fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 5 по 11 вересня 2022 року для кожного знака зодіаку

Сфера любові нерідко наповнена різними проблемами і крутими віражами через втручання зірок і планет. Дізнатися, що планети приготували для вашого Знаку Зодіаку в амурній сфері з 5 по 11 вересня, допоможе любовний гороскоп.

Почалася осінь, але не час сумувати. Потрібно частіше знайомитись і перебувати в активності. Також важливо позбавитися від почуттів та емоцій, які руйнують здоров’я та удачу. Їхній вплив на кожного з нас буде максимально негативним у цей період часу. На любовних успіхах це позначиться негативно, так що залишайтеся позитивними і добрими, щоб фортуна від вас не відвернулася в найважливіший момент.

Овен

Найкраще, що можуть зробити Овни цього тижня для свого особистого життя — це перестати шукати міцний ґрунт під ногами. Відносини не можуть бути завжди стабільними і статичними, так що настав час прийняти це як даність і не боятися за своє майбутнє. Важливо навчитися відпускати минуле, розслабитися і почати насолоджуватися кожним моментом свого життя.

Телець

Сімейним представникам даного Знаку Зодіаку зараз важливо не зануритися в рутину: можна і навіть потрібно запрошувати гостей, ходити на побачення, вечеряти при свічках, а також не зариватися в побут. Це допоможе пробудити Анахату — серцеву чакру кохання, яка підвищить привабливість Тельців і допоможе їм вийти на новий рівень харизми. Протилежна стать буде в захваті від цих людей, якщо вони не будуть сумувати.

Близнюки

Близнюкам у пошуках другої половинки допоможе сила самонавіювання. Важливо з першого дня тижня налаштувати себе на успіх. Впевненість допоможе Близнюкам стати набагато продуктивнішою в знайомствах, причому не тільки в реальному житті, але і в соціальних мережах, у додатках для знайомств. Аналізуючи самих себе, розбираючись із почуттями і пару в хмарах, Близнюки ризикують упустити реальні можливості знайти любов.

Рак

Ініціатива цього тижня допоможе Рака прокласти шлях, що веде до любовного щастя, тому варто подумати над тим, як покращити стосунки або де можна знайти кохання. Вплив Венери Діве вказує на те, що нестандартний підхід до проблеми вибору виявиться в сто разів кращим, ніж звичний спосіб мислення.

Лев

У сфері романтичних відносин Львів чекають серйозні зміни — Венера йде з них Знака. Покровителька любові буде у сильній позиції, так що можливі як дрібні зміни, так і дуже серйозні зміни у сфері відносин. Можна розцінювати цей час як початок крутих життєвих віражів. Не варто поспішати з початком відносин.

Діва

Якщо Дів влаштовує поточні положення на любовному фронті, то переживати не про що. А якщо відносини в кризі, слід зробити кроки для вирішення ситуації. Потрібно більше часу присвячувати близькій людині, говорити з ним і обговорювати її почуття.

Терези

Терезам в любовних справах потрібно проявляти м’якість і чутливість. У жодному разі не можна робити навпаки. Якщо намагатися маніпулювати свідомістю другої половинки або людини, що сподобалася. Це швидко призведе до розриву.

Скорпіон

Скорпіонам, які знаходяться в процесі пошуків другої половинки, важливо активізувати на максимум. Можна скористатися трьома техніками любові. Ще Скорпіонам у сфері любові стануть у пригоді щирість і чуттєвість. Настає найкращий і романтичний час для того, щоб зізнатися в любові, поділитися своїми емоціями і думками, відкрити людині своє серце і не боятися бути відкинутими.

Стрілець

Планети та зірки сприяють підвищенню чуйності та сміливості Стрільців. Настає ідеальний час для любовного полювання. Можна знайомитися і фліртувати, намагатися переводити відносини на новий рівень. Головне, щоб були на це сили. Зміцнити біополе і стати більш продуктивними в любові Стрільцям допоможе правильне харчування, а також спорт, рухливість, оптимізм.

Козеріг

Зараз найкращий час для того, щоб використовувати для досягнення мети магію та езотерику. Астрологи радять Козерогам провести час так, як вони не наважувалися раніше: дивувати варто в першу чергу самих себе. Нові емоції та радість від проживання кожного дня зроблять Козерогів неймовірно привабливим і очах протилежної статі.

Водолій

Водоліїв чекає досить непростий період, оскільки звичний перебіг життя порушиться. Це загрожує сварками та нерозуміннями в стосунках або розчаруваннями в процесі пошуків. Вони допоможуть набратися сміливості і не провалити «вступний іспит». Великі любовні успіхи чекають на Водоліїв, які багато подорожують і відвідують нові місця.

Риби

Рибам цього тижня варто проявити трохи егоїзму. Можна подумати трохи більше про себе — це не повинно порушити балансу в стосунках. Не варто виявляти надмірну впертість і нехтувати словами і почуттями коханої людини. Вихідні варто присвятити налагодженню стосунків, влаштувавши побачення чи зробивши позаплановий подарунок.

You cannot copy content of this page