fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 3 по 9 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

Впоратися з всі негараздами і залучити удачу на любовному фронті вам допоможе щотижневий любовний гороскоп. Астрологи розповіли, який буде тиждень із 3 по 9 жовтня і яким виявиться настрій зірок та планет.

Наступний тиждень підкине чимало можливостей і тим, хто самотній, і тим, хто закоханий. Очікується дуже потужний творчий вплив відразу двох небесних тіл: Венери, яка вже перебуває в Знаку Терезів, а також Меркурія, який позбудеться ретроградності в понеділок.

Це обіцяє нам відмінні перспективи в особистій сфері і в спілкуванні в цілому. Знаходити спільну мову з людьми буде набагато простіше, але не варто поспішати з любовними зізнаннями — краще спочатку на будь-який випадок перевіряти сумісність.

Овен

Самотнім Овнам потрібно терміново активізуватися, щоб здобути щастя в любові. Знайти кохання не так складно, як його втримати, але навіть тут зірки з планетами будуть на правоохоронці. Астрологи рекомендують уважніше дивитися по сторонах, прислухатися до інтуїції, щоб не втратити свій шанс.

Телець

Тельцям для того, щоб знайти нові стосунки або зміцнити вже наявні, потрібно терміново попрацювати над своїм настроєм і почати підходити до питань, пов’язаних із відносинами, креативно. Настрій планет хороший, так що сварки через дрібниці кануть у льоту. Знаходити спільну мову стане набагато простіше.

Близнюки

У критичні моменти Близнюкам необхідно будити в собі доброту, думати про хороше. Це чудовий час, в який зірки і планети подарують багатьом Близнюкам моменти щастя, ну поки не варто губити свої відносини через сезонну депресію. Можна сміливо проводити обряди із залучення любові, а також без побоювання знайомитися з новими людьми, відкривати їм душу.

Рак

Кращий друг Раків у період з 3 по 9 жовтня — це оптимізм. Дуже важливо навчитися бути позитивною людиною. Цей тиждень поверне закоханим Ракам гармонію та стабільність у відносинах. Вплив дуже сильної Венери в Вагах порадує навіть одиноких і зневірених. Це найкращий час для романтики.

Лев

Не варто засмучуватися, якщо тиждень почнеться з конфлікту, охолодження, критики партнера: у понеділок Меркурій, який позбувся ретроградності, може спровокувати невеликі труднощі, але це побічний ефект його сприятливого впливу, який займе місце негативного майже відразу. Левам зараз варто частіше спілкуватися з людьми зі світлою аурою. Особи, повні образ і негативу, не принесуть нічого хорошого.

Діва

Вплив планет поставить амурну сферу на перше місце за важливістю. Дів чекають сім чудових днів, які даруватимуть їм радість і любов, а не відчувати на міцність. Якщо в роботі та справах буде багато проблем, що вибивають із колії, повернути душевну рівновагу допоможе медитація. Ключем до успіху, на думку астрологів, стане вміння зберігати спокій.

Терези

Любовні стосунки Терезів вийдуть на новий, більш високий рівень. Цього тижня представникам даного Знака, можливо, доведеться іноді потурати примхам партнера, але нічого поганого в цьому немає. Якщо цього не робити, то можна підвести ставлення до кризи. Сварки на підвищених тонах та з’ясування стосунків можуть все зіпсувати.

Скорпіон

У цей час краще зайняти оборонну позицію і стежити за поведінкою партнера. Венера та Меркурій дозволять зрозуміти, надійна людина чи ні. Наступний тиждень вдалий для обережних Скорпіонів. Різких змін на краще не трапиться, але утворить рівний хід подій.

Стрілець

Цей тиждень буде дуже вдалим для Стрільців в амурному плані. Особливо варто виділити її початок. Відсутність негативних астрологічних подій — призведе до тому, що бажання в любові нарешті збігатимуться з можливостями. Астрологи радять активніше використовувати ці дні, знайомлячись із новими людьми, але уникаючи спілкування з енергетичними вампірами.

Козеріг

Козерогам для найшвидшого досягнення успіху доведеться витратити чимало сил та енергії. Щоб не позбавлятися сил, важливо пам’ятати про дії, які нас їх позбавляють. Події цього тижня змусять багатьох людей цього Знака подумати про свій обов’язок перед партнером. Не виключено, що доведеться змиритися з тимчасовими обмеженнями. Знаходження Венери в Вагах — найкращий час для любовних ігор, романтичних знайомств.

Водолій

Цього тижня бажано уникати з’ясування стосунків. Можна розпочинати новий роман, знайомитися. Також велика ймовірність набуття повної гармонії у існуючих відносинах. Відсутність негативного впливу планет подарує Водоліям шанс на завоювання серця об’єкта симпатії. Астрологи рекомендують проявити активність, але в той час не варто зловживати ініціативою, оскільки це може відлякати нову людину.

Риби

Рибам цього тижня вдасться покращити відносини з родичами, а також з другою половинкою. Сильна Венера зробить цих людей привабливішими в очах протилежної статі. Зміна енергетики через порятунок Меркурія від ретро-фази принесе з собою нові можливості у відносинах з протилежною статтю. Це ідеальний час для побачень, спілкування, флірту.

You cannot copy content of this page