fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 4 по 10 жовтня 2021 року

Любовний гороскоп на тиждень з 4 по 10 жовтня 2021 року

Цей тиждень таїть в собі як щасливі і важливі зміни, так і деякі небезпеки в любовній сфері. Щоб не відлякати удачу, намагайтеся дотримуватися простих рекомендацій астрологів.

Експерти рекомендують всім закоханим і тим, хто шукає своє щастя не спокушати долю і заздалегідь підготуватися до низки незвичайних подій.

Овен

В любовній сфері будуть переважати гармонія, любов і теплота. Сім’я і близькі люди стануть на цьому тижні для Овнів опорою, так що можна розраховувати на їх емоційну підтримку. Прискорити процес зміцнення любові або її пошуків допоможуть дієві ритуали, а також крапелька оптимізму і віри в себе.

Телець

У житті представників даного Знака очікуються поворотні моменти, які можуть поставити під удар благополуччя пари. Зважаючи на наявність чутливої ​​інтуїції у Тельців астрологи радять їм частіше прислухатися внутрішнього голосу. Також на цьому тижні варто уникати спілкування зі злими Знаками Зодіаку. Від них йтимуть одні проблеми.

Близнюки

На цьому тижні закоханим Близнюкам нема про що переживати, адже на любовному фронті повний штиль. Планети наділять людей цього Знака особливим шармом і чарівністю, тому будь-які їхні слова будуть здаватися істиною в очах протилежної статі. Найголовніше зараз – залишатися в доброму гуморі.

Рак

За новими почуттями краще не гнатися: настрій зірок і планет нестабільний. Якщо все ж захочеться нових емоцій і почуттів, краще заздалегідь перевіряти сумісність за допомогою трьох простих способів. У вже існуючих відносинах Раків чекає спокій і розміреність. Корисно буде разом відпочивати, займатися домашніми справами.

Лев

Левам можна спробувати для залучення любові використовувати сильні практики. Настає час, коли будь-які методи наближення до любовних цілям виправдані долею і планетами. Головне – не переходити нікому дорогу і нікого не засмучувати. Самотні Леви зможуть знайти ключ до серця того, кого вони вже давно мріяли підкорити.

Діва

Одиноким Дівам потрібно діяти рішуче і відкрито, але важливо пам’ятати, що надмірна відвертість про свої почуття може звести нанівець інтерес людини. Дів, які вже змогли знайти своє щастя, чекає час любовних протистоянь.

Терези

Щоб побороти самотність, астрологи радять Терезам не забувати про впевненість в собі. Також можна скористатися практикою «Поклик серця». Важливо привертати увагу протилежної статі. У хід можуть йти будь-які методи: яскраві тони в одязі, новий імідж, посмішка, красномовство.

Скорпіон

Скорпіонів чекає тиждень, на якій вони можуть стати недовірливим і ревнивими. Такий настрій може змусити партнера відсторонитися або, що ще гірше, взяти тайм-аут у відносинах.

Всім, хто шукає кохання, важливо пам’ятати про силу усвідомленості. Потрібно точно знати, кого хочеться бачити поруч із собою, і тоді позитивний результат не змусить себе чекати.

Стрілець

Якщо Стрільці дорожать своєю любов’ю, астрологи настійно рекомендують відмовитися від критики на адресу другої половинки. Такі ініціативи зараз вкрай небезпечні. Всім самотнім Стрільцям, які знаходяться в пошуках довгий час, варто проаналізувати себе на наявність кармічних причин самотності. Настав час очистити карму.

Козоріг

Козорогів на цьому тижні зірки можуть звести з тим, з ким їм судилося бути разом. Навіть нерозділене кохання буде корисним, адже воно допоможе відкрити новий шлях у творчості.

Водолій

Водоліям астрологи радять знизити градус егоїзму. Закохані і кохані Водолії отримають шанс інакше поглянути на свого партнера і побачити в ньому нові позитивні якості. Всім самотнім Водоліям варто пам’ятати про закон зворотного зусилля – чим більше ми намагаємося, тим гірше ефект.

Риби

Зірки і планети допоможуть Рибам привнести у відносини нові почуття. Енергія нічних світил допоможе позбутися від конфліктів, непорозумінь і рутини. Якщо цей тиждень буде важким на роботі, після кожного такого робочого дня варто користуватися медитацією на розслаблення і зняття стресу. В такому стані буде менша ймовірність появи непорозумінь.

Related Post

2 знаки Зодіаку очікують шалені почуття в найближчі дні2 знаки Зодіаку очікують шалені почуття в найближчі дні

Представники цих сузір’їв потонуть у вирі любові найближчим часом Астрологи розповіли, яким знакам зодіаку “знесе голову” від божевільних почуттів у другій половині жовтня. Представники 2 сузір’їв потонуть у вирі любові,

Гороскоп на 24 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 24 березня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 24 березня 2021 року Овен Рекомендується присвятити цей день духовному вдосконаленню. Ваше природне прагнення до вищих ідеалів цілком зможе реалізуватися і принести очищення і внутрішню свободу. Приємне запрошення,

Гороскоп КОХАННЯ на 14 вересня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 14 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 14 вересня 2021 року Овен Сьогодні вашому коханому буде сумно усвідомлювати, що багато з того, що він зробив заради вас, він зробив даремно, бо