенням. Зміна вашого вигляду справить враження на кохану людину. Ви будете оточені увагою та турботою. Наодинці точно не залишитеся.

Скорпіон

Одне з найважливіших питань для вас зараз – це взаємини з коханою людиною. У ваших силах вирішити проблеми та протиріччя, які затьмарюють ваше життя. Настав час щось змінити.

Стрілець

Цілком слушні дні для прийняття відповідальних рішень, оформлення відносин, але також і для їх розриву за взаємною згодою. Не варто нічого робити виключно на свій страх та ризик. Краще домовитися з партнером та врахувати його думку.

Козеріг

Нові стосунки не принесуть вам особливу радість. Схоже, вам трапився не щедрий і гідний партнер. Так що не поспішайте з ним відверті. Він може не пройти випробування на глибину та серйозність почуттів.

Водолій

Все так добре починалося, але у другій половині тижня не виключено конфліктів та розриву. Схоже, це не головний герой вашого любовного роману.

Риби

Тиждень хороший для легкого флірту, але не дуже вдалий для тих, хто хоче серйозних стосунків. Не піддавайтеся спокусі доступності, що здається. Це може бути знайомством однією ніч.

You cannot copy content of this page