fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 3 по 9 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен – Будьте щирі – це дозволить коханій людині, нарешті, зрозуміти вас. До чого таємниці та недомовки? Субота – не той день, коли варто з’ясовувати стосунки, навіть якщо дуже хочеться. Перенесіть це захоплююче заняття наступного тижня, навіщо псувати собі вихідні?

Телець – На помилках навчаються, то вивчіть, нарешті, урок. Постарайтеся не робити заново необачних вчинків і прислухатися до бажань коханої людини.

Близнюки – У вас не буде відбою від шанувальників, до вас виявлятимуть підвищену увагу, даруватимуть квіти, запрошуватимуть на побачення. Тож ваш обранець точно зрозуміє, як йому пощастило, що ви обрали його.

Рак – Зробіть подарунок коханій людині. Він може бути скромним, але значущим. Любовні побачення у вівторок та в суботу точно виправдають ваші очікування. Тільки постарайтеся не переборщити, висловлюючи запал своїх почуттів.

Лев – На початку тижня зверніть увагу на свій імідж: можливо, варто щось змінити? Ваш обранець оцінить ваш новий модний образ. У вихідні не виключені сварки через дрібниці.

Діва – Не спокушайтеся взаємністю почуттів, насправді це не так. Схоже, ви підміняєте хороше ставлення до вас закоханістю. Завоювати чиєсь серце, на жаль, поки що не вийде.

Терези – Відносини з коханою людиною нині вкрай неоднозначні. Постарайтеся не придушувати його своєю енергійністю та емоційністю. Ви з прикрістю можете відзначити, що ваші плани на майбутнє не збігаються з планами коханої людини, але не поспішайте з остаточним розривом.

Скорпіон – Будьте ніжні та пристрасні зі своїм обранцем. Схоже, ваше кохання сильне і взаємне. І вам не потрібно стримувати своїх почуттів.

Стрілець – Перестаньте ображатись і думати, що ви покинуті, а тим більше кинуті. Просто кохана людина з об’єктивних причин не може приділити вам стільки уваги, скільки вам хотілося б. Але вихідні ви проведете разом.

Козоріг – Наберіться терпіння. Не дорікайте своєму обранцю за неуважність і відсутність дорогих подарунків. У любовних стосунках немає місця меркантильності.

Водолій – Цього тижня можливі деякі непорозуміння у стосунках із коханою людиною. Щоб пізніше не шкодувати про втрачені можливості, дійте, прислухаючись до своєї інтуїції. У п’ятницю можливе цікаве знайомство.

Риби – У середу ви зможете стати надійним захисником для коханої людини, вона буде вам вдячна. У четвер прийміть ситуацію такою, якою вона є. Від вас все одно нічого не залежить. П’ятниця є вдалою для романтичних зустрічей.

You cannot copy content of this page