fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овен – Через надмірну завантаженість на роботі можуть виникнути деякі проблеми у відносинах особистого характеру. Все-таки не варто думати лише про кар’єру.

Телець – Слідкуйте за своїми висловлюваннями, одне необережне слово може образити кохану людину. Менше критики, більше компліментів.

Близнюки – Ви можете перетворитися на пристрасну натуру і здивувати кохану людину. На цьому тижні чекають незабутні побачення, повні ніжності та чуттєвості.

Рак – На початку тижня, схоже, самотність стане вашим супутником, але ви будете тільки раді відпочити. Так що поки що краще не призначати зустрічей і побачень.

Лев – Можливі певні неприємності через легковажну поведінку в минулому – вашого чи вашого партнера. Субота – сприятливий час для відвертої розмови та довгоочікуваного примирення.

Діва – Ваш емоційний стан далеко від ідеалу, але не намагайтеся обрушувати роздратування, що накопичилося, на кохану людину. Також не ревнуйте його, тому що вам щось здалося.

Терези – Проблеми у ваших стосунках з коханою людиною краще постаратися вирішити відразу. Збирати образи не потрібно. П’ятниця – ідеальний день для відвертої розмови.

Скорпіон – Усередині все кипить і вирує від пристрасті. Кохання – дуже важливе для вас, постарайтеся його не втратити. Докладіть зусиль. Це варто того.

Стрілець – Виявивши скромність і прагнення компромісів на початку тижня, ви значно покращите і без того прекрасні стосунки із супутником життя. Вихідні проведіть удвох.

Козеріг – Неувага з боку коханої людини може стати приводом для конфлікту чи сварки. На жаль, не виключено, що ви знайшли заміну.

Водолій – Ваша допомога зараз потрібна коханій людині, особливо в середу, так що постарайтеся не розчаровувати її. Не показуйте йому своїх почуттів, тим більше, що основним загрожує виявитися, на жаль, ваша байдужість.

Риби – Весь тиждень кохана людина дратуватиме вас своєю впертістю, яка перевершить навіть вашу власну. Але в п’ятницю ви зможете нарешті ухвалити спільне рішення.

You cannot copy content of this page