fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 4 по 10 вересня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен

Вогненний потік ваших емоцій може завадити вам почути щось дуже важливе для вас. Звертайте менше уваги на свої почуття, і більше – на слова і дії того, хто вам дорогий. Ви ж пара, ви разом.

Телець

Постарайтеся бути менш принциповим і прискіпливим, це дозволить вам уникнути суперечок та з’ясування стосунків з коханою людиною. Менше критики, більше добрих та надихаючих слів.

Близнюки

Наполегливість коханої людини може здивувати вас. Схоже, він божеволіє від вас. І готовий на будь-які подвиги. На вас чекають дуже пристрасні побачення.

Рак

Остерігайтеся ревнощів та підозрілості. Якщо вони заволодіють вами, це загрожує конфліктами та розривом стосунків. Варто довіряти своєму обранцю.

Лев

У понеділок чи четвер вас може очікувати романтична зустріч, дуже перспективна в плані розвитку відносин. У середині тижня може виникнути конфліктна ситуація. До кінця тижня розбіжності вщухнуть, але деяка холодність між вами може залишитися.

Діва

Раптова зустріч, яка може перевернути всі ваші плани та життєві установки, відбудеться саме тоді, коли ви поспішаєте та спізнюєтеся. Але все-таки знайдіть хвилину і придивіться краще. Раптом це кохання?

Терези

Спогад про колишнє кохання може змусити вас впасти в меланхолію. І даремно, адже варто докласти мінімальних зусиль, і день сьогоднішній стане значно цікавішим за вже завершений роман. Дивіться у майбутнє.

Скорпіон

Не треба пред’являти до коханої людини підвищені вимоги. Не забувайте говорити йому ніжні слова та компліменти. Це зробить вас ближчим.

Стрілець

Знайомство в новій компанії, романтичне залицяння та визнання, постарайтеся не сприймати всерйоз. Хоч як це сумно, але велика ймовірність того, що це тимчасове явище. Цей зв’язок довго не триватиме.

Козеріг

Ви відчуваєте деяку прохолодність у ваших стосунках? Можливо, ваш обранець віддалився від вас не так? Варто викликати його на відверту розмову.

Водолій

Робота поглинає багато часу, зате як приємно побачити поряд із собою кохану людину. У вихідні спільна подорож лише удвох підніме ваш настрій.

Риби

Цей тиждень обіцяє принести повне порозуміння із близькою людиною. Можливо, ви почуєте довгоочікуване зізнання і це змінить вашу долю.

You cannot copy content of this page