fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 30 січня по 5 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Любов грає в нашому житті одну з найголовніших ролей. Щоб бути щасливішим у цій сфері, радимо звернути увагу на рекомендації астрологів на цей тиждень. Це буде дуже сприятливий час для любовних пригод.

Щоб бути максимально щасливими в коханні в такий сприятливий час, вам необхідно підняти собі настрій і перестати переживати по дрібницях. Астрологи відзначають, що найбільш привабливими в цей важливий і позитивний період будуть ті, хто оптимістичний і з легкістю може справлятися з негативними емоціями. Добре, що проблем очікується небагато.

Овен – Любовні перемоги та позитивні зміни прийдуть самі собою. Головне — зосередитися на собі й не переживати за амурну сферу. Самотні Овни зможуть знайти нові знайомства і здобути віру в краще. Сімейні люди цього знака також відчують наближення чогось доброго.

Телець – Тельцям, які перебувають у шлюбі, але за якоюсь причиною відчувають брак позитивних емоцій, варто звернути увагу на дванадцять потужних талісманів фен-шуй для дому. Вони допоможуть нормалізувати рух енергетичних потоків, що заспокоїть нерви і в цілому допоможе частіше запобігати сваркам і конфліктам. Ретро-планет немає, а це означає, що Тельцям не чим турбуватися — на любовному фронті ситуація стабілізується.

Близнюки – Астрологи рекомендують Близнюкам тримати під контролем своє почуття гумору, адже необережний жарт може образити партнера. Самотнім Близнюкам за новими стосунками зараз краще не гнатися — якщо потрібно, кохання саме нагряне в будинок. Цей період досить сприятливий для того, щоб спробувати налагодити стосунки з близькими друзями та батьками.

Рак – Перед Раками відчиняться всі двері. Вони можуть присвятити себе пошукам кохання. Ракам вдасться перемогти своє загострене честолюбство, що стане чудовою умовою для зміцнення відносин і притягнення протилежної статі.

Лев – Левам треба остерігатися людей зі злим серцем. Леви цього тижня навряд чи будуть відчувати брак уваги з боку протилежної статі. Планети активізують внутрішню енергію Львів, а також подарують удачу в амурних справах. Успіхи на цій ниві повністю залежатимуть від їх настрою.

Діва – Якщо Діви захочуть, то з легкістю зможуть зміцнити відносини. Самотні люди цього Знаку зможуть зав’язати нові стосунки. Якщо немає настрою, то ніщо не поміщає їм тримати шанувальників і прихильниць на відстані. Варто бути обережніше в спілкуванні з енергетичними вампірами, оскільки в період з 30 січня по 5 лютого їх стане на порядок більше.

Терези – Цього тижня нічні світила допоможуть Терезам змістити баланс між кращими і найгіршими якостями характеру в позитивний бік. Це допоможе їм поліпшити відносини з близькими і другою половинкою, а самотнім Терезам це дасть можливість значно наблизитися до щастя, познайомившись з цікавими людьми. Швидше за все, люди цього Знака зможуть закохатися і знайти того. з ким хочуть пов’язати своє життя. Головне тут – не поспішати.

Скорпіон – Скорпіонам, які в найближчому минулому на когось дуже сильно образилися, потрібно спробувати позбутися образи. Також можна просто спробувати поговорити з людиною і розставити всі крапки над «i». також настав час перевести свої відносини на новий рівень. Початок найсприятливішого періоду в 2023 році чудово підходить для кардинальних змін в житті.

Стрілець – Нічні світила покажуть Стрільцям усі недоліки і проблеми в стосунках з другою половинкою, дозволивши знайти правильний вихід і розумне вирішення проблем. Також наступний тиждень — чудовий час, щоб зізнатися в любові і намітити спільні плани на майбутнє. Потрібно бути поруч і намагатися допомагати в міру можливостей.

Козеріг – Самотнім Козерогам Всесвіт дасть багато можливостей для знайомства і початку нових відносин. Людям даного Знаку слід побоюватися бажання за будь-яку ціну утримати кохану людину поруч. Потрібно давати другій половинці свободу і можливість вибирати що і як робити. Козерогам зараз не можна хворіти на любовну прихильність.

Водолій – Водоліям можна фліртувати і демонструвати свої почуття. У разі якщо людина не відповість взаємністю, краще переступити через себе, перехворіти, зробити висновки і захопитися кимось іншим. Головне – не впадати в депресію. Водолеєв має всі шанси стати успішнішим у сфері любові.

Риби – Рибам варто навчитися відчувати і розпізнавати брехню, оскільки цього тижня багато людей стануть більш потайливими. Їм захочеться залишити щось недомовленим. Сімейним Рибам цього тижня можна розраховувати на шанс зміцнити відносини. Якщо любов давно згасла, повернути її не допоможе сила планет. Астрологи радять поставитися серйозно до відносин і не забути про те, що «танго танцюють тільки вдвох».

You cannot copy content of this page