fbpx

Любовний гороскоп на вересень 2022 року для тих, хто у відносинах та для тих, хто вільний 

У вересні ті, хто поки вільний, надто критично оцінюватимуть представників протилежної статі, скрупульозно збиратиму відомості про потенційних партнерів і орієнтуватимуться на їхньому реномі, на думку про них тих, хто з ними добре знайомий.

Ті ж, хто вже перебуває у відносинах, почнуть чіплятися до другої половинки частіше за звичайне, вважаючи, що своїми претензіями підштовхують кохану людину до самовдосконалення.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вільні та шукаючі
Овни, ви у вересні можете розпочати любовні стосунки з тим, кого давно знаєте і у кого періодично чогось навчаєтесь. Не виключено, що ви в якийсь момент зрозумієте, наскільки великий і цінний вплив на вас цієї людини, як багато він для вас зробив, і коктейль симпатії та подяки виллється в любовні почуття. Роман буде щасливим, якщо ви й надалі сприйматимете партнера як свого персонального гуру.

Якщо ж у вас вже є друга половинка
На вас з нею чекає посилена робота над помилками у відносинах, ви свідомо займетеся вдосконаленням союзу і почнете, швидше за все, з розбору взаємних претензій. Чим відвертіше ви обидва будете в цих розмовах, тим кращих результатів досягнете. Якщо, звичайно, ви обидва досить емоційно дорослі, щоб позбавлятися факторів, що викликають невдоволення, а не робити їх приводом для образ.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Вільні та шукаючі
Тельці, ви у вересні можете зустріти того, хто дуже добре вам підходить, того, хто має схоже з вами ставлення і до матеріального світу, і до культурних, духовних і сімейних цінностей. Велика ймовірність, що ви з цією людиною позитивно впливатимете один на одного, посприяєте взаємному особистісному становленню, а ваш любовний союз досить швидко перетече в шлюбний – міцний і щасливий, скріплений обручками.

Якщо ж друга половинка у вас вже є
Ви за цей місяць багато зробите для того, щоб стосунки повністю задовольняли вас обох, якимось чином облаштуєте ваш спільний простір, заради коханої людини освоїте якісь нові знання та вміння, причому, можливо, зокрема й інтимного характеру. І визначтеся з якимись планами щодо найближчого та віддаленого спільного майбутнього.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Вільні та шукаючі
Близнюки, ви у вересні можете стати об’єктом інтересу того, хто чомусь вирішить, що ви потребуєте перевиховання. Не виключено, що якась людина побачить у вас можливість задовольнити потребу в наставництві і не придумає нічого кращого, ніж спокусити вас і прив’язати до себе, щоб без перешкод робити з вас ідеального індивідуума. До тих пір, поки для вас це буде грою, стосунки розвиватимуться.

Якщо ж у вас вже є друга половинка
У відносинах ймовірні складності через претензії до вас, через небажання коханої людини легко і спокійно сприймати якісь ваші якості, потреби, наміри та устремління. Та й різний підхід до вирішення спільних завдань теж, можливо, неодноразово стане приводом для суперечок і навіть сварок. Не робіть відмінності в характерах яблуком розбрату, використовуйте в комплексі обидва підходи та сильні сторони кожного з вас.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вільні і шукаючі
Раки, у вересні вашу увагу може привернути той, хто вправно вирішує якісь актуальні для вас завдання і використовує при цьому й ті методи, які вам близькі та зрозумілі, і ті, якими ви самі чомусь не користуєтесь. Цілком діловий спочатку інтерес через деякий час, швидше за все, переросте спершу в дружню прихильність, а потім і в любов, причому взаємну і довговічну.

Якщо ж у вас є друга половинка
Буде багато подій, які зміцнять союз і зміцнять почуття. Але при цьому є ймовірність, що на деякі з них ви зреагуєте набагато емоційніше, ніж воно того варте, і не в тому ключі, в якому слід було: ви можете спочатку засмутитися і тільки після ретельного аналізу зрозуміти, наскільки все на краще. Не рубайте з плеча і не поріть гарячку: спочатку здорова оцінка, потім зовнішня реакція.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Вільні та шукаючі
Леви, ви у вересні можете погодитися на відносини, які вам вже давно пропонують. Не виключено, що якась людина багато років у вас закохана і чекає, поки ви дозрієте стати її парою, але ви до цього відмовлялися з різних причин, перша з яких – відсутність почуттів. Можливо, зараз щось у партнері все ж таки викличе вашу симпатію, ну або ви вирішите, що вам з ним буде зручно. Якщо ж такого індивіда у вашому житті немає, то ймовірно перспективне знайомство у діловій сфері.

Якщо ж у вас вже є друга половинка
Багато у відносинах залежатиме від того, чи готові ви йти на компроміс, поступатися своїми персональними інтересами заради спільних цілей, закладати основу під якісь майбутні спільні починання. А ще вкрай важливо позбутися звички, яка дратує кохану людину.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вільні та шукаючі
Діви, ви у вересні можете зустріти того, хто ідеально вам підходить і має всі ті якості, які для вас по-справжньому значущі і просто необхідні в любовному партнері. Велика ймовірність, що відносини розвиватимуться стрімко і навіть якийсь минулий негативний амурний досвід не завадить вам швидко зблизитися з цією людиною. Втім, час покаже, що ви мали рацію, коли вирішили поквапити події, що ви не помилилися, не ставши влаштовувати довгих соціальних ритуалів зближення.

Якщо ж у вас вже є друга половинка
Вам вдасться зробити для відносин те, що ви давно планували, але відкладали через невідповідні обставини. До того ж на новий рівень вийде секс із коханою людиною, ви втілите в реальність якісь свої еротичні фантазії, долучіть партнера до таємного світу вашої чуттєвості.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вільні та шукаючі
Терези, ви у вересні можете дуже розважливо підійти до вибору амурного партнера. Велика ймовірність, що якась людина, яка серед інших продемонструє вам симпатію, здасться вам найбільше придатним на роль супутника життя і ви підпустите його до себе. Не виключено, що ви з ним уклали певний договір, що регламентує ваші взаємини та спільне проживання.

Якщо ж у вас вже є друга половинка
Можливо, доведеться часто поступатися їй, чинити так, як саме партнер вважає правильним, переглядати своє ставлення до якихось загальних ресурсів і до ваших планів, які ви від нього приховали. І хоча в якийсь момент ви спробуєте збунтуватися і зробити по-своєму, події швидко покажуть, що в даному випадку йти проти коханої людини просто нерозумно.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вільні та шукаючі
Скорпіони, ви у вересні можете зустріти того, хто викличе у вас цікавість, з ким вам буде цікаво розмовляти, хто своїми вчинками вибиватиметься з маси ваших знайомих і, відповідно, здасться вам яскравою особистістю з ексклюзивною індивідуальністю. Роман цілком імовірний, більше того, він, швидше за все, виявиться наповненим не тільки сюрпризами сексуального характеру, але й подіями, які зроблять вас ще багатограннішою персоною і задовольнять багато ваших амбіцій.

Якщо ж друга половинка у вас вже
Вам з нею доведеться реалізувати якісь дуже серйозні наміри, якось урізноманітнити сексуальне життя, укласти якусь нову партнерську угоду і зробити щось таке, що сприятливим чином вплине на ваш спільний добробут.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Вільні та шукаючі
Стрільці, ви у вересні можете зацікавитися кимось із колег. Щоправда, навряд чи у вас із цією людиною зараз щось складеться: велика ймовірність, що навіть за наявності глибокої симпатії до вас він не захоче порушувати якісь правила, ставити під удар свою репутацію чи позбавляти себе перспектив, які для неї вже майже стали реальністю. Не поспішайте події: швидше за все, через деякий час (але не дуже швидко) ситуація зміниться і ви зможете бути з обранцем/обраною, якщо, звичайно, як і раніше, будете зацікавлені.

Якщо ж друга половинка у вас вже є
Не виключені досить бурхливі конфлікти через те, що вас спробують перевиховати, зробити вашими цілі, які вам не потрібні, щось нав’язати і загнати в якісь рамки. Позитивне мислення деякий час додаватиме вам терпіння і поблажливості, проте потім ви збунтуєтесь.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Вільні та шукаючі
Козероги, ви у вересні можете зустріти того, з ким складеться дуже вдалий амурно-діловий союз. Велика ймовірність, що вас із якоюсь людиною поєднають не лише взаємні почуття, а й спільні комерційні проекти, матеріальні цілі, кар’єрні амбіції. Взаємовиручка, взаємна допомога, сприяння один одному в плані представництва додадуть фортеці альянсу і зроблять відносини дуже довговічними.

Якщо ж у вас вже є друга половинка
Місяць багато дасть вам у плані розвитку взаємин: ви перейметеся якимись потребами коханої людини і задовольните їх, показавши тим самим, що ви слухаєте і відчуваєте її, що вам важливо, щоб вона отримувала бажане . Ваша увага не залишиться без відповіді, і партнер швидше за все відмовиться від того, що вам не подобається, перестане робити те, що вас дратує.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Вільні та шукаючі
Водолії, ви у вересні можете отримати шанс бути з тим, хто вам подобається, особливо якщо ви з ним якось пов’язані в діловій сфері. Велика ймовірність, що якісь обставини сприяють зближенню і допоможуть вам із цією людиною краще дізнатися один про одного, після чого фактичний початок стосунків стане лише питанням часу. Якщо ж симпатій поки що жодних, то не виключено знайомство через Інтернет, у навчальному закладі або там, де зберігається велика кількість відомостей.

Якщо ж у вас вже є друга половинка
Ви знайдете вихід з якоїсь ситуації, що влаштовує вас, зможете розібратися з конфліктом, що періодично відновлюється через вашу або вашого партнера імпульсивність, зробите щось таке, що згодом зробить взаємини легшими, мирнішими. , безпроблемними.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вільні та шукаючі
Риби, ви у вересні можете невдало закохатися. Не виключено, що об’єктом вашої симпатії стане колега, який щойно з’явився на роботі. Можливо, він(а) вже перебуває у відносинах, або ви просто опинитеся не в його/її смаку. Втім, є ймовірність, що від цих незатребуваних почуттів і переживань вас наприкінці місяця відверне людина, яка давно захоплюється вами і яка нарешті придумає, як звернути на себе вашу увагу; і ось цей союз може стати дуже щасливим.

Якщо ж у вас вже є друга половинка
Дуже важливо уникати будь-яких конфліктів, не відповідати на обґрунтовані претензії образами та дитячим «сам дурень», а намагатися виправити те, що викликає у коханої людини невдоволення, адекватно реагувати на турботу та на прагнення партнера зробити і вас, і відносини досконалішими.

You cannot copy content of this page