fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 27 листопада по 3 грудня 2023 року знаків зодіаку

Овен

Ви ризикуєте здобути не кращу репутацію. Тож не робіть необдуманих кроків, за вами спостерігає кохана людина. Навіщо змушувати його ревнощі? Не давайте серйозної їжі для пліток.

Телець

Ви будете схильні до ризикованих підприємств. Враховуючи цю обставину, рекомендується не виходити з дому без супроводу когось розсудливого. Вам же не потрібні скандали та з’ясування стосунків?

Близнюки

У вас все гаразд, це дарує вам оптимістичний погляд на життя. Але не варто оточуючим розповідати про своє щастя. Зберігайте його в серці та оберігайте його. Ваше кохання взаємне.

Рак

Намагайтеся не потрапляти в розставлені мережі. Грубі лестощі – це не любов, а лише бажання затягнути вас у ліжко. Романтична вечеря цього тижня буде найбільш вдалою ввечері в п’ятницю.

Лев

Цього тижня загостриться почуття такту з одного боку і прагнення прекрасного – з іншого. Ймовірно протиріччя. Схоже, вам потрібен новий партнер, але тактовність не дозволить сказати цього нинішнього.

Діва

На початку тижня остерігайтеся демонструвати своєму обранцю ревнощі або меркантильність. Звести незручну ситуацію жартома, швидше за все, не вдасться. Не поспішайте щось змінювати в житті, навіть якщо впевнені, що готові до зміни. Виявіть дипломатичність.

Терези

Тим, чиє серце поки вільне, нинішній тиждень обіцяє доленосну зустріч. Намагайтеся від неї не ухилятися. Решті бажано поміркувати далеко від мирської метушні і прислухатися до голосу серця. Середа та субота – найкращі дні для побачень.

Скорпіон

Поміряйте свої амбіції, і Фортуна зверне до вас своє обличчя. Чим менше ви бажатимете, тим більше ви зможете отримати. Частіше будьте наодинці з коханою людиною.

Стрілець

З’являться нові фізичні та душевні сили, що дозволяють вам упоратися з досить напруженою ситуацією у відносинах із коханою людиною. У вихідні дозвольте собі відпочинок на самоті, якщо вам потрібно заспокоїтись і все обміркувати.

Козеріг

Цього тижня може надійти несподівана інформація про кохану людину, яка дозволить розкрити його з абсолютно незнайомого вам боку. Але не поспішайте робити висновки.

Водолій

Можливо початок нового роману, який підніме вам настрій та підвищить впевненість у собі, у власній привабливості. Однак не варто занурюватися з головою в почуття, що нахлинули на вас. Не факт, що вони взаємні.

Риби

В особистому житті на вас чекають радість і удача, якщо ви не занадто задиратимете ніс. Можлива зустріч з новим коханням. У неділю постарайтеся вибратися разом кудись у людне і веселе місце.

You cannot copy content of this page