fbpx

Любовний гороскоп на жовтень 2021 року

Закохуватися в картинно красивих і сумніватися в доцільності близьких відносин, відповідати згодою тим, хто хоче бути поруч, і в душі мріяти про когось недосяжного, шукати в представниках протилежної статі точку психологічної опори і жадати потрапити в романтичну казку в жовтні будуть ті, хто поки в пошуку пари.

А ті, хто її вже знайшов, влаштують сцену ревнощів, а після 6-го числа одночасно стануть жадати і особистісної свободи, і міцних партнерських відносин.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вільні і, які шукають

Овни, ви в жовтні можете піти второваною доріжкою, це може геть відлякати того, хто вам сподобається. Тільки делікатність і відсутність поспіху і гучних закликів, а також артистичний і навіть дещо химерно-кіношний підхід дадуть вам шанс на взаємність і на цікавий роман, а натиск і відверта демонстрація намірів суто фізичного характеру на корені можуть обрубати почуття, які зароджуються.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є любовний партнер, то з 1 по 6 жовтня краще не робити того, що він може вважати образою і приниженням: наслідки виявляться малоприємними. Після ж 6-го числа вам з коханою людиною має бути згуртуватися проти якихось зовнішніх чинників, і це неймовірно зблизить вас з ним, відкриє нові грані у відносинах.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Вільні і, які шукають

Тельці, ви в жовтні отримаєте шанс зачарувати того, хто викликає у вас глибоку симпатію; цілком ймовірно, що непоганою підмогою в цьому стане якийсь захід з цією людиною захоплення. Ну, а якщо ви поки ніким не зачаровані, можлива зустріч з тим, хто дуже високо оцінить ті ваші якості, які ви самі вважаєте головними своїми достоїнствами і якими пишаєтеся.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 6 жовтня стихійно виниклі суперечки можуть змусити вас прийняти кілька складних рішень, але вони в результаті підуть відносин на користь. Після ж 6-го числа буде складно змиритися з тим, що партнер цікавиться іншими людьми як однодумцями, намагається сподобатися, викликати позитивний відгук оточуючих. Не робіть це приводом для сварок.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Вільні і, які шукають

Близнюки, ви в жовтні, швидше за все, когось причаруєте настільки, що вами будуть безупинно захоплюватися, слова вам поперек не скажуть, стерплять від вас будь-які витівки. Велика ймовірність роману з тим, хто зрозуміє весь ваш характер і спосіб життя буде сприймати як одне велике достоїнство. Спочатку такі відносини будуть для вас, як насолода, але потім може виникнути відчуття, що ви переїли солоденького.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є любовний партнер, то з 1 по 6 жовтня ви додасте в стосунки пікантності, чимось розбурхати другу половину, можливо, введете в близькі ігри щось таке, що пов’язане з кіно. А ось потім не виключені сварки, вами ж і ініційовані; ймовірно, вам захочеться свободи – невідомо з чого і незрозуміло навіщо, і ви будете рватися з «кайданів», шкодячи любовному союзу.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вільні і, які шукають

Раки, ви в жовтні можете зіткнутися з чиїмось неадекватним обожнюванням, яке буде виражено в досить дивній формі і не раз поставить вас в незручне становище – і психологічно, і перед людьми, перед якими вам дуже б не хотілося виглядати безглуздо. Втім, в третій декаді хтось, хто дуже давно живить до вас ніжні почуття, швидше за все, позбавить вас від нав’язливої ​​уваги і, можливо, через кілька місяців сам стане для вас вельми відповідним амурних партнером.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 6 жовтня буде багато пристрасті, причому її інтенсивність виявиться прямо пропорційною вашому невдоволення якимись подіями, не пов’язаними з особистим життям. Після ж 6-го числа ви виконаєте дану партнеру обіцянку і почнете будувати якісь нові спільні плани.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Вільні і, які шукають

Леви, ви в жовтні можете вельми вдало влаштувати особисте життя. Велика ймовірність, що поруч з вами з’явиться той, хто зуміє надати вам все те, що ви, власне, від представників протилежної статі і чекаєте. Правда, замість доведеться стримувати свій непростий характер, що не гарчати без приводу (а реального приводу для невдоволення вам, швидше за все, просто не дадуть), що не відмахуватися, прикриваючись своїми справами, коли цій людині захочеться вашої уваги, і тоді союз буде довгим і дуже щасливим для обох.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 6 жовтня хтось лояльний до вашої пари допоможе вам з обранцем вичерпати якийсь конфлікт, і тут головне – не затіяти нову сварку. Після ж 6-го числа багато в стосунках буде залежати від того, наскільки багато у вас з партнером спільних захоплень, спільних друзів, важливих для обох принципів.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вільні і, які шукають

Діви, ви в жовтні, можливо, почнете відносини з тим, хто самою своєю присутністю буде вас заспокоювати, подарує вам внутрішню гармонію, покаже, як треба жити, щоб не турбуватися через дрібниці і не відчувати психологічний дискомфорт. Велика ймовірність, що ви з цією людиною з часом обросте усілякими щоденними ритуалами, спрямованими на збереження гармонії.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є любовний партнер, то з 1 по 6 жовтня важливо не будувати відносини з ним на основі свого миттєвого настрою: під впливом моменту ви можете зробити або сказати щось таке, про що згодом пошкодуєте. Після ж 6-го числа будь-які спроби керувати цією людиною за допомогою його захоплень і людей, які є для нього авторитетом, обернуться великими сварками і навіть скандалами.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вільні і, які шукають

Терези, вам в жовтні зірки обіцяють доленосну зустріч. Велика ймовірність, що поруч з вами з’явиться людина, з яким ви знайдете і щастя, і внутрішню гармонію. Він стане для вас опорою і підтримкою, багато зробить для того, щоб ваше життя було максимально благополучним, позбавить вас не тільки від проблем, а й від якихось сумнівів. А ще ви з ним, можливо, створите творчий союз, який принесе цілком матеріальні плоди і буде навіть якийсь час годувати вас обох.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 6 жовтня важливо не ображатися на її публічні висловлювання і не відкидати її ініціативи в сексі: помилкова скромність вам зараз не помічник. Після ж 6-го числа буде багато спільного з партнером проведення часу, можуть зародитися нові спільні захоплення, більш відвертими стануть розмови.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вільні і, які шукають

Скорпіони, в жовтні не виключено початок формального спілкування, яке досить швидко переросте в щось дуже особисте завдяки чуйності вашого візаві і вашим власним відчуттям психологічного комфорту після таких зустрічей. Велика ймовірність творчого і міцного союзу, який багато дасть вам в плані морального і особистісного самовдосконалення, а ця людина стане для вас сильною енергетичним підживленням і джерелом позитиву.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є любовний партнер, то з 1 по 6 жовтня ви багато зробите для відносин, закликавши на допомогу в тому числі і які гармонізують союз зовнішні обставини. Після ж 6-го числа не виключені регулярні суперечки, буде багато спроб кожного з вас перетягнути ковдру на себе, але в результаті вам вдасться наполягти на своєму.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Вільні і, які шукають

Стрільці, ви в жовтні, можливо, почнете відносини з тим, кого вам захочеться опікати, хто буде викликати у вас трепет своєї душевної крихкістю і зовнішньою красою. Велика ймовірність, що ви з цією людиною зумієте дати одне одному те, чого кожен з вас дуже потребує, і саме завдяки цьому союз виявиться досить тривалим і продуктивним в психологічному і особистісному плані.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 6 жовтня якісь сприятливі для вас зовнішні чинники позитивно вплинуть і на відносини з нею, причому як на міжособистісні, так і на близькі. Ну, а після 6-го числа союз і зовсім вийде на наступний якісний рівень, стане міцним і стабільним, в ньому з’явиться те, чого ви давно маєте потребу, навіть якщо і не визнаєтеся в цьому ні собі, ні коханій людині.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Вільні і, які шукають

Козороги, ви в жовтні, можливо, захочете отримати того, хто надзвичайно привабливий зовні, володіє чистим реноме, вміє подобатися оточуючим і домовлятися з ними. Швидше за все, з вашого боку це буде майже голим розрахунком, хоча і без незнайомих, нових для вас амурних відчуттів не обійдеться. Союз з цією людиною може мати місце, правда, після якоїсь вашої хитрості, за яку потім доведеться якось заплатити.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 6 жовтня ви сильно просунетеся вперед у розвитку відносин, якщо, звичайно, вашому обранцю не промиє мізки хтось із тих, хто для нього є більш серйозним авторитетом, ніж ви. Після ж 6-го числа не варто тримати кохану людину на короткому повідку і вимагати від нього того, що до вподоби його світовідчуттям і змушує відчувати себе в пастці.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Вільні і, які шукають

Водолії, ви в жовтні можете відновити відносини, які колись обернулися крахом або і не почалися через зовнішніх обставин, надмірних відмінностей у характерах, вашої персональної неготовність бути з кимось настільки близько. Не виключено, що в цей раз все складеться, оскільки ви стали набагато більш зрілою особистістю, і в результаті ви знайдете другу половинку, з якою вам буде по-справжньому добре. Головне – не давати волі сумнівам і рефлексій.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є любовний партнер, то з 1 по 6 жовтня ви, можливо, сильно і свідомо віддалитеся від нього, щоб не випускати назовні своє роздратування його вчинками і якимись неугодними вам якостями. Після ж 6-го числа щось в вас клацне, і ви захочете повернути собі прихильність коханої людини, а тому станете робити все, щоб освіжити почуття і стосунки.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вільні і, які шукають

Риби, ви в жовтні, можливо, зумієте спритно скористатися якимось щасливим випадком і зблизитися з тим, до кого давно відчуваєте ніжні почуття; роман обіцяє бути довгим і гармонійним. Якщо ж ви поки вільні від амурних уподобань, то ймовірно початок взаємної закоханості; не виключено, що той, хто вас підкорить, повністю задовольнить вашу потребу в романтиці, привнесе у ваше існування щось красиве і надихаюче, стане партнером не тільки в любові.

Що знайшли і окільцьовані

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 6 жовтня в інтимних відносинах станеться те, до чого ви давно йшли дрібними кроками, те, чого хотіли, але чомусь побоювалися або соромилися. Після ж 6-го числа вам настійно рекомендується не намагатися маніпулювати коханою людиною, намагаючись зміцнити узи і чимось штучно прикувати його до себе.

 

You cannot copy content of this page