fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2024 року для кожного знаку зодіаку

Овен

Якщо на горизонті ваших відносин з’явилися якісь хмари, знайте, проблеми необхідно долати виключно удвох, а не вплутувати ситуацію друзів і родичів, що склалася.

Телець

Цього тижня ви не нудьгуватимете, але й спокій вам тільки сниться. У середині тижня можливе бурхливе з’ясування стосунків, яке, однак, порозуміння не принесе.

Близнюки

Оптимізм і віра в кохання дозволять вам змінити ваше життя та здійснити мрію. Постарайтеся не дуже емоційно реагувати на те, що відбувається. Все на краще.

Рак

Можливий новий виток у ваших взаєминах, цьому супроводжуватимуть певні протиріччя у сприйнятті світу. Вчіться чути одне одного. І довіряти своєму обранцю.

Лев

Цього тижня не варто завзято відстоювати свободу і незалежність, тим більше, що на них ніхто особливо і не робив замах. Обов’язково проведіть разом більше вечорів, постарайтеся поговорити щиро та відверто.

Діва

На цьому тижні ви матимете шанс помиритися з коханою людиною, якщо ви до цього посварилися і не розмовляли один з одним. Не варто демонструвати егоїзм та впертість, знайдіть компроміс.

Терези

Ви можете раптово відчути волю. Можливо, ви і справді не пов’язані жодними зобов’язаннями, проте це також може означати, що ви заплуталися. Не виключено, що ви захочете повернутися до свого колишнього кохання.

Скорпіон

Постарайтеся відкинути свою підозрілість і не ставте під сумнів почуття коханої людини. Ревнощі вашій парі протипоказана. Влаштуйте несподіване побачення.

Стрілець

Цього тижня будьте уважні до своїх слів, щоб не побалакати зайвого. Особливо якщо у вас є таємний любовний зв’язок. Остудіть свій запал. Особливо вдалими будуть невеликі романтичні поїздки за місто у вихідні.

Козеріг

Вівторок та п’ятниця – сприятливі дні для нового цікавого знайомства. Вибір багато в чому залежатиме від вас. Будьте готові відкрити своє серце для нових почуттів.

Водолій

Протягом усього тижня коханій людині слід приділяти якнайбільше уваги. Вам треба разом вийти у світ, познайомити нового обранця зі своїми друзями.

Риби

Тиждень сприятливий для гармонізації вашого особистого життя. Тільки постарайтеся не вимагати від коханої людини більше, ніж вона може дати вам. І не бути меркантильним у стосунках.

You cannot copy content of this page