fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Полюбити можна будь-кого, а ось вибудувати щасливі та здорові стосунки виходить далеко не з кожним. Любовний гороскоп допоможе вам досягти сімейного щастя і знайти любов цього тижня.

Варто відразу зазначити, що цей час ідеально підходить для нових знайомств та активних пошуків другої половинки. Меркурій позбудеться ретро-фази вже 15 числа в понеділок, тому люди стануть більш відкритими і готовими до побудови здорової комунікації. Якщо ви самі, то кращого часу для спілкування не придумати. Багатьом парам вдасться подолати кризи, що виникли, стати щасливішими.

Овен

Представники цього Знаку цього тижня опиняться в центрі уваги протилежної статі. Їхні громади почнуть активно добиватися тих, хто мріє здобути щастя в любові. Буде багато душевних розмов, які допоможуть знайти укриття від пристрастей і проблем. Ще Овнам захочеться пристрасті, що зміцнить уже створені стосунки.

Телець

Тельцям прекрасної статі треба без страху погоджуватися на бачення, а чоловік цього Знака важливо виявляти ініціативу. Астрологи радять не закриватися від світу, почавши підпускати до себе людей. Представники даного Знаку мають пережити досить динамічний тиждень натхнення і пристрасті. У період з 15 по 21 число Тільці зможуть також звести до мінімуму конфлікти в парі. Вдасться внести важливі корективи в побут і спілкування.

Близнюки

Партнери Близнюків будуть щасливими, якщо Близнюки захочуть зміни звичної обстановки. Зірки радять прислухатися до шостого почуття і до улюбленої людини: можливо, справді настав час змін. Нині треба діяти на благо сімейного щастя. Всім тим, хто поки що знаходиться в пошуках, краще активізуватися і стати уважніше до всього навколо.

Рак

Протилежна підлога обов’язково зацікавиться Раками. Всім, хто сильно втомився, потрібно буде знайти в собі сили для руху вперед. Такий сприятливий період проводити в смутку і самотності — недозволена розкіш. Важливо наповнюватись силою Всесвіту, силою Венери. Цього тижня багатьом Ракам доведеться пережити сильні емоції.

Лев

У любові Львів, згідно з гороскопом, почне залучати все нестандартне. Усім, у кого в стосунках в останній час були конфлікти, сварки і суперечки, вдасться це виправити. Від розпалу пристрастей треба відпочити. З цієї причини астрологи радять негатив, що спалахнув, не виливати на партнера. Взагалі, роман може перейти на новий рівень, якщо Леви не будуть занадто егоїстичними і дратівливими.

Діва

Наступний тиждень подарує Дівам відчуття щастя. Людей даного Знака чекають грандіозні внутрішні та зовнішні зміни. Під наглядом Меркурія їм вдасться виконати дані раніше обіцянки, підвищити свою значущість для коханої людини, друзів. Цього тижня важливо приділяти більше уваги партнеру та пошукам кохання.

Терези

Терезам посміхнеться велика удача в любовній сфері, але в спілкуванні з людьми в цілом їм астрологи наполегливо радять бути обережнішими, оскільки разом з добрими особистостями стануть активнішими і зліші. Закохані люди цього Знака зможуть розглянути щось нове в характері та зовнішності коханої людини. Очікується період відродження старих почуттів. Самотні Ваги можуть спробувати відновити зв’язок з колишнім або колишнім.

Скорпіон

Меркурій пожвавить почуття Скорпіонів. Ці люди відчують потужний імпульс позитиву, кохання. Це виллється в бажання зміцнити відносини, домогтися уваги від об’єкта симпатії. До знайома людина несподівано перетвориться. Імовірність знайти кохання буде максимально високою. Особливо це стосується тих, хто не боїться виявляти ініціативу. Потрібно відвідувати людні місця і бути відкритими для нових знайомств.

Стрілець

Стрільцям цього тижня, ймовірно, доведеться дуже багато спілкуватися з новими людьми. Корисно буде придивлятися до поведінки оточуючих, прислухатися до слів. Стрільцям, які вже знаходяться у стосунках, потрібно позбутися будь-яких проявів меркантильності. Жадібність і любов йдуть по різні сторони.

Козеріг

Козероги, які перебувають у пошуках, зможуть знайти того, хто в них закохається. Також цього тижня представники цього Знаку зможуть відновити стосунки з тим, з ким були змушені розлучитися в минулому. На них чекає маса нових зустрічей, які закінчаться добре. Ініціатива – ось що їм необхідно зараз. Що стосується тих, хто перебуває у стосунках, то ним планети приготували багато хорошого. Можна сміливо будувати далекосяжні плани — наприклад, на весілля.

Водолій

Водолії в період з 15 по 21 травня стануть неймовірно привабливими для протилежної статі. Точніше, їх і без того потужна харизма стане в рази сильнішою. Всім народженим під цим знаком астрологи радять наповнитися оптимізмом. Будуть великі зміни і в уже створених відносинах. Посилений Меркурій допоможе порозумітися і вирішить, нарешті, всі суперечки, що виникли раніше.

Риби

При хорошому самопочутті Риби зможуть справити найкраще враження на людей. Зірки повідомляють, що на цих людей чекає посилення вже наявних почуттів. Не виключено, що Риб почнуть притягувати харизматичні, самодостатні і дуже цікаві люди. Чого варто зараз уникати, так це нездорової егоїстичності, нудьги, зневіри. Партнер потребуватиме уваги, піклування, ласки, доброти.

You cannot copy content of this page