fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 5 по 11 грудня 2022 року для кожного знака зодіаку

Цей тиждень принесе важливі зміни в особисте життя Знаків Зодіаку. Досягти гармонії з партнером, знайти справжнє кохання, запобігти розриву стосунків вам допоможуть прості рекомендації астрологів.

Дотримуючись підказок астрологів, ви зможете зберегти своє щастя, якщо у вас вже є друга половинка. Зараз не найбільш підходящий момент для розриву стосунків, навіть якщо вони здаються вам токсичними. Будьте обережнішими в спілкуванні з людьми.

Овен

Всесвіт намагатиметься відновити баланс справедливості максимально швидко. Овнам не можна робити боляче коханій людині, якою б не була поточна ситуація в відносинах.

Телець

У відносинах в кінці тижня через переход Венери в Знак Козерога може наступити чорна смуга, так що потрібно бути готовими до всього. Астрологи рекомендують керувати емоціями і перестати гнатися за ідеалом. Зірки підкажуть, у якому напрямку варто рухатися.

Близнюки

Близнюкам необхідно виробити в собі чутливість, тоді несприятливий перехід Меркурія в Знак Козерога 6 числа стане менш небезпечним. Настав час, коли втілення в життя найрізноманітніших бажань, пов’язаних зі сферою любові, варто тимчасово призупинити.

Рак

Ракам варто постаратися всіма способами уникати розвитку розбіжностей із другою половинкою. Також астрологи відзначають, що особливу силу набудуть слова. Народженим під егідою Рака цей тиждень подарує не тільки погане, але й багато приємного. Наприклад, Раки отримають масу нових незабутніх вражень від часу проведення з улюбленою людиною або пошуків кохання.

Лев

Не виключено, що Леви відчують, що стали вільнішими у своїх думках. Закохані люди цього Знака відчують приплив сил і емоцій, зазнають ніжних почуттів і бурхливих пристрастей. Це не найкращий час для пошуку любові або відновлення померлих відносин. Не треба брехати цим людям, тому що вони відразу це відчують, у зв’язку з чим можуть сильно образитися.

Діва

Якщо Діви ще не одужали після важкого розриву і невдалого роману, то не варто шукати нове кохання. Є ризик вплутатися в неприємні токсичні відносини. Не варто боятися змін, але тільки якщо вони відбуваються в уже створених відносинах. Потрібно остерігатися рутини, оскільки вона може зруйнувати навіть найміцніший шлюб і любов.

Терези

Закохані Терези почуватимуться як розвідники в тилу ворога. Є ймовірність опинитись у заплутаній ситуації. Зараз не можна провокувати партнера на ревнощі, оскільки це неминуче призведе до розриву. Терезам, що заплуталися, буде складно зробити правильний вибір і підвести межу, особливо в періоди ослабленого впливу Венери планети, яка вважається їх протагоністом.

Скорпіон

Неприємностей у любовній сфері та сфері спілкування, за прогнозами астрологів, варто чекати вже після 6 грудня, коли Меркурій перейде в знак Козерога. В цей час у відносинах важливо зберігати довіру, духовну близькість. Тільки це допоможе уникнути ревнощів, сварок та розривів.

Стрілець

Стрільцям необхідно очиститися від негативних програм, при цьому якнайшвидше, щоб негативні Меркурій і Венера в Козерозі не стали причиною негараздів. У цьому їм допоможуть сильні аспекти планет 5 і 8 числа. Зірки та планети подарують Стрільцям шанс розібратися у стосунках, знайти своє кохання і вплинути на улюблену людину в потрібному ключі, але чекати швидких результатів у цьому напрямку не варто.

Козеріг

Для багатьох Козерогів це буде небезпечний час, оскільки планети пробудить сильний зустрічний потік почуттів від потенційного або поточного партнера. Тиждень з 5 по 11 число—не найвдаліший період часу для вибудовування нових відносин, зміцнення та реанімування почуттів.

Водолій

Багато Водоліїв ризикують занадто захопитися спробами вивідати таємниці коханого чи коханої. Подібні дії можуть спричинити величезні проблеми. У період з 5 по 11 грудня Водолії можуть опинитися в небезпеки через енергетики Меркурія, яка різко зміниться 6 числа.

Риби

Закохані Риби, які тільки розпочали відносини, можуть бути загнані в кут досвідченішим партнером, який намагатиметься нав’язати їм другорядну роль у відносинах. Лише люди з сильним характером зможуть стримати удар, не піддавшись маніпуляціям.

You cannot copy content of this page