fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року для кожного знаку зодіаку

Останні дні зими і початок весни — час любовних надій і приємних очікувань. Бути щасливішим у романтичних справах у ці сім днів вам допоможуть поради астрологів, зібрані в любовному гороскопі.

Тиждень з 27 лютого по 5 березня може бути яскравим на різні події в сфері кохання. Справа в тому, що 2 березня енергетика Меркурія різко піде на спад через перебування в Знаку Риб. Якщо ви відчуєте, що хмари згущуються, не переживайте. Трохи впевненості в собі і оптимізму точно не завадять.

Овен – Овнам чекає неспокійний тиждень, який багато чому їх може навчити. Напевно в життя увірвуться зміни, але оскільки планети не в кращому становищі, краще не довіряти виключно обставинам і діяти в своїх інтересах. Імовірність зрад і спокус зростає, тому зараз час зміцнити кохання.

Телець – Зараз не варто спілкуватися з тими, хто вічно ризикує і шукає пригоди. Краще знайти собі компанію спокійніше, або зовсім побути на самоті. Щоб у любові справи йшли благополучно, Тельцям необхідно зберігати розсудливість і програмувати себе на успіх у любові, пам’ятаючи про свої минулі перемоги.

Близнюки – Меркурій і Венера можуть порушити романтичні плани: висока ймовірність внутрішніх конфліктів і невдач в амурних справах. Слабкість Меркурія — ознака пристрастей, що насуваються. Бурхливі сварки можуть закінчитися плачевно, тому всім Близнюкам, які у відносинах, потрібно постаратися зберегти довіру. Можливі сумніви і провокації ззовні, на які не варто піддаватися.

Рак – Спільне дозвілля зблизить Раків з другою половинкою. Меркурій може сплутати усі плани тем. Хто поки що в пошуках кохання. Якщо припинити слухати інтуїцію, можна уникнути прикрих перешкод. Нині в любові важливо дотримуватися здорового глузду, логіки і бути мудрішими, обережнішими, передбачливішими.

Лев – Левам у любовних справах краще приготуватися до спонтанних пропозицій другої половинки заздалегідь. Це допоможе урізноманітнити стосунки, але не потрібно підштовхувати близьку людину до нововведень і експериментів. Меркурій дуже сильно уповільнить процес втілення будь-якої мрії в реальність.

Діва – Потрібно позбавитися від страхів і тривог, які відлякують оточуючих. Зараз потрібно прагнути до стабільності і не давати нікому порожніх обіцянок і не розкидатися праворуч і ліворуч словами «я тебе люблю».

Терези – У Терезів триває період зниженої енергетики та слабкості. Цього тижня має діяти в режимі економії ресурсів. Це означає, що любовні побачення та знайомства поки що краще призупинити. Астрологи рекомендують зменшити активність, особливо після 2 березня.

Скорпіон – Планети активізують зміни, які можуть стати початком нового життя. На жаль, не всі зміни будуть приємними. Прийнявши невірне рішення під впливом емоцій, Скорпіони ризикують підірвати свій авторитет, створити передумови для сварки з другою половинкою, загострити стосунки з дітьми, сім’єю.

Стрілець – Стрільцям буде складно знайти бажане, особливо у сфері любові. Бо до слабкої Венери додасться слабкий Меркурій 2 числа. У ці сім днів велика ймовірність почути про партнера брехливий слух і створити собі проблеми на порожньому місці. Не потрібно слухати все підряд і вірити неперевіреним словам.

Козоріг – Козерогам цей тиждень подарує можливість розібратися із проблемами. Якщо стосунки підійшли до логічного завершення, зірки допоможуть це зрозуміти. Якщо ж потрібно зробити складний вибір у любовній сфері, то тут ймовірність успіху буде мінімальною. Також не завадить зробити енергетику вдома чистішим. Так буде менше сварок із близькими.

Водолій – Цей тиждень не підходить для зміцнення любовних уз і для пошуку другої половинки. Астрологи наполегливо радять не робити помилок, не йти на зраду, не піддаватися спокусам. Водоліям в любові важливо знайти точку опори і розібратися у власних бажаннях. Важливо бути чесними до самих себе.

Риби – У ці сім днів за любов не потрібно боротися. Якщо Рибам судилося бути з кимось, ця людина виявить ініціативу і не гратиме в ігри. Рибам з такими людьми буде вкрай неприємно вести діалог. У стабільних парах до кінця тижня гармонія може обернутися застоєм, тому краще не обділяти увагою коханої людини.

You cannot copy content of this page