fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 2 по 8 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

Завдяки щотижневому любовному гороскопу ви дізнаєтеся, які зміни в особистому житті відбудуться з вами на першому тижні 2023 року. Поради астрологів допоможуть вам позбавитися від самотності або поліпшити відносини з другою половинкою.

Через сприятливу зміну положення Венери у багатьох представників зодіакального кола з’явиться шанс знайти любовну мотивацію і впевненість у собі. Єдиним джерелом проблем в амурній сфері може стати лише зневіра та сум.

Овен – У кінці тижня у Овнів можуть виникнути безпідставні підозри щодо вірності та чесності партнера. Не варто піддаватися паніці. Все має закінчитись добре.

Телець – Успіх чекає як одиноких, так і закоханих представників цього Знаку Зодіаку. Венера стане трохи сильнішою і позитивнішою, тому в цей час можна сміливо знайомитися з протилежною статтю, призначати побачення. Важливо пам’ятати, як кожен Знак висловлює свої почуття, щоб максимально швидко знаходити правильний підхід до будь-якої людини. Тільцям, які перебувають у відносинах, доведеться змиритися з тим, що коханій людині знадобиться трохи більше особистого простору.

Близнюки – На початку 2023 року Близнюкам у жодному разі не можна віддалятися від улюбленої людини. Самотнім представникам цього Знаку астрологи радять продовжувати пошуки кохання. Не виключено, що Близнюкам вдасться знайти людину для серйозних стосунків, або закрутити приємний швидкоплинний роман.

Рак – Ракам варто бути обережнішими, оскільки багато нових людей у їхньому оточенні постараються приховати від них свою негативну і отруйну сутність. Покровитель Венера допоможе представникам даного Знака об’єктивно подивитися на поточні відносини, виявивши всі їхні слабкі сторони.

Лев – Цього тижня Левам варто бути більш відкритими зі своїм партнером. Щирість допоможе зміцнити союз любові. На одиноких Львів може раптово наринути смуток: наприклад, через спогади про минулі стосунки. Щоб знайти другу половинку, у майбутні сім днів краще проводити час у людних місцях.

Діва – Дівам, які приховують свої почуття, варто спробувати хоча б натякнути про їхню людину, що сподобалася. Це гарний період для освідчення в любові. Планети додадуть їм впевненості в собі, тому відкритися перед людиною стане набагато простіше.

Терези – Можливо, Терезам захочеться поділитися зі своїм партнером чимось потаємним. У період з 2 по 8 січня це можна робити в будь-який з днів крім Повного місяця. У суботу надмірна чесність може дуже нашкодити.

Скорпіон – Якщо подолати образу і перестати зациклюватися на минулому, можна буде серйозно досягти успіху в амурній сфері, причому не тільки тим, хто вже перебуває в відносинах, але і тим, хто поки що перебуває на стадії пошуків.

Стрілець – У любовній сфері Стрільців чекає вдалий, хоч і непростий тиждень. Венера допоможе знайти кохання або зміцнити відносини з партнером. Астрологи радять сміливо заводити знайомства з людиною, що сподобалася, оскільки незабаром звичайна симпатія може перерости в сильні почуття. Чекати біля моря погоди точно не можна.

Козеріг – Закоханим Козерогам варто абстрагуватися від робочих і побутових справ, щоб провести більше часу з коханою людиною та сім’єю. Разом можна обговорити плани на майбутнє або влаштувати невелику спільну відпустку.

Водолій – Меркурій втратить свої сили через ретроградність, тож у Водоліїв можуть виникнути проблеми на любовному фронті. Самотнім представникам цього сузір’я загрожує знайомство з нав’язливим шанувальником або людиною, суспільство якої швидко набридне.

Риби – Кохана людина може розчарувати, але якщо Риби не будуть надто потайливими і нетовариськими, цього вдасться уникнути. Не варто влаштовувати скандалів, бо це лише посилить ситуацію. У середині тижня самотнім Рибам Всесвіт допоможе зустріти приємну людину.

You cannot copy content of this page