fbpx

Любовний розклад Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 15 по 21 січня 2024

Чого чекати від стосунків із коханим — сварок чи гармонії? Кому пощастить зустріти свою половинку? Відповідь знають карти Таро. Цей розклад для жінок.

Таро для Овна — Жриця

У відносинах пануватиме гармонія. Ви наділені тією самою жіночою енергетикою, яка здатна втримати чоловіка надовго. Цього тижня ваші сильні сторони всі. Будь-які ваші дії мають магнітну силу і це, звичайно, відбивається на партнері.

Продовжуйте так само, особливо в словах. Це дуже важливо зараз для вашого партнера. Саме через спілкування ви можете надовго зберегти ідилію у парі. Перш ніж щось сказати – кілька разів подумайте. Будьте ласкавою у своїх розмовах і уникайте гострих кутів в розмові з коханим.

Таро для Тельця — 9 пентаклей

Ви маєте усі ресурси, щоб досягти бажаного об’єкта. Це прекрасно! Тому що саме на цьому тижні є ймовірність, що на вас чекає доленосне знайомство. Якщо ви вже перебуваєте у відносинах – тиждень буде спокійним. Цю ідилію ви зможете зберегти надовго, якщо виявлятиметиме терпіння і мудрість по відношенню до свого партнера.

Таро для Близнюків — Вежа

Цей тиждень підштовхне вас до переоцінки своїх цінностей. Ви зрозумієте, що багато чого було в минулому – зовсім не ваше. Можливо, на такі думки вас наштовхне чоловік, якого ви зустрінете у цей період.

Якщо ви в відносинах, у цей період потрібно більше часу проводити з коханим. Саме він надасть вам необхідну підтримку, коли вона буде потрібна. Поставтеся до партнера серйозно. Цілком можливо, від нього надійде серйозна пропозиція, не виключено, що про заміжжя.

Таро для Раку — 9 мечів

Ви не бажаєте показати партнерові те, що справді в вас на душі. Обманом це не назвеш, але маніпулювати вам вдається. Завдяки вашій штучно створеній поведінці партнер видасть бажаний результат. Засудити вас нема за що, тому що гра влаштовує дві сторони.

Але варто зробити висновки про свого партнера, адже не кожен би пішов назустріч вашому задуманому плану. Таку реакцію у відповідь однозначно потрібно записати в колонку жирних плюсів. А партнера – у спільне серйозне майбутнє.

Таро для Лева — 4 кубки

З одного боку, все складається чудово, і партнер справді має до вас почуття. Але є щось, що його зупиняє на шляху до вас. Щодня ваші стосунки мають ризик добігти кінця. Це відчувають обидва партнери, звідси і немає ентузіазму та натхнення працювати над стосунками та вдихати у них життя.

Але шанси на порятунок є. Спробуйте знайти цей самий камінь спотикання та усунути його. Один ваш чоловік із цим не впорається!

Таро для Діви — 6 жезлів

Ви готові до серйозних стосунків і навіть до сімейного життя. Зараз найсприятливіший час для того, щоб зустріти відповідну для цього людини. Озирніться довкола, поруч є чоловік, у якого схожі з вами цілі та бажання.

Якщо ви дасте йому шанс – він піде на багато чого, щоб досягти вашого розташування. Можливо, навіть відмовитися від своїх звичок та усталених цінностей. Якщо карта справді програється у цей період – усіма силами спробуйте зберегти вашу спілкування, адже ця людина – справжній подарунок долі!

Таро для Терезів — Повішений

Не треба лякатися майбутніх подій. Нічого поганого і серйозного цього тижня не станеться. Жодних розривів цей період не віщує, можливо, тому що і руйнувати поки що нічого. Перспектива у відносинах є, але всьому свій час.

Тим часом набирайтеся життєвого досвіду. Вчіться розуміти одне одного, поважати та визначати спільні цілі. Цей тиждень буде для вас добрим вчителем. Ні, важких уроків він тобі не викладе. Але чим більше ви запам’ятаєте і навчитеся, тим менше помилок ви зробите у майбутньому.

Таро для Скорпіона — Сонце

Чоловік, який зараз у вас на прикметі, цілком підійде для серйозних стосунків. Однак поспішати не варто, всі рішення потрібно добре обмірковувати. Саме тому стрімкий розвиток відносин неможливий!

Але поки ви спостерігаєте за подіями, що розгортаються, не втрачайте час даремно. Займіть оцінювальну позицію і вивчайте деталі його поведінки і характеру. У вас є чудова нагода, щоб зрозуміти, чи потрібен вам цей чоловік.

Таро для Стрільця — Туз кубків

В даний момент ви відчуваєте легкі емоції, флірт, інтерес, зміна обстановки. Але все це незабаром може перерости у досить серйозні почуття.

Тим більше, карта вказує на те, що партнер, який знаходиться біля вас, підходить вам для подальшого життя. Більше того, партнер має велике прагнення на щось більше, ніж зараз. Не обломайте крила як собі, так і йому!

Таро для Козерога — 8 кубків

Не впадайте у відчай. Цього тижня є шанс зустріти свого коханого, навіть якщо ви вже перестали вірити у диво. Вам належить нове знайомство з чоловіком із чистою репутацією.

А ви, у свою чергу, маєте усі ресурси, щоб подарувати вашій парі щасливе життя. Приберіть затиснення. Дайте повною мірою продемонструвати свої бажання новому знайомому та реалізувати свої.

Таро для Водолія — 7 пентаклей

Тиждень гарний для побудови спільних планів на майбутнє. Цей період дуже сприятливий для вашого особистого життя. Якщо ви обидва прагнутимете цього тижня до миру, Вищі сили вам нададуть допомогу.

Якщо ж дивитиметеся в різні боки – підтримка не обіцяється. Для повноцінних відносин у вас є все від пристрасті до поваги. Однак все найкраще прийде далеко не відразу. Наберіться терпіння!

Таро для Риб — 5 кубків

Вас хтось дуже старанно намагається досягти. І цілком можливо, що його старанність принесе результати. Якщо раптом вам стане нудно із цією людиною, не потрібно розжарювати обстановку.

Те, що вас бадьорить, може, навпаки, обламати крила вашому партнерові. Перш ніж змусити цілеспрямовано його ревнувати чи випробувати інші емоції, добре подумайте, адже це може його навіть відштовхнути. Краще вибрати інший метод для різноманітності свого особистого життя.

You cannot copy content of this page