fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Любовний гороскоп — ваш найкращий помічник у вирішенні особистих проблем. Рекомендації астрологів допоможуть вам знайти любов або порозумітися з партнером в ці сім яскравих днів.

Перший день тижня не підходить для романтики і зустрічей, а також для з’ясування стосунків. У понеділок корисно буде перебувати в самоті. В інші дні астрологи пророкують нам з вами багато приємних моментів в особистому житті і любовної удачі. Якщо ви давно хотіли знайти другу половинку, то зараз той час, коли потрібно діяти.

Овен

Представникам даного Знака, ймовірно, захочеться внести зміни в особисте життя. Виною цьому можуть стати сварки з партнером, які часто порушують баланс пари. Перш ніж прийняти якесь рішення, необхідно зважити всі «за» і «проти». Якщо стосунки зайшли в глухий кут, можливо, зараз партнерам варто трохи відпочити один від одного. Це виправить становище.

Телець

Самотні Тільці опиняться в суспільстві приємних людей, де їм вдасться звернути на себе увагу протилежної статі і навіть отримати запрошення на побачення. З’єднання Венери та Меркурія в понеділок послабить пильність Тельців. Цього дня необхідно сфокусуватися на роботі.

Близнюки

Знайомства в громадських місцях будуть дуже корисними, тому що будь-який новий шанувальник може виявитися придатною для стосунків людиною. У середині тижня у закоханих Близнюків можуть виникнути легкі конфлікти і непорозуміння, але з високою ймовірністю вони всі подолають, чим зможуть зміцнити відносини.

Рак

Справа в тому, що зараз перші відчуття можуть бути надто позитивними, а також далекими від істини. Закохані Раки можуть втратити голову і побудувати кохання з тим чоловіком, який кармічно і енергетично їм просто не підходить.

Лев

Протягом тижня у цих людей стане набагато рідше виникати бажання посперечатися з партнером, нав’язати свою думку. Це добре позначиться на загальному настрої в парі. Зірки та планети допоможуть Левам навчитися керувати своїми емоціями і йти на поступки. Стриманість і терпіння зміцнять любовний союз. Самотнім Левам можна сміливо призначати побачення і знайомитися.

Діва

Під час побачень з шанувальником може виникнути неприємна ситуація, після якої представникам цього Знака більше не захочеться продовжувати стосунки з поточним супутником. Тут важливо прислухатися до внутрішнього голосу і постаратися знайти когось іншого.

Терези

Терезів чекає безліч приємних емоцій і гарний настрій, особливо у вихідні дні. Спілкування з другою половинкою та близькими допоможе забути про особисті проблеми. Друга половинка подарує Терезам свою увагу і любов.

Скорпіон

Скорпіонам захочеться більше уваги, але в пріоритеті у другої половинки виявиться робота або справи, але не варто ображатися на це. Важливо навпаки запропонувати свою допомогу. Цього тижня самотнім Скорпіонам потрібно частіше прислухатися до інтуїції. Впевненість в собі і вміння виявляти ініціативу стануть кращою зброєю в боротьбі за любов і увагу протилежної статі.

Стрілець

Астрологи радять провести ці сім днів у компанії коханої людини. Стрільцям зараз необхідно налагодити контакт із партнером і подарувати йому свою увагу. Ймовірно, за довгий час могло накопичитися багато претензій один до одного. Вони допоможуть Стрільцям виявляти свої лідерські якості і завойовувати довіру в рази швидше.

Козеріг

Самотніх Козерогів поки не чекає успіху на любовному фронті. Тим не менш, можна завести нових знайомств у соціальних мережах. Дистанційне спілкування в інтернеті – найкращий спосіб дізнатися когось без втрати особистого часу.

Водолій

Водоліям може здатися, що кохана людина намагається від них щось приховати. Можливо, підозри небезпідставні, але краще поки не з’ясовувати стосунки і не сипати претензіями. Щоб привернути увагу протилежної статі, доведеться внести зміни у свій образ.

Риби

Цього тижня Рибам потрібно бути обережнішими під час спілкування з партнером. Краще не загострювати відносини і зосередитися на справах. У одиноких людей цього Знака Зодіаку з’явиться таємний шанувальник, який поки що захоче залишити свої почуття в секреті. Проте вже скоро Риби помітять те, що від них хочуть приховати.

You cannot copy content of this page