fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Любовний гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня 2022 року

Обстановка у сфері кохання постійно змінюється кожної людини через втручання зірок і планет. Дізнатися, що зіркові покровителі приготували для вашого Знаку Зодіаку на тижні з 29 серпня до 4 вересня, допоможе любовний гороскоп.

Найкраще, що ми можемо зробити цього тижня для свого особистого життя — перестати не діяти і чекати на диво. Відносини не можуть бути статичними, тому настав час розпочати боротьбу за світле майбутнє у відносинах. Сімейним представникам Знаків Зодіаку сьогодні важливо не йти з головою в рутину: необхідно частіше запрошувати додому гостей, ходити на побачення. Залучити щастя у коханні буде не складно, але для цього доведеться налаштуватися на позитивну хвилю.

Овен

Овнам варто уникати самокопань. Овни ризикують упустити реальні можливості стати щасливішими і знайти любов. Ініціатива цього тижня допоможе прокласти шлях, що веде до щастя, тому варто подумати над тим, як покращити вже наявні стосунки або де можна знайти нове кохання. У спілкуванні з оточуючими варто побоюватись енергетичних паразитів. Раніше ми розповідали, як розпізнати та захиститися від таких людей.

Телець

Вплив негативної вказує на те, що від нестандартного підходу в коханні зараз краще поки що відмовитися. Важливо діяти за правилами і не винаходити колесо. Всім Тельцям, які вже у відносинах, важливо навчитися довіряти коханій людині. Тим же, хто поки що у пошуках, краще не поспішати з рішеннями і просто насолоджуватися спілкуванням, романтикою.

Близнюки

У сфері романтичних відносин Близнюків чекають серйозні зміни. Якщо зараз цих людей влаштовує поточне становище на любовному фронті, то переживати нема про що. А от якщо відносини в кризі, слід зробити кроки для вирішення ситуації. Велику допомогу Близнюкам нададуть змови від злих людей, оскільки цього тижня поряд можуть виявитися вороги та недоброзичливці, які бажають Близнюкам провалу.

Рак

Ракам для підвищення харизми та чарівності необхідно подолати тривожність або не допустити її появи. У такому стані вони відштовхуватимуть від себе протилежну стать, адже зараз настає час усмішок, добра та оптимізму. Цим людям у сфері кохання знадобляться щирість та чуттєвість. Настає найкращий і романтичний час для любовних зізнань, душевних розмов, спільного планування.

Лев

Левів має можливі скандали та сварки в сім’ї. Спеціальні обряди допоможуть стабілізувати обстановку у рідних стінах. Плюс у тому, що будь-які сварки швидко сходитимуть нанівець і лише зміцнять зв’язок із близькими людьми. Всім самотнім Левам краще якнайрідше демонструвати негативні емоції незнайомим чи малознайомим людям. Це відштовхуватиме їх і формуватиме недовіру.

Діва

Дівам варто уникати спілкування з людьми зі злим серцем. Щоб заздалегідь визначити таку особистість, треба пам’ятати про шість ознак людини з недобрими намірами. Дівам потрібно бути вибірковіше у коханні та дружбі. Якщо довіритися комусь токсичному та небезпечному, ця людина може скористатися ситуацією. Астрологи радять боротися з рутиною, яка може викликати сварки та непорозуміння у стосунках та у шлюбі.

Терези

Астрологи радять Терезам провести кінець років і початок осені так, як не наважувалися раніше: потрібно дивувати оточуючих і самих себе. Можливі негативні ситуації, але їх вдасться швидко вирішити лише за підтримки близьких людей. Терези відносяться до кардинальних знаків Зодіаку, що говорить про наявність у них честолюбства. У період з 29 серпня по 4 вересня це буде найкориснішою якістю їхнього характеру.

Скорпіон

Не варто виявляти надмірну впертість і нехтування порадами коханої людини — її поради будуть вкрай корисними. Вихідні варто присвятити пошукам кохання чи налагодженню стосунків. Можна влаштувати побачення або вирушити у романтичну подорож. У Скорпіонах цього тижня переважатиме енергія високих вібрацій. Тому треба навчитися ділитися своєю добротою, любов’ю, добрим настроєм.

Стрілець

Ключем, що відчиняє двері до успіху, стануть різні нововведення — оновлення гардеробу, приготування нових страв, перестановка меблів. Нехай і не без зусиль, але Стрільці зможуть знайти ключ до розуміння всього, що відбувається. Що найголовніше — вони зможуть вийти на новий рівень розвитку. Їм по силах стати успішніше і перемогти негативні думки про завершення літа і спочатку сірої осені.

Козеріг

Будь-які приємні чи неприємні зміни в житті стануть ознакою чогось важливого. Не виключено, що саме цього тижня Козероги зможуть розпочати свій шлях до нового життя. Своєрідність цих людей може зіграти з ними поганий жарт. Важливо бути гнучкішими і готовими йти на компроміс заради збереження відносин і дружби.

Водолій

Для того, щоб не втратити удачу і гарний настрій, астрологи радять набратися сміливості, щоб викинути білий прапор у війні з іншими людьми. Будь-які чвари та конфлікти будуть вкрай виснажливими в енергетичному плані. Нічні світила нині не сприяють підвищенню витривалості, тому витрачати сили марно буде недозволеною розкішшю для людей цього Знака.

Риби

У спробах стати щасливішими всі засоби хороші, тому не варто боятися просити про допомогу своїх близьких і друзів, звертатися за порадою до мудрих людей. У кінці серпня і початку вересня перемагати будуть ті Риби, які не соромляться визнати свою неспроможність. Важливо бути чесними по відношенню до себе. Це показник сильної особистості, що формує повагу оточуючих.

You cannot copy content of this page