fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 20 по 26 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Якщо вам хочеться кохання і благополуччя в постійних відносинах з улюбленими, то гарною підмогою для досягнення результатів послужить щотижневий любовний гороскоп. Астрологи розповіли, яким буде настрій планет у ці сім днів.

Треба сказати, що настрій нічних світил залишить бажати кращого. Точніше, це стосується лише однієї планети — Венери. У понеділок вона перейде в найнесприятливіший для себе Знак—Овен. Через це кінець зими абсолютно точно не підходитиме для романтики і любовних пригод.

Овен – Цього тижня самотніх Овнів чекає доленосне знайомство, але не варто поспішати. Венера не дасть можливості справити на людини правильне і швидке враження. Більше того, нова людина може виявитися не об’єктом симпатії, а душею-провідником, яка вкаже шлях до любові в подальшому.

Телець – Пошуки другої половинки не принесуть Тельцям добрий результат Найближчими днями варто звернути увагу на сферу роботи та здоров’я. В спілкуванні з людьми важливо показувати рівність і спілкуватися з тими, хто хоче не домінувати, а жити в злагоді та заспокоїнні. Приймаючи рішення, не потрібно покладатися на інтуїцію, адже вона підведе їх у найвідповідальніший момент, оскільки буде заблокована Венерою.

Близнюки – Правильні слова і думки підвищують везіння, так що впевнені в собі і оптимістичні Близнюки отримають те, чого хочуть. Астрологи рекомендують перестати вагатися і нервуватись. Настав час просто засукати рукави і почати діяти. Вдалими будуть нові знайомства, але тільки в соціальних мережах і на сайтах знайомств.

Рак – Ракам варто тимчасово відкласти романтичні подорожі та визнання в любові. Ключ до успіху зараз — не впевненість, чарівність і ініціативність, а вміння фокусуватися на самих собі. Помірний егоїзм піде Ракам на користь. Усамітнення — найкращий варіант для Раків.

Лев – Цього тижня Левам буде потрібно якомога більше впевненості та сміливості. Астрологи наполегливо радять перестати шукати недоліки в собі і своєму партнері. Рефлексія і самокопання зараз точно не буде корисними. Позитивне мислення допоможе вам ухопитися за нові можливості в любові і дружбі.

Діва – Венера позбавить представників цього Знака відчуття дистанції. Діви стануть довірливішими, що абсолютно неприпустимо в поточних умовах. Наступний тиждень для Стрільців – час невизначеності. В любові все йтиме навперекій. Нові романи малоймовірні, а в поточних відносинах можуть початися проблеми і взаємна відстороненість. Потрібно навчитися говорити про свої почуття відкрито.

Терези – Терезів дуже легко буде вивести з рівноваги переживаннями і співчуттям. Венера в Знаку Овна почне провокувати скандали та сварки. Гучні слова та імпульсивні вчинки — це пряма дорога до самотності. Намічається криза відносин, яка до кінця тижня може дійти до критичної позначки. Щоб виправити ситуацію, необхідно спрямовувати енергію не на спроби довести правоту, а на спільні справи.

Скорпіон – Що стосується нових відносин, то зараз не найкращий час для пошуку любові. Венера сплутає карти всім, хто перебуває в пошуках, а також перешкодить тим, хто вже перебуває у відносинах або в шлюбі. Астрологи радять цінувати те, що є. На представників цього Знаку чекає багато важливих, хоч і не найприємніших подій, які найбільшою мірою стосуватимуться саме любовних стосунків.

Стрілець – Бажання дорікнути і зробити щось гаряче буде надзвичайно велике, тому необхідно контролювати свої емоції. Імовірність розриву у відносинах з 20 по 26 лютого вкрай велика. Посилена активність Меркурія не зможе належним чином протистояти Венері. Впевненість Стрільців у собі похитнеться. Любовні ініціативи не отримають сильної підтримки.

Козоріг – Це буде непростий тиждень, який перебуває у владі слабкої Венери. Найнебезпечніші для кохання дні – понеділок і вівторок. Перед Козерігами можуть стати любовні дилеми. З двох варіантів вибирати краще найочевидніший і логічний. Якщо є можливість зблизитися з людиною, що сподобалася, можна зробити це, але обережно і ненав’язливо. Навіть найідеальніші стосунки можуть цього тижня дати тріщину.

Водолій – Водоліям варто навчитися спокійно доносити свої думки до оточуючих, а також слухати партнера. Діяти в парі з улюбленою людиною – правильна стратегія на період з 20 по 26 лютого. Робота в дуеті цього тижня дозволить позбутися багатьох проблем.

Риби – Енергетичний спад Венери і зростання місячної активності змусить представників даного Знака шукати недоліки як в собі, так і в навколишніх людях. Зараз точно не кращий час, щоб переходити від слів до справи.

You cannot copy content of this page