fbpx

Любовний на тиждень з 26 червня по 2 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен

Ситуація ускладнюється, покличте на допомогу всю свою мудрість і самовладання, щоб утримати відносини під контролем. Через невелику сварку у вашому особистому житті загрожує з’явитися величезна тріщина.

Телець

Постарайтеся бути трохи стриманішим, не смикайте кохану людину через дрібниці, часу для зустрічей і побачень вам цілком вистачить. Не варто вести себе егоїстично.

Близнюки

Цього тижня вам більше, ніж зазвичай, доведеться приділяти турботи та уваги коханій людині. Він дійсно потребує вашої допомоги, підтримайте його та дозвольте повірити у власні сили. І ви зможете бути разом, навіть якщо раніше перешкоди здавалися непереборними.

Рак

У вівторок не відчувайте ваші почуття на міцність самі і не поспішайте з висновками щодо тих чи інших дій коханої людини. У середу можливий раптовий вибух емоцій, причому їхній характер може бути будь-яким. У вихідні ситуація заспокоїться.

Лев

Мовчання – золото, от і дотримуйтесь цієї стратегії. Вдало складаються ваші взаємини з коханою людиною, лише менше розповідайте про це оточуючим. Щастя любить тишу.

Діва

Ваші почуття зазнають деяких змін, не лякайтеся їх. Спільна з коханою людиною ціль не тільки веде до успіху, але й допомагає знайти нові точки дотику. У вихідні вирушайте вдвох за місто.

Терези

Запасіться терпінням, будьте поблажливими, тому що ваші стосунки переживають не найкращий час. Побудьте на самоті – це вас протверезить. Не виключено курортний роман.

Скорпіон

Забудьте про стриманість, розкрийтеся назустріч своїм почуттям. Увага і такт з вашого боку допоможуть розтопити навіть замерзле серце, зараз все у ваших силах.

Стрілець

На цьому тижні ви матимете шанс помиритися з коханою людиною, якщо ви до цього посварилися і не розмовляли один з одним. Не варто показувати егоїзм та впертість, зробіть крок назустріч.

Козеріг

Не фліртуйте із колегами. Не виключені спалахи ревнощів з боку коханої людини. Однак ближче до вихідних розбіжності випаруються, поступившись місцем примирення.

Водолій

Ви стали романтичніше дивитися на світ, радіти навіть дрібницям, повз які раніше проходили, не обертаючись. Не інакше як ви закохані… Однак поки що не факт, що взаємно.

Риби

Вирушайте на дружню вечірку, в кафе чи кіно. Там ви зможете знайти своє нове кохання. Особливо у четвер чи у суботу.

You cannot copy content of this page