fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 8 по 14 серпня 2022 року для кожного знака зодіаку

Кохання править світом. Воно є найважливішим компонентом щастя, тому тим, хто знає, як залишатися щасливим в любові, живеться легко. Щотижневий любовний гороскоп допоможе кожному здобути щастя в амурній сфері з 8 по 14 серпня.

Цього тижня астрологи радять віддатися любовним справам. Тиждень пройде під заступництвом все ще активної і посиленої Венери планети, яка відповідає за любов і всі її прояви. Починаючи з четверга активізується ще й Меркурій, який зробить нас більш відкритими.

Овен

Овнам варто бути обережнішими в цей час, оскільки великий ризик прийняти неправильне рішення. Потрібно двічі подумати, перш ніж визнаватись комусь у почуттях. Перед кожним важливим кроком у любові важливо двічі подумати, щоб не довелося потім шкодувати про вчинене.

Телець

Тельцям у період з 8 по 14 серпня вдасться не тільки знайти нову людину для стосунків, але і цілком розлюбити того, кого вони любили в минулому. Для тих, хто перебуває у постійних відносинах, тиждень видасться дуже успішним. Це буде час зближення, переведення відносин на новий раніше недосяжний рівень. Тільці отримають підтримку зірок і планет.

Близнюки

У Близнюків істотно зросте чарівність і харизма, особливо після активізації Меркурія 11 серпня. Їм варто використовувати цей час для знайомств і для формування нових відносин. Разом із другою половинкою можна сміливо обговорювати хвилюючі питання, будувати плани. Вільним Близнюкам варто частіше ходити на побачення, експериментувати, але при цьому контролювати процес.

Рак

Єдине випробування, з яким зіткнуться сімейні Раки — це сумніви і невпевненість партнера. Зараз важливо підтримувати кохану людину, а не докоряти її за внутрішні проблеми. Астрологи вважають, що Раки можуть почати отримувати від Всесвіту корисні підказки. Внутрішній голос буде дуже важливим.

Лев

Попри посилений вплив Венери, удача посміхатиметься Левам лише в деяких аспектах. З 11 числа все зміниться в кращу сторону через сильного Меркурія, але навіть у цьому випадку не варто ставити свої цілі вище цілей партнера. Астрологи радять зробити все можливе заради коханої людини, щоб її мрії здійснилися.

Діва

Дівам буде потрібно дещиця романтики, щоб сімейне життя налагодилося. Улюблену людину можна і потрібно носити на руках. Головне — не давати порожніх обіцянок. Потрібно ділитися щастям, говорити про приємні речі, дарувати подарунки.

Терези

Терези можуть сміливо освідчуватися в любові. І робити це потрібно яскраво, голосно і красиво. Це дуже вдалий тиждень для зміцнення вже наявних відносин і повернення колишніх почуттів, а також для пошуків другої половинки. Щоб отримати удачу в амурних справах, потрібно навчитися отримувати задоволення від справжнього моменту.

Скорпіон

Скорпіонів чекає не найпростіший тиждень у любовному плані. Астрологи радять убезпечити свої відносини від впливу оточуючих. Не потрібно нікому не розповідати про спільні плани. Будучи найромантичнішими і люблячими людьми за Знаком Зодіаку, Скорпіони зможуть зробити своє життя і життя своєї другої половинки краще. Усім, хто поки що самотній, треба продовжувати шукати любов, незважаючи на труднощі.

Стрілець

У Стрільців буде багато можливостей для початку нових відносин і для успішних знайомств. Усім, хто вже перебуває у відносинах, астрологи радять діяти м’яко. Замість грубої сили та тиску важливо використовувати свій дар переконання, красномовство. Бажано показувати кохання, дарувати компліменти другій половинці.

Козеріг

У Козерогов може суттєво зрости емпатія. Це означає, що потрібно стежити за своїми емоціями. Зараз краще більше часу думати про себе улюблених, а не про навколишніх. Виняток становить лише друга половинка, діти та родичі. Астрологи радять не боятися розповідати про свої секрети коханій людині.

Водолій

Водолії, будучи одними з найревніших Знаків Зодіаку, цього тижня можуть подолати це почуття і перемогти його. Це благотворно позначиться на шлюбі і відносинах. Самотні Водолії зможуть дуже ефектно заявити про себе. Нові знайомства будуть корисними на початку і в кінці тижня, коли енергетика Меркурія стане потужнішою. Це ідеальний час для флірту та романтики.

Риби

У Риб на початку тижня можуть бути деякі розбіжності в любові та в сімейного життя в цілому. З’ясування відносин та обговорення спільного майбутнього з партнером не вирішать проблем. Нині в любові нема чого нервувати і поспішати події. Це стосується як тих, хто вже перебуває у стосунках, так і самотних Риб, які перебувають в активному пошуку.

You cannot copy content of this page