fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп на тиждень з 20 по 26 грудня 2021 року

Любовний гороскоп на тиждень з 20 по 26 грудня 2021 року

Любовні гороскопи допомагають робити так, щоб у стосунках панувала гармонія, а любовний човен ніколи не перевертався. Прогноз від астрологів допоможе вам зробити останній повноцінний тиждень цього року вдалим у коханні та стосунках.

Період з 20 по 26 грудня виявиться динамічним часом, тому без сюрпризів не обійдеться. Щоб у любовних справах за вами йшла удача, а в сім’ї панував спокій, почніть тиждень із прибирання. Привівши житло в порядок, ви впорядкуєте і любовну сферу.

Овен

У Овнів у поточний період може бути дуже багато нових знайомств. Флірт, романтика та спілкування — це те, що підніме настрій, але астрологи нагадують Овнам, що перед новорічними святами варто розібратися і з роботою.

Телець

Щоб цього тижня Тельцям усміхався успіх у коханні, їм варто бути оптимістичнішими. Для цього їм необхідно починати щоранку з любов’ю до світу і до себе. Самотні Тельці зможуть зустріти цікаву людину, яка не залишить їх байдужими. Цей роман може виявитися коротким: можливо, справа не зайде далі за простий флірт.

Близнюки

Близнюкам, які перебувають у шлюбі, не варто ризикувати відносинами. Конфліктні ситуації краще зводити немає, не обороняючись і не кидаючись словами з гарячого. Половина розбіжностей вирішиться сама собою, а інших проблем точно знайдеться рішення. Найсильніший змова любов допоможе Близнюкам знайти другу половинку чи зміцнити вже існуючі відносини.

Рак

Всесвіт допоможе Ракам виконати свої любовні бажання. Прискорити цей процес допоможе відповідна медитація. Астрологи вважають, що Ракам потрібно просто налаштуватися на хвилю позитиву та добра. Сімейних людей цього Знака чекає теплий тиждень, наповнений затишком. Багатьом вдасться зміцнити стосунки, повернути інтерес партнера, пристрасть та перемогти рутину. Корисні спільні відносини.

Лев

Левам експерти в галузі астрології радять не квапити події у коханні. Особливо це стосується 25 числа, адже цього дня Венера може втрутитись, порушивши любовні плани. Складнощі та розбіжності з партнером у цей період необхідно вирішувати максимально спокійно та без підвищених тонів. Також не варто зациклюватись на минулому.

Діва

Діви, які шукають кохання, до 26 числа краще зосередитись на інших аспектах життя, а побачення планувати на початок 2022 року. Тоді не постраждає ні бюджет, ні робота, ні справи вдома. Обійти стороною проблеми допоможуть три сильні змови на щастя та удачу. Усім сімейним людям цього Знака варто сфокусуватися на близьких, сім’ї. Важливо протягнути руку допомоги тим, хто потребує підтримки.

Терези

Кількість людей, які можуть заважати у ​​період з 20 по 26 число може зашкалювати, так що можна чекати від них спроб перешкодити любовному щастю Терезів. Цей тиждень може стати суперечливим та непостійним часом. Щоб впевненіше почуватися в коханні, краще дотримуватися планів і не ризикувати.

Скорпіон

Скорпіонам для успіхів у коханні доведеться більше часу приділяти своєму здоров’ю. Але сил вистачатиме і на справи, і на амурні пригоди, і сім’ю. Цей тиждень варто присвятити виконанню обіцянок, даних другій половинці та близьким.

Стрілець

Стрільців цього тижня може багато засмучувати, що негативно позначиться на їхній удачі в пошуках другої половинки. Їм важливо пам’ятати про свої звичні джерела енергії та позитивні емоції. Щоб у вже створених відносинах панувала гармонія, необхідно зберігати внутрішню рівновагу, бути в злагоді собою. Астрологи радять не жертвувати собою на користь партнеру.

Козоріг

Цей тиждень стане динамічним та неспокійним часом. Буде багато спонтанних подій, але вони допоможуть наново відкрити у близькій людині щось нове, познайомитися з кимось цікавим.

Водолій

Водоліям не можна ні в якому разі дивитися у бік інших людей, перебуваючи у стосунках. Їх може спокусити небезпечна людина, щоб позбавити їхнього кохання. Усім, хто поки що самотній, теж краще піти тимчасово в тінь. Дії Водоліїв у коханні мають бути етичними, адже якщо вони поводитимуться правильно, нічні світила дарують їм удачу.

Риби

Риб Всесвіт може зіткнути з необхідністю зробити вибір. Поради друзів та близьких можна взяти до відома, але не варто вважати їх істиною в останній інстанції. Самотнім Рибам треба не замикатися в чотирьох стінах і виходити частіше у світ.