Любовний гороскоп на тиждень з 24 по 30 січня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Любов має для нас надзвичайно важливе значення: вона робить нас щасливішими і зігріває серце в холодні січневі дні. Астрологи відкрили завісу таємниці, розповівши нам про те, як знайти, зміцнити або утримати кохання в період з 24 по 30 січня.

Якщо на фінансовому фронті штормить через зміни у настрої Меркурія, то для любовної сфери планети відносно сприятливі. Єдине, що зробить поганого ця планета в Козорозі, — змусить багатьох думати про скоєні раніше помилки і пережиті проблеми. Саме тому найголовніша порада астрологів цього тижня — відпускайте минуле, щоб воно не мало над вами жодної влади.

Овен

Овнів на початку тижня можуть чекати проблеми у коханні: від безневинної критики другої половинки до серйозного з’ясування стосунків. Зірки можуть провокувати людей на цікавість. Якщо дати цьому почуттю волю, то сварок та взаємних претензій не уникнути. Ті, хто перебувають у пошуках ідеальної пари, може розраховувати великий приплив успіху.

Телець

Тельцям варто вкладати енергію у тих людей, які принесуть їм позитив і допоможуть дійти бажаної мети у любовній сфері, не критикуючи вибір. У веселих та життєрадісних Тельців чарівність та харизма будуть на піку. Це їхній час, їхній вихід на сцену.

Близнюки

Тиждень чудово підходить для спільних подорожей, побачень та душевного спілкування. Найголовніше зараз – не йти з головою в кохання, адже так можна забути про все на світі – про справи, обов’язки. Самотнім Близнюкам астрологи рекомендують поки що не боротися з чорною смугою у коханні, а подбати про себе. Не варто зраджувати своїм звичкам заради оточуючих. Настав час побути егоїстами.

Рак

Раки можуть направити свої сили на допомогу другої половинки. Головне, щоб партнер не сприймав це як належне. Всім Ракам, які знаходяться у пошуку стосунків, зірки та планети допоможуть стати більш ефективними у цьому. Короткі обряди на успіх перед виходом з дому допоможуть проводити побачення без проблем та помилок. Знайомитися можна скрізь як на роботі або на вулиці, так і в інтернеті.

Лев

Самотнім Левам тимчасово не варто ні з ким не знайомитись. Від оточуючих людей може виходити небезпека. Вісім знаків Всесвіту вчасно попередять їх про це. Усім, хто перебуває у стосунках, бажано присвячувати свого часу другій половинці. У жодному разі не можна псувати нерви партнеру. Левам важливо тримати себе в руках, а ще краще — навчитися прощати близьких та кохану людину.

Діва

Кохана людина може розчарувати своєю поведінкою Дів, особливо з 26 числа, коли Меркурій змінить становище. З’явиться бажання провчити другу половинку за образи, але це не приведе ні до чого доброго. Астрологи радять тимчасово усунути пріоритети у бік інших сфер життя.

Терези

Меркурій у Козорозі з 26 числа обіцяє проблеми в любовних справах, але поки Терези будуть сміливими та оптимістичними, негаразди продовжать успішно обходити їхньою стороною. Інтуїція Терезів все ще на висоті, тому астрологи пропонують з 24 по 30 січня прислухатися до внутрішнього голосу. Терези зможуть захистити свою ауру від негативу: від токсичних людей, неприємних подій.

Скорпіон

Скорпіонів у стосунках на них чекає багато удачі. Планети та зірки у сприятливому становищі для романтики та знайомств, тому астрологи радять використати всі свої шанси по максимуму. Тиждень підходить для піклування про свою сім’ю. тому, як знайти, зміцнити або утримати кохання в період з 24 по 30 січня.

Стрілець

Відлякувати любовний успіх наприкінці січня буде звичка до скарг та негативу. Стрільцям важливо стати більш радісними та чуйними. Самотнім Стрільцям планети пророкують нову закоханість — взаємну, пристрасну. Закохатися Стрільці можуть у зовсім несподівану людину. Тим, хто стосунки, вдасться вирішити суперечки.

Козоріг

У коханні важливо зберігати позитив, тож краще не думати про те, що було раніше. Нове життя починається для самотніх Козерогів. Планети допоможуть відкрити нові перспективи у коханні або навести лад у існуючих відносинах.

Водолій

Варто приготуватися до несподіванок: в один із днів цього тижня Водолії можуть зустріти колишнього чи колишню. Тема кохання стане лейтмотивом для людей цього Знака. Для сімейних Водоліїв домашні справи можуть вийти на перший план. Водоліям, які мріють знайти другу половинку, світить довгоочікуваний успіх: є всі можливості для того, щоб зав’язати нове знайомство. Головне зараз – позбутися нав’язливих думок.

Риби

Ненав’язливий флірт в інтернеті може швидко перерости в палаючий вогонь кохання. Великі сподівання, навпаки, можуть стати розчаруванням. Саме тому астрологи радять Рибам не думати про майбутнє, а насолоджуватися сьогоденням. Дуже небезпечним стане відчуття провини. Це головний якір цього тижня. Потрібно відпустити подібні думки, щоб знайти кохання якнайшвидше. На всіх, хто в парі, чекає спокійний тиждень.