fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп на тиждень з 27 грудня 2021 року по 2 січня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Любовний гороскоп на тиждень з 27 грудня 2021 року по 2 січня 2022 року

Любов приносить щастя тому, хто готовий боротися за неї. Астрологи вже знають, як пройде для кожного Знака кінець року і як розпочнеться новий 2022 рік. Щоб знайти любов або зберегти її в цей період, намагайтеся дотримуватися рекомендацій любовного гороскопу.

Овен

У Овнів цього тижня буде дуже багато успіху, якого можна пустити на пошуки другої половинки. Також корисно буде розпочинати нові стосунки, але робити це потрібно обережно. Цілий тиждень Овни будуть незвично добродушними, що приверне до них багато позитивної уваги.

Телець

Кохана людина може віддалитися від Тельців. До кінця тижня настрій прийде до норми. Не завадить влаштувати побачення та втекти з партнером подалі від побутових проблем. Самотнім Тельцям можна сміливо шукати другу половинку.

Близнюки

Близнюкам, які перебувають у серйозних стосунках чи шлюбі, краще користуватися талісманами фен-шуй для дому. Це допоможе знизити негативний градус перед настанням Нового року. Мінливий Юпітер може зіпсувати Близнюкам настрій. Можуть відбуватися раптові суперечки з близькими та друзями. Щоб не відлякувати успіх у коханні, потрібно перестати сперечатися.

Рак

Раки, що відносяться до найромантичніших знаків Зодіаку, будуть цього тижня на висоті. Любовний успіх допоможе знайти другу половинку або придумати щось цікаве на новорічну ніч. Тиждень чудовий для зміцнення відносин. Планети в сильній позиції, тому Раки можуть розраховувати на їхню підтримку. Можна знайомитися, фліртувати, шукати кохання на просторах інтернету.

Лев

Усім, хто поки що самотній, нічні світила допоможуть досягти успіху в пошуках. Не виключено, що вже до новорічних свят Леви будуть не самі. Цього тижня корисно зізнаватись у почуттях, закохуватися, починати жити разом із партнером.

Діва

У Дів може виявитися багато проблем у любовній сфері. Друга половинка може засмутити їх своєю поведінкою, але будучи мутабельним Знаком Зодіаку, будь-яка Діва зможе швидко вибачити кохану людину, чим ще сильніше зміцнить стосунки. Якщо таїти у собі образи, новорічні свята та передноворічні дні можуть стати вкрай непростими та дуже напруженими.

Терези

У любовній сфері все буде гладко, але тільки у тих, хто вже у відносинах. Самотнім Терезам краще тимчасово призупинити пошуки. Цим людям краще сфокусуватися на пошуках правильного життєвого шляху. Амурні справи відійдуть на другий план, але це не означає, що Терезам не везтиме. Вони будуть дуже привабливими для протилежної статі.

Скорпіон

Скорпіонам останніми днями грудня, можливо, доведеться багато спілкуватися з новими людьми, заводити знайомства. Це означає, що багато представників Знака зможуть знайти другу половинку. Скорпіонам краще зберігати пильність.

Стрілець

Нові знайомства під егідою Юпітера в Рибах можуть завдати лише неприємностей. Усьому зараз краще залишатись на своїх місцях. Потрібно провести тиждень у роботі та у справах. Усім, хто вже полягає у відносинах, можна і навіть потрібно зробити життя другої половинки кращим, яскравішим і цікавішим. Можливі спалахи власності з боку партнера.

Козоріг

Якщо новорічне свято не планувалося, краще це змінити. Можна вигадати щось незвичайне для другої половинки і себе самих. Самотні Козороги цього тижня можуть провести ритуали на любов. Цілком можливо, що незабаром самотність зміниться романтикою та яскравими емоціями. Потрібно бути більш відкритими та добрими. Це зіграє позитивну роль любовних справах.

Водолій

Водоліїв цього тижня ослабне інтуїція. Враховуючи, що нічні світила зроблять їх привабливішими та привабливішими, шосте почуття їм знадобиться для вибору партнера, оцінки сумісності. Кінець місяця принесе добрі новини, які дуже потішать представників цього Знаку.

Риби

Експерти радять Рибам позбутися шкідливих звичок, що позбавляють їхньої енергії. Так у них буде більше шансів на нові вдалі знайомства та на позитивну зустріч 2022 року. Сімейним Рибам краще проводити більше часу з близькими людьми.