fbpx

Магія трьох двійок: нумерологія, яка передбачить вашу долю на 2022 рік

Ваша дата народження розповість, що станеться з Вами у 2022 році!

Головне число 2022 року – 6, яке означає «прийняття відповідальності». Після того, як минулий рік приніс багато нового (у тому числі нескінченну кількість локдаунів), час звикнути до нового темпу і максимально використати нову реальність. Якщо протягом 2021 року Ви почували себе так, ніби були на межі провалу, то в 2022 році Ви зможете набути більш жорсткої опори.

Підказка: Щоб розрахувати своє персональне число року, потрібно скласти всі цифри, що входять до дати народження, повторюючи цей процес до отримання однозначного числа.

Приклад: 12 (день) 03 (місяць) 1975 (рік) = 1+2+0+3+1+9+7+5=28=2+8=10=1+0=1.

Число 1

Якщо Ваше персональне число — 1, то протягом 2022 року зміни неминучі, але більшість із них відбуватимуться за Вашою ініціативою, а не через життєві обставини. Настала твоя черга командувати, тож приготуйтеся заявити про свої погляди. Велике питання у тому, чи захочете Ви їх реалізувати.

Число 2

Для цього числа 2022 рік – час терпіння та партнерства. Це дуже важливий рік, коли Ви маєте адаптуватися до нової реальності. У 2022 році буде важливо сконцентруватися на людях, яких Ви вважаєте близькими. Незалежно від того, чи самотні Ви, хочете знайти коханого або вже є пара, у наступному році на Вас чекає море романтики.

Число 3

У 2022 році життя надасть безліч можливостей додати щось нове до свого розпорядку дня, можливо, переїзд, зміна роботи чи щось інше, що дозволить вийти із зони комфорту. Вам надається шанс змінити своє життя, тому найкраще прийняти той факт, що наприкінці 2022 року все Ваше життя стане зовсім не таким, яким воно було. Краще не боротися зі змінами, постарайтеся їх прийняти.

Число 4

У 2022 році на Вас чекає багато важкої роботи, тому якщо Ви сподівалася відпочивати або насолоджуватися життям, у Всесвіту на Вас інші плани. Настав час викластися по максимуму і показати людям свої навички. Люди будуть готові допомогти Вам, якщо побачать, що Ви докладатимете багато зусиль. 2022 рік – це рік, коли Ви станете тільки сильнішими.

Число 5

На Вашому шляху з’явиться безліч можливостей, що сипатимуться на Вас одна за одною. До кінця 2022 року ти, швидше за все, будете зовсім іншою людиною. Прийшов час розправити крила.

Число 6

Це особливий рік для Вас, тому що Ваше число збігається з основним числом 2022 року. Наступний рік кардинально змінить Ваше життя, тож будьте готові до несподіваних змін. Готуйтеся до того, що, крім приємних моментів, у Вашому житті з’явиться багато обов’язків, від яких Ви не зможете ухилитися. Так що настав час прийматися за важку, але варту роботу.

Число 7

У 2022 році Ви будете багато відпочивати і розслаблятися, але все ж таки доведеться приділити час особистісному зростанню. Що вдієш, у наступному році без цього ніяк. Зверніться до себе і зрозумійте, нарешті, що Вам потрібно і чим би хотіли б займатися. Тільки тоді Ви почнете рухатись вперед.

Число 8

Для тебе настав час стати впевненішим у собі і показати всім, як далеко Ви готові зайти, щоб досягти бажаного. У 2022 році Ви точно зумієте виправдати не лише власні очікування, а й очікування оточуючих. Повірте мені, наприкінці року на Вас чекає нагорода за наполегливу працю, тому не дозволяйте нічому і нікому стояти на шляху до досягнення Ваших цілей.

Число 9

Для Вас 2022 буде більше схожий на завершення чогось, ніж на початок, але не лякайтеся. Нарешті Ви зможете почати все з чистого аркуша і зрозуміти, що Ви переросли багатьох знайомих зі свого оточення. Впоратися з цим буде нелегко, ми рідко хочемо розлучатися з близькими для нас людьми. Однак чим більше Ви будете чинити опір цим змінам, тим сильніше Всесвіт буде їх Вам нав’язувати, тому краще прийміть зміни з радістю. Вони стануть фундаментом Вашого нового життя.

You cannot copy content of this page