fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 25 квітня по 1 травня 2022 року

Любов — це те, що змушує нас жити і радіти щодня. Астрологи розповіли, що на нас чекає в цій сфері і як можна буде оминути стороною негаразди та проблеми в останні дні квітня.

Прогноз на майбутній тиждень вельми полярний: представникам деяких Знаків Зодіаку небесні тіла обіцяють удачу, тоді як іншим поки що варто поміряти свій запал, зосередившись на інших сферах.

Овен

Ініціативні Овни на цій повинні бути обережнішими: цілком ймовірні сварки та конфлікти. Побачення з багатообіцяючим продовженням зміняться розчаруваннями. Це буде дуже динамічний час.

Телець

Тельцям зі скромним характером корисно буде трохи розкріпачити себе. Можна спробувати змінити імідж, поновити гардероб. Усе це знизить рівень стресу, що породжується початком ретроградного Плутона. Якщо Тельці затиснуті і скуті, а також думають лише про погане, їм важко будувати відносини.

Близнюки

Близнюки до кінця квітня стануть емоційно сприйнятливими, але це може призвести до позитивного результату в любові. Наприклад, їхнє серце підкорить цікава людина. Можливі також і проблеми — з’явиться ревнощі і надмірна підозрілість. Астрологи рекомендують на цей час відмовитися від спілкування з негативними людьми.

Рак

Вважається, що людина може отримати все за допомогою самонавіювання. Це справді так, але цього тижня негативні аспекти планет 27 і 30 квітня ставитимуть Ракам палиці в колеса. Особливо це торкнеться сфери кохання. У складних відносинах таємне стане явним. Правда може як зруйнувати створені любовні стосунки, так і зміцнити їх. Зірки покажуть Ракам, у якому напрямку їм необхідно зараз рухатися.

Лев

Найбільший ворог Львів зараз — сумніви. Саме тому їм у відносинах важливо правильно розставити пріоритети. Також варто остерігатися негативного впливу ворогів та недоброзичливців. Енергетика Львів зараз під ударом, тому цілком можливо, що вони ставлять ціпки в колеса самі собі.

Діва

Потрібно якнайшвидше перестати сумніватися в себе, оскільки сумніви виступають у ролі якоря — особливо зараз, коли найсприятливіший період року підходить до кінця. 29 квітня Плутон починає ретроградний рух, через що можуть постраждати навіть найміцніші відносини. Людям цього Знака не рекомендується нікому розкривати свої карти.

Терези

Терезам важливо якомога частіше радитися зі своєю другою половинкою щодо планів на майбутнє, наприклад, на травневі свята. Спільне планування – відмінна стратегія. В амурних справах у ці сім днів потрібно слідувати простої стратегії: менше слів, більше справи. Так удача від них точно не відвернеться.

Скорпіон

Початок ретроградного Плутона 29 числа може вивільнити демонів Скорпіонів. Через це постраждають їхні відносини з близькими, друзями, другою половинкою. Також людей цього Знака можуть підстерігати плітки і чутки, що розпускаються ворогами для того, щоб посіяти розбрат у відносинах з близькими. Не потрібно відповідати негативом на негатив — це лише спровокує нову хвилю проблем.

Стрілець

Стрільцям треба відпочити від рутини. Це має зіграти позитивну роль у любовних справах. Краще організувати приємне дозвілля вже з понеділка. Також можна змінити стиль, зробити нову зачіску, придумати незвичайний план відпочинку на кожен вечір будніх днів і на вихідні — наприклад, вибратися кудись разом зі всією сім’єю. Боротися з повсякденністю астрологи радять без надриву, не змушуючи себе виходити з зони комфорту.

Козеріг

Найважливіші зміни відбудуться у вівторок і у п’ятницю. Козероги можуть не відразу їх помітити, але вони все одно виявлять себе. Вільні Козероги можуть зустріти майбутнє кохання. Усім, хто вже перебуває у стосунках, корисно буде урізноманітнити час, який ми проводимо з партнером.

Водолій

Астрологи радять креативно підходити до знайомств одиноким представникам Знака. Корисно змінити імідж, пошукати нове цікаве хобі. Це надихне Водоліїв на любовні подвиги. Згідно з любовним гороскопом, у житті Водоліїв можливі кардинальні зміни — переважно у другій половині тижня.

Риби

Перші робочі будні краще присвятити самореалізації і справам по дому, а ходити на побачення, пробувати щось нове з партнером або влаштовувати сімейні посиденьки краще починаючи з п’ятниці, коли Меркурій увійде в Знак Близнюків. Цілий цей тиждень для Риб можна назвати часом високої чутливості.

You cannot copy content of this page