fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 27 червня по 3 липня 2022 року

Цей тиждень не можна назвати часом кохання, адже воно буде досить непростим для амурних справ. Найкорисніші рекомендації астрологів на цей період допоможе вам зберегти і примножити свій любовний успіх.

Овен

Овнам для успіхів у любові необхідно змінити трохи обстановку, підняти собі настрій і спробувати перезавантажити своє життя. Наступний тиждень стане напруженим часом для багатьох Овнів, які перебувають у відносинах. На стику червня і липня очікується низка труднощів в особистому житті, які можуть призвести до серйозних конфліктів і навіть розриву. Потрібно просто не перегинати ціпок у спірних ситуаціях, навчитися йти назустріч.

Телець

Закохані Тельці зможуть знайти спосіб зізнатися у почуттях. Вони зможуть знайти кохання, якщо будуть сміливішими і чеснішими до самих себе. Не треба боятися відмови, тому що в ньому немає нічого страшного. Подобатися всім без винятку неможливо. Також зірки та планети хочуть, щоб Тільці подолали образу і негатив.

Близнюки

У майбутні сім днів представникам цього Знаку потрібно повірити в себе, що миттєво підвищить їхню привабливість в інших. Через Нептун у ретро-фазі можуть з’явитися нові вороги.

Рак

Представникам цього Знаку варто почати активний спосіб життя. Ймовірно, Ракам захочеться частіше проводити час поза домом і заводити знайомства з протилежною статтю. Однак поки що гороскоп не обіцяє серйозних стосунків і грандіозних змін в особистому житті. Зате можна фліртувати, ходити на побачення і отримувати задоволення від простого спілкування.

Лев

У цей час Львів не чекають на доленосні зустрічі, які змінили би їхнє життя. Астрологи радять тимчасово призупинити активність у любовній сфері, сфокусувавшись на справах, роботі, саморозвитку.

Діва

Дівам варто уникати спілкування з людьми, які мають негативну енергетику. В іншому випадку це залишить неприємні враження і змусить Дів перестати вірити в щиру любов. Тим, хто полягає в парі, необхідно нагадати другій половинці про свої почуття, і краще зробити це красиво і романтично. Улюблена людина обов’язково оцінить такий порив.

Терези

У Весів цього тижня можливе кохання з першого погляду. Вільним людям цього Знака краще не поспішати з рішеннями і насолодитися поточним моментом. Нерозділено закоханим Терезам доведеться доводити свої почуття, оскільки інша людина може засумніватися в їхній щирості. Проте не потрібно робити героїчні вчинки — краще просто приділити більше уваги, бути щирішим.

Скорпіон

У вже побудованих відносинах Скорпіони можуть зіткнутися з випробуваннями, проте за підсумком вони все ж позбудуться негараздів і від чорної смуги. Самотні люди цього Знаку з високою ймовірністю заведуть приємне знайомство в кінці тижня. У майбутньому воно може перерости в серйозні відносини.

Стрілець

Закохані Стрільці зможуть наважитися на сміливе визнання. У цілому відносини зараз більше залежатимуть саме від їх кроків і дій. У спілкуванні з людьми важливо остерігатися маніпуляторів. Якщо закохатися в таку людину. Він може вичавити всі соки зі Стрільця, а потім просто зникнути. Тут важливо пам’ятати про великі слова про те, що «краще бути одному, ніж разом з будь-ким».

Козеріг

У Козерогов у вівторок і середу можливі сильні сварки з другою половинкою. Потрібно не боятися просити вибачення за свої вчинки. Також важливо не звинувачувати у всьому партнера. Потрібно дбати про другу половинку і про близьких.

Водолій

Не виключено, що самотні Водолії почують у період з 27 червня по 3 липня щире визнання в любові. Втім, астрологи радять надати таким відносинам шанс. Тим, хто вже перебуває у стосунках, астрологи рекомендують спробувати посилити духовний зв’язок із улюбленою людиною. Це найкращий момент для того, щоб побути поруч із тим, хто дорогий серцю. Водоліям не бажано залишати без уваги другу половинку.

Риби

Риби зможуть змінити свою долю. Важливу роль у цьому відіграють близькі люди і друга половинка. Важливо звертатися до  них за порадами та підтримкою. Астрологи радять Рибам у ці сім днів частіше покладатися на інтуїцію. Одинакам можна проводити більше часу в компанії з протилежною статтю і заводити знайомства в соціальних мережах. В цілому закоханих Риб зараз чекають позитивні зміни і багато приємних моментів, незважаючи на негативний Нептун.

You cannot copy content of this page