fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 25 по 31 березня 2024 року для кожного знака зодіака

Овен

Настає сприятливий час змін у особистому житті. Тільки не будьте надто відвертими зі сторонніми, бережіть ваше щастя від заздрісних очей.

Телець

Цього тижня вас може закрутити у вихорі почуттів. Однак, все не так, як здається. Ваш обранець може бути зовсім безкорисливий. І його почуття будуть швидкоплинними, тож не варто втрачати голови.

Близнюки

Можливостей витати у хмарах у вас буде небагато, ви побачите ситуацію у справжньому світлі. Втім, вам вона сподобається, адже ви любите та кохані.

Рак

Ваші стосунки нагадують сплутаний клубок, але обривати нитку все ж таки небажано. Вам треба заспокоїтись і відверто поговорити зі своїм обранцем. І ви відчуєте, що вам полегшало.

Лев

Не варто ідеалізувати того, кого любите. Нині ви схильні створювати собі кумира, причому сам кумир цілком може цим скористатися. При цьому він може мати зовсім інший інтерес.

Діва

Ваші стосунки сповнені ревнощів та обману. Будьте обережні, не губіть голову, не йдіть на поводу у емоцій. Чи варто вам бути разом із тим, кому ви не довіряєте?

Терези

Цього тижня ваші почуття до коханої людини пройдуть перевірку на міцність і щирість. Ця ситуація дозволить внести зміни у ваше життя. Ви краще пізнаєте один одного.

Скорпіон

Ви ніби відродилися з небуття, а виною всьому чарівниця любов, яка відсунула геть весь ваш скепсис та практицизм. Взяла вас за руку, провела в таємничий світ, де вона править. Саме зараз ви можете бути щасливими.

Стрілець

Складні моменти, на початку тижня тільки підбадьорять ваш запал і зміцнять у рішенні досягти наміченої мети. Не здавайтеся, якщо людина вам дорога.

Козеріг

Атмосфера цього тижня сприяє службовим і курортним романам. Вони можуть виявитися значно серйознішими за легкий флірт. Чому б і ні?

Водолій

Не відмахуйтесь від коханої людини, не огорожуйте себе кам’яною стіною зайнятості на роботі. Жодні хитрощі не допоможуть. Загляньте в себе і запитайте, а ця людина мені потрібна?

Риби

Зараз можливі нові цікаві знайомства, приємна романтична пригода. А ось старі любовні зв’язки остаточно розірвуться.

You cannot copy content of this page