fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 27 вересня по 3 жовтня 2021 року

Любовний гороскоп на тиждень з 27 вересня по 3 жовтня 2021 року

Любов – це та сфера, в якій негаразди можуть змінюватися успіхами самим непередбачуваним способом. Астрологи розповіли, яким буде майбутня тиждень в любовній сфері для кожного з Знаків Зодіаку.

Експерти відзначають, що через початок ретроградного Меркурія на цьому тижні буде досить складно знайомитися і в цілому знаходити спільну мову з іншими людьми, по крайній міре, в перші 3-4 дні. Навіть якщо вам вдасться знайти когось цікавого, перед початком відносин краще перевірити сумісність з цією людиною. Так ви позбавите себе від неправильного вибору.

Овен

Овнам для того, щоб стати успішніше в любові, необхідно подолати образу. Якщо є то, що виводить цих людей з себе і наповнює негативною енергією, їм необхідно забути про це.

Так вони зможуть зберегти свою харизму і чарівність і продовжать спокушати людей своїм почуттям гумору і оптимізмом.

Телець

Людям такого Знака варто пам’ятати про найпоширеніші помилки у відносинах, які властиві Тельцям. Зараз просто не можна допускати проколів, тому що вони можуть привести до розпаду відносин, до зникнення тяжіння.

Астрологи радять бути гранично уважними до почуттів інших людей.

Близнюки

Серед оточуючих людей є талісмани, а є ті, хто заважає добиватися щастя. Близнюкам варто навчитися розпізнавати і захищатися від таких людей.

Ще краще буде, якщо в любовних питаннях вони будуть спиратися тільки на свою думку і досвід. Будь-які непрохані поради їм варто обходити стороною.

Рак

На тлі змін в настрої зірок і планет у Раків можуть виникнути неполадки в любові і в сімейному житті. Астрологи настійно радять якомога більше часу проводити зі своєю половиною і дарувати близьким любов і турботу.

Лев

Левам астрологи рекомендують обходити стороною представників негативних Знаків Зодіаку. З такими людьми краще поки не будувати відносини і не заводити дружбу. Взагалі, любов зараз краще відсунути на другий план.

Краще сфокусуватися на робочих справах і на домашній побут.

Діва

У Дів на початку тижня пошуки любові будуть дуже сильно ускладнені. Приблизно з четверга можна буде потроху починати проявляти активність щодо протилежної статі.

Терези

У Терезів прогнози на цей тиждень в сфері любові досить негативні. Зірки позбавлять цих людей чарівності і винахідливості, але не потрібно переживати через слабкий гороскопу, спровокованого Меркурієм, адже його завжди можна посилити. Терезам можна сумувати і опускати руки.

Скорпіон

Для Скорпіонів успіхи в любовній сфері стоять понад усе. Це робить їх сильнішими, мудрішими і дозволить подолати будь-які перешкоди на шляху.

Стрілець

Стрільці діляться на два типи: любителів самоти і обожнюваних усіма популярних особистостей. У другого типу Стрільців в любові все буде як завжди добре.

Козорог

У Козерогів може початися чорна смуга в любові в цілому в житті. До негараздів астрологи радять ставитися простіше, по-філософськи. У будь-якому негативному подію є дещиця чогось хорошого.

Водолій

Успіхи в любові будуть прямо залежати від тонусу і енергетики Водоліїв. Щоб завжди бути на висоті, їм варто користуватися медитаціями для зняття стресу, тривоги і втоми. З ними навіть в будні дні можна буде ходити на побачення і не боятися втомитися ще більше після складного дня на роботі.

Риби

Рибам варто тимчасово призупинити знайомства, тому що є ймовірність наштовхнутися на маніпулятора або просто токсичну людину, а не на любов.

You cannot copy content of this page