fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 9 по 15 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

Любов — сфера життя, успіхи в якій багато хто чомусь недооцінює. Астрологи склали список рекомендацій для кожного зі знаків Зодіаку, які допоможуть вам знайти другу половинку або зміцнити існуючі відносини.

Наступний тиждень обіцяє чимало цікавих подій у любові. Легко точно не буде, особливо на початку тижня, а ось з четверга спілкування з оточуючими піде на краще. Сказати за це спасибі варто Марсу, який дозволить припинити ретроградний рух минулого тижня.

Овен – Цього тижня представникам Знаку Овна не варто виявляти зайву напористість і дратівливість у спілкуванні з улюбленою людиною. Також астрологи не рекомендують переходити до активних бойових дій на полі кохання. Нинішній період досить суперечливий, адже можуть виникнути старі проблеми.

Телець – Тельцям астрологи радять уникати пасивної агресії. Також цього тижня нашкодити любові може ревнощі, власництво. Також величезні проблеми можуть чекати на тих Тельців, які не змогли позбутися образи. Мистецтво контролювати емоції, любити і приймати партнера таким, яким він є, на початку грудня опиниться в особливій ціні.

Близнюки – Астрологи кажуть, що Близнюкам бажано поводитися максимально тактовно, щоб досягти порозуміння в парі. Також тактовність і обережність буде корисною і в спілкуванні з друзями, колегами.

Рак – Раки можуть відлякати кохану людину своєю агресією. Почуття такту дозволить подолати перепони і стати ближче до партнера. Тиждень сприятливий для побачень, нових романтичних знайомств, спільного відпочинку та роздумів про майбутнє.

Лев – Левам необхідно залишити при собі переживання. Якщо Леви вирішать активно демонструвати своє невдоволення, то можуть упустити щасливу можливість стати ближче з другою половинкою. Астрологи радять знизити планку, утихомирити запал, а також спробувати підняти настрій партнера.

Діва – Позбавлення Марса від ретроградності в четверг допоможе Дівам стати м’якими і добрими на словах. Не виключено, що кохана людина цього тижня почне приймати всі зауваження менш болісно. Можна спробувати розповісти про свою незадоволеність.

Терези – Астрологи радять Терезам бути трохи стриманіше і терпиміше в спілкуванні. В іншому випадку вони можуть зіткнутися з несподіваними наслідками своїх слів і вчинків. Для найкращого сценарію в любові представникам цього Знаку слід залишити потяг до лідерства в відносинах. Потрібно дозволити партнеру тимчасово взяти ініціативу в свої руки.

Скорпіон – Цього тижня все зміниться на краще. Друга половинка розумітиме їх і буде прагнути до компромісів. Астрологи рекомендують утриматися від різкості в словах і вчинках. Взаємні звинувачення та критика породять масу проблем. Подібні дії можуть розжарити атмосферу і зруйнувати відносини.

Стрілець – Стрільцям бажано довіритись інтуїції. Зважені рішення, прийняті в період з 9 по 15 число, будуть вірними і необхідними для подальшого розвитку відносин. У відносинах можуть розпочатися затяжні сварки. Цього тижня сварки будуть максимально руйнівними. Самотні Стрільці можуть провести тиждень у полоні сумнівів і страхів.

Козеріг – Козерогам варто боротися з противними звичками, щоб не відштовхувати від себе протилежну стать і людей в цілому. Бажано не давати партнеру порожніх обіцянок, особливо в понеділок, вівторок та п’ятницю. В особистому житті пануватиме невизначеність, яка внесе нотки напруги у відношенні з другою половинкою. На самотніх Козерогів чекає тиждень, насичений новими багатообіцяючими знайомствами.

Водолій – Водолії цього тижня можуть стати більш чутливими. Планети схиляють до пасивності в діях і деякої імпульсивності на словах, у зв’язку з чим астрологи радять тримати емоції під контролем.

Риби – У період з 9 по 15 січня подібний підхід не буде найправильнішим. Краще звернутися за допомогою до логіки. Самотнім представникам Знаку астрологи не радять грати з вогнем. По можливості не варто фліртувати з людьми, особливо з тими, до яких немає сильних почуттів.

You cannot copy content of this page