fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 23 по 29 жовтня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен

Слідкуйте за своєю мовою, не давайте приводу для пліток і ревнощів. Підвищена увага та інтерес до вас забезпечені. Ви станете у всьому блиску своєї чарівності.

Телець

Ваша скромність і навіть сором’язливість надаватиме вам особливу привабливість у протилежної статі. Так що постарайтеся не шокувати нікого гучним сміхом та розв’язними манерами.

Близнюки

Тимчасова самотність, якщо це, звичайно, до вас відноситься, підійшло до свого завершення, на порозі стоїть пристрасне кохання. Ваш обранець не захоче вас відпускати на хвилину. І може зробити пропозицію руки та серця.

Рак

Нерозуміння – ось причина можливих сварок та охолодження стосунків із коханою людиною. Намагайтеся подивитися на конфлікт з боку, зрозуміти та оцінити, чому все так сталося. Зробіть перший крок до зближення.

Лев

Цього тижня ви цілком здатні зробити незабутній ефект на кожного, хто мав необережність кинути на вас погляд. Якщо захочете використати цей шанс, варто пам’ятати про те, що вам доведеться вибрати одного.

Діва

Не здумайте тиснути на кохану людину, хоч би яким був великий ваш досвід і авторитет, вона має не менше права на власні погляди та думки. Варто шанувати його думку.

Терези

На цьому тижні, практично без будь-яких зусиль з вашого боку, ви зможете підкорити людину, що сподобалася вам. Зараз гарний час для душевних розмов і романтичних зустрічей.

Скорпіон

Не бійтеся демонструвати ніжні почуття по відношенню до своєї коханої людини. Але не показуйте свою амбітність і не пред’являйте надто високих вимог до партнера, оскільки ваш обранець може збунтуватися або зануритися.

Стрілець

Напруження пристрастей, що вирували у вас, вщухли, всі зітхнули з полегшенням. Кохана людина, відчувши, що ви більше не прагнете її, не притягуєте, сама потяглася до вас. Такі ось емоційні гойдалки.

Козеріг

Цей тиждень ідеальний для побачень та пригод. Не сидите вдома, на вас чекають нові знайомства з дуже романтичною перспективою.

Водолій

Будьте обережні у знайомствах. Перше враження, швидше за все, виявиться оманливим. Тож не захоплюйтеся тими, кого погано знаєте. Можна потрапити в абсолютно безперспективні і нудні відносини, яких буде важко позбутися.

Риби

Якщо ви відчуєте, що припустилися помилки і вам потрібен хтось інший, не бійтеся прямо про це заявити. Якщо вугілля кохання згасло, багаття пристрасті знову не розгориться.

You cannot copy content of this page