fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 7 по 13 березня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Любовний гороскоп на тиждень з 7 по 13 березня 2022 року

Щастя в особистому житті для багатьох є пріоритетним. Проблеми цього періоду точно матимуть рішення. Астрологи приготували прогнози та рекомендації щодо виходу з любовної кризи для кожного Знака Зодіаку.

Іноді кохання згасає, але потім спалахує знову. Цього тижня енергетика нічних світил може породжувати щось подібне. Нічні світила внесуть свої корективи, які можуть відчуватися не найприємнішим способом. Все це помітно вплине на наші почуття та емоції, тому намагайтеся уникати необачних вчинків та сварок. Ситуація може вийти з-під контролю, особливо в житті найбільш егоїстичних знаків зодіаку. Намагайтеся не думати лише про себе.

Овен

Овнам цього тижня вдасться завоювати будь-яке серце. Настав час діяти. Самотнім Овнам не варто шукати виправдання своїй самотності. Настає той період, коли не можна залишатися осторонь. Щодо вже існуючих відносин, то їх також вдасться зміцнити.

Телець

Тельцям у період з 7 по 13 березня не варто лякатися конфліктів, адже вони можуть зміцнити відносини та покращити енергетику. Важливим є не сам факт сварки, а те, як ми це робимо. Дуже важливий момент для закоханих людей цього Знака — вони матимуть можливість відчути взаємність. Багато хто зможе знайти свою людину, отримати підтримку. Сімейним Тельцям варто приділити увагу партнеру, допомогти йому чимось.

Близнюки

Близнюки мають терпляче відповісти на запитання другої половинки. 10 числа Меркурій піде в Знак Риб, тому постраждає їхня харизма. Також можуть почати снитися пророчі сни. Планета у вівторок розбудить минуле: випливуть забуті проблеми, невпевненість. Це порушить гармонію в сім’ї та у свідомості Близнюків. Якщо на другу половину тижня заплановано побачення, краще ретельно підготуватися до цієї події.

Рак

Цей тиждень чудово підходить для романтичних пригод, пошуків другої половинки. Наприкінці тижня можливі події, які перевернуть їхнє життя з ніг на голову та перетворять атмосферу у стосунках.

Лев

10 та 11 березня Левам варто бути обережнішими зі словами. На щастя, тільки ці два дні торкнуться їх особисто: решта часу у стосунках та в любовній сфері загалом буде мир та спокій. Леви відносяться до зоряних трудоголіків. Але з 7 по 13 березня краще не проводити надто багато часу на роботі. Важливо також приділяти увагу другій половинці, сім’ї, родичам. Потрібно думати не лише про себе.

Діва

Діви зможуть спокусити будь-яку людину та підкорити будь-яке серце. Головне – заздалегідь вибирати правильну мету, попередньо оцінюючи любовну сумісність. Цього тижня Діви отримають підтримку від дружнього Меркурія, але лише до 9 числа включно. Потім можуть виникнути проблеми, тому астрологи радять Дівам приготуватися з’ясовувати стосунки та відстоювати свою думку.

Терези

У любовних справах для Терезів найважливішим стане закон тяжіння. Вони зможуть справити найкраще враження на будь-кого, але тільки в тому випадку, якщо будуть вірити в себе. Зміни наздогнать Терезів всюди. Планети говорять про те, що особисте життя представників цього Знака розвиватиметься поза всякими правилами та планами. Події вишикуються так, що їм буде що згадати в майбутньому.

Скорпіон

Скорпіонів можуть дістати настирливі побутові проблеми, що виведе їх із себе. Астрологи радять заздалегідь обговорити все з близькими людьми і не збирати злість. Це чудовий час для того, щоб шукати нові хобі та захоплення. Кохання має тимчасово відійти на другий план. Якщо Скорпіонам вдасться підняти настрій, все буде добре. Усі любовні біди обійдуть стороною Скорпіонів-оптимістів.

Стрілець

Наразі Стрільців чекає кульмінація подій, які розвивалися протягом останніх кількох тижнів. Активність планет допоможе розібратися в причинах проблем, якщо, звичайно, Стрільці захочуть це зробити. Усім, хто шукає кохання, астрологи прогнозують цікаве знайомство. Стрільці – найромантичніші люди за Знаком Зодіаку. Їм не важко справити враження на будь-якого, навіть найвибагливішого супутника.

Козоріг

Нічні світила після переходу Меркурія в Знак Риб можуть активізувати в Козерога найнеприємніші звички. Знаходити спільну мову з людьми через це стане трохи складніше. Тиждень не дуже сприятливий для того, щоб шукати кохання. А ось спробувати попрацювати над собою можна і потрібно. Астрологи повідомляють, що Козерогам доведеться дізнатися про думку партнера про себе, але це піде їм тільки на користь.

Водолій

Водоліям варто остерігатися енергетичних вампірів. Водоліям можна сміливо мріяти, балувати себе подарунками. Зірки обіцяють емоційний сплеск, так що несподіваний флірт і навіть кохання з першого погляду більш ніж можливі.

Риби

Риби, будучи найемоційнішим знаком Зодіаку, можуть цього тижня наламати дров. Краще ставитись до всього спокійніше і підходити до вирішення любовних проблем із холодною головою. Спільна відпустка – найкращий спосіб втекти від проблем і позбутися необхідності вести нескінченну перепалку. Самотнім Рибам варто спробувати знайти кохання в інтернеті.

You cannot copy content of this page