fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Щасливе кохання підштовхує до розвитку та пошуків способів саморозвитку. Астрологи проаналізували вплив планет і розповіли, як досягти щастя та гармонії в амурній сфері цього тижня.

Поведінка нічних світил дуже навіть сприятливо позначиться на сфері любові, адже Венера знову сильна, а Меркурій з 19 числа вторинною, перейшовши в Знак Овна, позбувшись стримувальних факторів. Це чудовий час для всіх сімейних людей, оскільки планети допоможуть їм гармонізувати домашню енергетику, а також залучити в своє життя більше позитивних емоцій.

Овен

У Овнів цей тиждень буде сповнений позитивних емоцій, а також нових можливостей. Потрібно прислухатися до того, що говорять оточуючі, оскільки їхня думка може стати причиною появи нової мотивації, у тому числі й у сфері любові. Не варто відкидати чужі докази на користь набуття другої половинки.

Телець

Будь-які спроби зміцнити відносини і налагодити зв’язок з протилежною статтю будуть вдалими, тому настав час закопати глибше свої страхи, щоб розпочати активні пошуки любові.

Близнюки

Представники Знаку Близнюків у ці сім днів можуть зазнати деяких дрібних змін у своїй свідомості: у них можуть помінятися смаки в коханні, а також саме ставлення до цієї сфери, до коханої людини. Виною тому вплив Венери в Тільце. Астрологи рекомендують розвивати відносини і працювати над собою, навіть якщо робота займе весь вільний час.

Рак

Раки не прогадають, якщо дозволять собі маленькі егоїстичні радості. У період з 20 по 26 число любові вимагатиме також і близькі. Потрібно трохи більше часу присвячувати спілкуванню з батьками, дітьми, другою половинкою. Позбавивши свою ауру від темної енергії, Раки стануть більш привабливими для протилежної статі.

Лев

Самотні Леви цього тижня матимуть мінімальний шанс помилок у виборі супутника життя. Сильний Сатурн перекриє негативні енергетичні потоки, у зв’язку з чим вміння читати і відчувати оточуючих посилиться в рази.

Діва

Дівам астрологи рекомендують бути уважними в любовній сфері. Відкладати ініціативу на потім більше не можна, інакше представники цього Знаку ризикують залишитися самотніми ще на невизначений час. Не обов’язково вступати в нові відносини.

Терези

Для багатьох Терезів цього тижня буде особливо важливо, щоб кохана людина була поруч і чула їх прохання. Самотнім Терезам астрологи не радять чекати біля моря погоди — треба діяти і знайомитися, але уникати спілкування з агресивними людьми. Сімейним Терезам і тим, хто у відносинах, планети подарують багато приємних турбот, важливих моментів і тепла.

Скорпіон

Вплив планет позитивно позначиться не тільки на настрої, але і на відносинах з улюбленою людиною. Очікується низка позитивних змін в особистому житті. Можна спробувати навіть узяти паузу у справах, щоб домогтися розташування другої половинки. Зараз корисно давати партнерові те, що хочеться отримати від нього натомість.

Стрілець

У разі невеликих сварок краще постаратися переключити свою увагу на творчі заняття і стримати запал. Всім, хто дорожить почуттями партнера, Венера, яка перебуває в Тільці, допоможе позбутися дратівливості, вимогливості та потягу до егоїзму. Спробуйте приділяти коханій людині більше уваги.

Козоріг

Чим краще Козероги почуватимуться фізично, тим більше шансів у них буде зустріти другу половинку, адже у них будуть сили на те, щоб відвідувати нові місця, знайомитися, спілкуватися з людьми і так далі. Цього тижня краще не залишатися надовго в тіні.

Водолій

Водоліям варто перестати думати про щось погане. Їхня радість, оптимізм і доброта стануть головними магнітами для протилежної статі. Всім Водоліям, які мріяли про романтичну подорож, зараз явно варто приділити цьому увагу. Сильна Венера не дозволить нікому і нічому завадити, тож плани повинні будуть реалізуватися, причому дуже скоро.

Риби

Самотнім Рибам Меркурій та Венера обіцяють успіх у пошуках другої половинки. Головне зараз — вибирати серцем. Час для любовної активності просто чудовий. Настає чудовий час для оригінальних побачень, незвичайних знайомств. Потрібно бути уважнішими, адже протилежна стать частіше робитиме компліменти Рибам.

You cannot copy content of this page