fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 7 по 13 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Цього тижня нас можуть чекати важливі і не завжди приємні любовні події. У спірних ситуаціях звертайтеся за допомогою до любовного гороскопа, в кому ви зможете знайти відповіді на багато питань. Поради астрологів підкажуть шлях до щастя.

Початок цього періоду може заразити нас тривожністю і негативом через неприємне затемнення Місяця. Для любовних успіхів це вкрай важливо, оскільки люди в ці сім днів, швидше за все, тягнуться до тих, хто спокійний і здатний залишатися собою в будь-якій ситуації. Покажіть усім, що вас не зламати, і за вами підуть люди.

Овен

Тиждень під заступництвом сильної Венери, але ретроградного Марса принесе Овнам деякі неоднозначні проблеми. Це можуть бути сварки, в результаті яких зміцняться стосунки, або душевні розмови з другою половинкою, які проллють світло на правду.

Телець

Астрологи рекомендують Тельцям поставитися серйозніше до свого зовнішнього вигляду і іміджу— в день затемнення люди судитимуть про тільцях за зовнішністю, а не вчинками. Представникам цього Знаку важливо виглядати на всі сто, щоб справити незабутнє враження на протилежну стать або кохану людину.

Близнюки

Подвійний аспект Меркурія і Сонця до Урану в середу подарує представникам Знаку приплив сил і позитивні емоції. Однак час активних дій і нових змін на особистому фронті поки що не настав.

Рак

Активні дії в любові мають місце бути, але краще не витрачати час даремно на побачення з тим, хто просто подобається. Якщо немає людини, від думок про яке серце починалося битися швидше, краще провести вільний час в домашніх справах і релаксі, а не на побаченнях.

Лев

Левам, можливо, цього тижня доведеться часто зустрічатися з проявом симпатії зі сторони протилежної статі. Однак, не варто бігти в обійми до першого зустрічного або першої зустрічної. Поспіх в любові ніколи не приносить нічого доброго. Важливо бути обережними і приймати тільки зважені рішення.

Діва

Якщо вийде жити за правилами моралі, Діви зможуть привернути увагу такої доброї людини. Астрологи радять відкласти всі ініціативи на роботі, і натомість більше часу приділити сім’ї та відносинам з коханою людиною.

Терези

Поточні положення планет говорить про те, що цього тижня Терезам необхідно частіше хвалити другу половинку. Не можна розповідати нікому про свої плани, причому не тільки в любові, але і в справах. Причина проста – в період з 7 по 13 листопада можуть активізуватися недоброзичливці. Багато людей захочуть насолити Терезам.

Скорпіон

Астрологічні події цього тижня можуть зруйнувати стосунки Скорпіонів із другою половинкою. Астрологи рекомендують представникам цього Знака знайти додаткове джерело сил і позитивних емоцій, щоб перекрити негативний вплив Місяця.

Стрілець

Стрільцям важливо бути максимально обережними, щоб не створювати собі проблеми через емоції, що раптово наринули, особливо в понеділок і вівторок. Їм варто пам’ятати, що в плані стосунків настає тиждень, на якому потрібно думати про інших людей більше, ніж про себе.

Козеріг

У виграші залишаться ті Козероги, чиї відносини розвиватимуться за знайомою схемою. У цьому випадку навіть вплив місячного затемнення зійде на ні, а може навіть піде на користь, зміцнивши любов.

Водолій

Водоліям, які тільки вступили в нові відносини, бажано не приймати важливих рішень, оскільки вони можуть стати причиною суперечок. Вівторок — найнебезпечніший день, в який можливі сварки та непорозуміння. В інші дні вплив планет наповнить життя Водоліїв яскравими щасливими подіями.

Риби

Всім Рибам. Які перебувають у пошуках другої половинки, варто почати проявляти активність. На багатьох риб чекає насичений і романтичний тиждень, на якому не можна відмовлятися від нових знайомств і романтичних побачень. Багато залежатиме від уміння Риб прислухатися до своєї інтуїції.

You cannot copy content of this page