fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Щасливе кохання підштовхує до розвитку та пошуків способів саморозвитку. Астрологи проаналізували вплив планет і розповіли, як досягти щастя та гармонії в амурній сфері цього тижня.

Поведінка нічних світил дуже навіть сприятливо позначиться на сфері любові, адже Венера знову сильна, а Меркурій з 19 числа вторинною, перейшовши в Знак Овна, позбувшись стримувальних факторів. Це чудовий час для всіх сімейних людей, оскільки планети допоможуть їм гармонізувати домашню енергетику, а також залучити в своє життя більше позитивних емоцій.

Овен

У Овнів цей тиждень буде сповнений позитивних емоцій, а також нових можливостей. Потрібно прислухатися до того, що говорять оточуючі, оскільки їхня думка може стати причиною появи нової мотивації, у тому числі й у сфері любові. Не варто відкидати чужі докази на користь набуття другої половинки.

Телець

Будь-які спроби зміцнити відносини і налагодити зв’язок з протилежною статтю будуть вдалими, тому настав час закопати глибше свої страхи, щоб розпочати активні пошуки любові.

Близнюки

Представники Знаку Близнюків у ці сім днів можуть зазнати деяких дрібних змін у своїй свідомості: у них можуть помінятися смаки в коханні, а також саме ставлення до цієї сфери, до коханої людини. Виною тому вплив Венери в Тільце. Астрологи рекомендують розвивати відносини і працювати над собою, навіть якщо робота займе весь вільний час.

Рак

Раки не прогадають, якщо дозволять собі маленькі егоїстичні радості. У період з 20 по 26 число любові вимагатиме також і близькі. Потрібно трохи більше часу присвячувати спілкуванню з батьками, дітьми, другою половинкою. Позбавивши свою ауру від темної енергії, Раки стануть більш привабливими для протилежної статі.

Лев

Самотні Леви цього тижня матимуть мінімальний шанс помилок у виборі супутника життя. Сильний Сатурн перекриє негативні енергетичні потоки, у зв’язку з чим вміння читати і відчувати оточуючих посилиться в рази.

Діва

Дівам астрологи рекомендують бути уважними в любовній сфері. Відкладати ініціативу на потім більше не можна, інакше представники цього Знаку ризикують залишитися самотніми ще на невизначений час. Не обов’язково вступати в нові відносини.

Терези

Для багатьох Терезів цього тижня буде особливо важливо, щоб кохана людина була поруч і чула їх прохання. Самотнім Терезам астрологи не радять чекати біля моря погоди — треба діяти і знайомитися, але уникати спілкування з агресивними людьми. Сімейним Терезам і тим, хто у відносинах, планети подарують багато приємних турбот, важливих моментів і тепла.

Скорпіон

Вплив планет позитивно позначиться не тільки на настрої, але і на відносинах з улюбленою людиною. Очікується низка позитивних змін в особистому житті. Можна спробувати навіть узяти паузу у справах, щоб домогтися розташування другої половинки. Зараз корисно давати партнерові те, що хочеться отримати від нього натомість.

Стрілець

У разі невеликих сварок краще постаратися переключити свою увагу на творчі заняття і стримати запал. Всім, хто дорожить почуттями партнера, Венера, яка перебуває в Тільці, допоможе позбутися дратівливості, вимогливості та потягу до егоїзму. Спробуйте приділяти коханій людині більше уваги.

Козоріг

Чим краще Козероги почуватимуться фізично, тим більше шансів у них буде зустріти другу половинку, адже у них будуть сили на те, щоб відвідувати нові місця, знайомитися, спілкуватися з людьми і так далі. Цього тижня краще не залишатися надовго в тіні.

Водолій

Водоліям варто перестати думати про щось погане. Їхня радість, оптимізм і доброта стануть головними магнітами для протилежної статі. Всім Водоліям, які мріяли про романтичну подорож, зараз явно варто приділити цьому увагу. Сильна Венера не дозволить нікому і нічому завадити, тож плани повинні будуть реалізуватися, причому дуже скоро.

Риби

Самотнім Рибам Меркурій та Венера обіцяють успіх у пошуках другої половинки. Головне зараз — вибирати серцем. Час для любовної активності просто чудовий. Настає чудовий час для оригінальних побачень, незвичайних знайомств. Потрібно бути уважнішими, адже протилежна стать частіше робитиме компліменти Рибам.