fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 24 по 30 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Цього тижня ваше кохання може похитнутися, але це не біда. Важливо пам’ятати, що такі проблеми мають вирішення. Любовний гороскоп запропонує вам шляхи виходу зі складної ситуації в амурній сфері.

Іноді любов зникає через планети і зірок, але цього тижня любовний шлях багатьох з нас може бути усіяний труднощами і негараздами через чужу заздрість. Якщо ви ставитеся до їх числа, спробуйте абстрагуватися від подібних думок і перестати порівнювати себе з оточуючими. Щоб не розлучитися з поточним супутником або відправитися на пошуки нової другої половинки, вам знадобиться впевненість у собі та в своїх бажаннях, а також почуття щирої поваги до людей. Цілий тиждень буде відносно стабільним, хоч і непростим.

Овен

Овнам може здатися, що їхня улюблена людина періодично робить дурні помилки, але це не привід ставити на стосунках хрест або поводитися агресивно. Іноді таку поведінку можна виправдати впливом планет. Зараз нічні світила якраз перебувають у вкрай невдалому становищі, так що все передбачувано. Овни зможуть змінити своє життя на краще, і цього тижня можна закласти фундамент нових змін.

Телець

У Тельців через слабку Венеру може сильно впасти життєвий тонус і енергетика. Благо, що біополе можна відновити. З сильним біополем у Тельців буде більше можливостей на любовній ниві. Вони зможуть стати витривалішими, тому після роботи буде більше шансів справити на когось хороше враження, або успішно сходити на побачення.

Близнюки

Це дуже благотворно позначиться на їхньому харизмі, самопочутті. У такий несприятливий час як зараз сильна домашня енергетика дуже важлива, оскільки саме в рідних стінах буде можливо заповнювати свої сили, адже Венера на це практично не здатна. У любові Близнюкам краще бути обережнішими. Відверта розмова з улюбленою людиною допоможе зміцнити стосунки.

Рак

Головне для Раків зараз — ставитися з повагою до невдоволення і побоювань другої половинки. Тим, хто досі самотній, краще не поспішати вступати в нові відносини. Цього тижня Раки можуть зіткнутися з легкою закоханістю, але це навряд чи кохання всього їхнього життя. Потрібно дивитися на життя через призму об’єктивності.

Лев

У Левів може підвищитися тривожність в період з 24 по 30 квітня. За наявності гарного настрою корабель кохання Львів цього тижня розпустить вітрила. Самотнім представникам цього Знаку для привернення уваги протилежної статі бажано частіше бувати в місцях масового скупчення людей.

Діва

Діви належать до типу людей, яких практично неможливо обдурити, але через проблеми з ретро-Меркурієм проникливість Дів може згаснути. У зв’язку з цим астрологи радять якнайрідше вірити оточуючим людям на слово. Обман можливий навіть у відносинах, але критичним він не стане. Швидше за все, для підвищення чесності в любові Дівам потрібно бути більш відкритими і готовими вислухати близьку людину. Вплив планет може кардинально змінити плани в амурній сфері.

Терези

Поведінка Терезів у ці сім днів здасться протилежній статі імпульсивною і неоднозначною. Астрологи радять частіше виявляти гнучкість і вміння спокійно реагувати на умови, що змінюються. Самотнім Терезам варто підтримати інтерес до своєї персони, але не за допомогою розмов, а за допомогою яскравого зовнішнього вигляду. Особисте життя Терезів, що знаходяться у стосунках, цього тижня залежить від вміння приймати швидкі рішення.

Скорпіон

Ініціативність у ці сім днів забезпечить вам щастя, так що треба діяти так, як велить серце. Всім, хто досі самотній, зірки рекомендують не довіряти порадам третіх осіб. Скорпіони і самі знають, як правильно потрібно шукати кохання. Потрібно довіритись своєму досвіду. Астрологи радять допомагати близьким та другій половинці.

Стрілець

Представники цього Знака можуть бути дуже зайняті фінансовими та домашніми справами, тому для кохання та приділення уваги сім’ї часу буде вкрай небагато. Тим не менше, Стрільці можуть легко захопитися новим потенційним партнером, що змусить їх частіше йти в мрії і забути про роботу.

Козеріг

Астрологи повідомляють, що в період з 24 по 30 квітня душевні переживання заважатимуть Козерогам переводити на новий рівень вже створені відносини. Рекомендується тимчасова усамітнення, яка допоможе стабілізувати емоційну сферу та мікроклімат у сім’ї.

Водолій

Водоліям, чиє серце вже зайняте, цього тижня доведеться зіткнутися з емоційними випробуваннями, які перевірять на міцність відносини. Становище планет цього тижня говорить про те, що лише свідоме позбавлення від власних недоліків допоможе Водоліям знайти кохання або вивести на новий рівень вже створені відносини.

Риби

Поведінка Риб може сильно засмутити партнера. Нині бажано стежити за словами і вчиняти за сумлінням, не виявляючи егоїзму в стосунках. Самотнім Рибам, які перебувають у стані активного пошуку, бажано перевіряти любовну сумісність перед тим, як з кимось починати зустрічатися. Виняток становлять ті випадки, коли Рибам не захочеться довгих відносин, а з’явиться лише бажання розважитися і пофліртувати. Тим, хто шукає зв’язок на все життя, можна спробувати змінити коло спілкування.

You cannot copy content of this page