fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Завдяки любовному гороскопу можна покращити стосунки з коханою людиною, а також впоратися з неприємностями в особистій сфері, знайти нову другу половинку. Дотримуйтесь порад астрологів, щоб стати успішнішими в амурних справах.

Перший повноцінний тиждень лютого гарний для пошуку відповідей на любовні питання. Венера у Рибах робить наші почуття і думки більш глибокими, а нас більш чуттєвими і уважними до дрібниць. Меркурій у суботу і неділю почне допомагати нам налагоджувати стосунки з родичами і знайомитися з новими людьми.

У майбутні сім днів буде корисно зайнятися зміцненням відносин і роботою над собою. Якщо і занурюватися повністю в якусь сферу, то краще, щоб це було кохання.

Овен – Овен, будучи так званим кардинальним Знаком, цього тижня зможе повністю розкрити свої таланти та особливості характеру. Астрологи вважають, що Овни закохуються швидко і надовго. Це їм і допоможе стати щасливішими, адже Всесвіт почне активно «пропонувати їм різні варіанти» в обличчі тієї чи іншої людини. Все, що потрібно — це просто більше спілкуватися і бути відкритими. Цього тижня Овни зможуть зустріти своє щастя.

Телець – Тельці— одні з тих, хто вкрай рідко прощає образи. Цього тижня астрологи радять людям даного Знака, навпаки, якнайчастіше прощати оточуючих. Це заощадить Тільцям купу сил і часу, а також покращить карму. Наступний тиждень ідеально підходить для того, щоб вирішувати сімейні проблеми і обговорювати питання з партнером. Краще робити це так, щоб не скривдити кохану людину.

Близнюки – Астрологи радять Близнюкам налаштуватися на позитив. У суботу та неділю цим людям вдасться закласти фундамент свого особистого щастя, адже розпочнеться період активізації Меркурія, що вкрай важливо.

Рак – Рака варто чекати спокою та послідовності від подій наступного тижня. Серйозних проблем не передбачається, тому любовний прогноз на ці сім днів дуже вдалий. На особисте життя варто звернути особливу увагу, оскільки в цій сфері може статися щось таке, що не в силах передбачити навіть зірки.

Лев – Наступний тиждень позначений активізацією Венери, яка перебуває в Знаку Риб. У вхідні Меркурій запустить механізми змін у особистому житті Львів. Представники цього Знаку будуть сповнені сил, ентузіазму, натхнення, від чого багато мрій любовного плану можуть здійснитися. Важливо лише перейти від слів до дій.

Діва – Дівам, які перебувають у стосунках, нічні світила допоможуть зміцнити їх і вивести на новий рівень. Цього тижня Дівам важливо бути уважнішими і дбайливішими, помічати деталі й уловлювати настрій партнера. Всім, хто перебуває в пошуках, можна знайомитися в інтернеті і в реальному житті, але краще бути трохи обережнішим, оскільки можливі зустрічі зі злими людьми.

Терези – У період активної Венери в Знак Риб знайти або зміцнити любов буде набагато простіше, ніж зазвичай. Астрологи радять остерігатися негативу, нападів апатії та ревності. Це може позбавити Терезів підтримки коханої людини. На першому місці зараз кохання. Не виключено, що Терези відчують різкий спалах пристрасті. Перед самотніми людьми відкриються нові перспективи.

Скорпіон – Скорпіонам доведеться довести своє кохання вчинками, приділяючи максимум часу і уваги коханій людині. Астрологи радять людям цього Знака не впадати в крайнощі в відносинах з партнером. Скорпіонам, ймовірно, захочеться більше любові, турботи та уваги з боку коханої людини. Через відсутність цього вони можуть звернути свій погляд на інших представників протилежної статі.

Стрілець – Стрільцям вкрай важливо контролювати емоції і свій настрій, щоб випадково не наробити дурниць. Бо воно може стати причиною появи проблем у любові. Це чудовий час для романтики. Незважаючи на це, не варто розкидатися словами і обіцянками.

Козеріг – У Козерогов буде багато нових можливостей в амурній сфері. Цілком можливо, що Всесвіт підкине їм нові знайомства. Весь тиждень Козероги можуть бути чимось захоплені, причому так сильно, що не знайдуть часу на спілкування зі своєю другою половинкою. Не варто забувати про любов і спілкування з дорогим серцем людиною.

Водолій – Водоліям цього тижня в любовних питаннях варто частіше звертатися за допомогою до інтуїції. На любовному фронті у тих, хто вже полягає у стосунках, настане повна гармонія. Улюблена людина з вищою ймовірністю почне виявляти турботу і увагу, виконувати бажання і терпіти примхи.

Риби – Вільним Рибам варто звернути увагу на оточення, оскільки людина, яка нерівно до них дихає, може видати себе. Цього тижня можна сміливо заводити нові знайомства та обговорювати внутрішньосімейні проблеми. Якщо Риб переслідуватимуть невдачі в особистій сфері, значить, вони роблять щось неправильно. У цьому випадку важливо змінити підхід, переглянути свої дії.

You cannot copy content of this page