fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2024 року для кожного знака зодіака

Овен

Ваші стосунки з коханою людиною зараз для вас можуть стати найзначнішими. Проявіть мудрість, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і ви зможете змінити ситуацію на вашу користь. Тільки не влаштовуйте сцени ревнощів.

Телець

Фортуна звернула на вас свій загадковий погляд і починає посміхатися. Але не поспішайте події, кинувшись на пошук нових любовних пригод. Спочатку вам необхідно розібратися в собі та зробити правильний вибір.

Близнюки

Цього тижня ви отримаєте бажане. Намагайтеся не відставати від швидкого ритму життя вашого партнера. Можливе виникнення нового сильного почуття, або раптове посилення давнього кохання.

Рак

Сформулюйте свої бажання, і вони здійсняться. Цього тижня весь можливий час і увагу слід приділити саме особистому життю, адже саме тут на вас і чекають найприємніші моменти. Успіх у цій галузі може вплинути і на інші аспекти. Особливо, якщо у вас службовий роман.

Лев

Вас може вибити з колії ревнощі. Ви не довіряєте партнеру. Навколо вас можуть плестись інтриги, результатом яких, можливо, стане охолодження у ваших стосунках. Постарайтеся відверто поговорити з коханою людиною.

Діва

Вам дуже хочеться подобатися і справляти враження на оточуючих. Що ж, зараз цілком можливим є початок нового роману. Тільки не вимагайте всього і одразу і не ускладнюйте.

Терези

Ви можете перетворитися на пристрасну натуру, на вас чекають незабутні побачення. Ось тільки ваші невгамовні пориви загрожують привести до сварок. Але рівновага у почуттях та емоціях дозволить уникнути багатьох неприємних ситуацій.

Скорпіон

У ваших стосунках із коханою людиною ви готові проявити активність та продемонструвати силу своїх почуттів. Зараз час для ніжних зізнань та пристрасних побачень.

Стрілець

Цікаві зустрічі, перспективне знайомство, захоплююча романтична пригода. Доля неодмінно чимось вас обов’язково обдарує цього тижня. Головне – це вчасно відрізнити подарунок долі від звичайної випадковості.

Козеріг

Допоможіть і підтримайте кохану людину, вона втомилася від вимог, які ви ставите. Вам потрібно переглянути ваші погляди, якщо ви не хочете втратити його. Не будьте егоїстичні та меркантильні.

Водолій

Зміни у вигляді сприятливо відіб’ються на ваших стосунках з коханою людиною. У повітрі вже пахне навесні, а це час кохання та перетворення.

Риби

На понеділок та середу краще за романтичні зустрічі не планувати. Ваш обранець може вас розчарувати. У четвер ви, схоже, зустрінете героя свого нового роману любові.

You cannot copy content of this page