fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 22 по 28 січня 2024 року для кожного знака

Овен

Цей тиждень сприяє вирішенню багатьох конфліктних ситуацій. Прекрасний час для примирення з коханою людиною. Забудьте про гордість, зробіть перший крок.

Телець

Цього тижня почуття превалюватимуть над розумом. Однак не чекайте на легкі перемоги, любов вимагатиме жертв і певних душевних зусиль. А ось меркантильність та розрахунок залишать вас на самоті.

Близнюки

Вас може відвідати смуток, хоча нагоди для її візиту не буде. Ви любите, кохані і дуже скоро проводитимете багато часу зі своїм обранцем. Просто наберіться терпіння.

Рак

Цього тижня дуже важливо утихомирити свої емоції та егоїзм. Більше часу проводьте наодинці з коханою людиною. Виявіть турботу.

Лев

Вас буде дуже важко застати вдома. Зустрічі зі старими та новими друзями дозволять дізнатися багато цікавого, але майже не залишать часу на сімейне життя. Тож ваш партнер може почати ревнувати.

Діва

У середу та п’ятницю побачення загрожують сварками та розчаруваннями. Вам буде важко порозумітися з новим знайомим. А ось у суботу спілкуватися буде легко та приємно.

Терези

Не приховуйте своїх почуттів та думок. Прямо говоріть про свої бажання партнеру. Це прямий шлях до того, щоб ваше особисте життя тішило вас.

Скорпіон

Ви не сумнівайтеся у своєму успіху у протилежної статі. Так, ви будете чарівні. Але пам’ятайте, що вам потрібно підкорити одне серце, а не всіх навколо. Частіше будьте вдвох.

Стрілець

Наберіться терпіння і постарайтеся не звертати уваги на критику з боку коханої людини, зберігаючи при цьому уважний вигляд. Спроба прислухатися до його слів, швидше за все, ні до чого, крім сварки, не приведе.

Козеріг

Скромність у справах любовних ні до чого. Виявляйте ініціативу, посміхайтеся, будьте активнішими. Інакше вас не помітять, а побачення пройде мляво та нудно. Для пристрасті потрібна енергія.

Водолій

На початку тижня знервованість і збудженість може зіпсувати вам настрій, так що варто перенести зустріч з коханою людиною на кінець тижня. Вихідні – гарний час для романтичної вечері чи нового вдалого знайомства.

Риби

Постарайтеся не бути зарозумілою і зарозумілою людиною – і успіх у протилежної статі вам забезпечений. Є можливість початку нових любовних відносин.

You cannot copy content of this page