fbpx

“Магніт бажань”: які знаки зодіаку максимально накриє везіння вже з 21 грудня

На цю дату доведеться один із найпотужніших днів у 2021 році.

Астрологи назвали знаки зодіаку, яких одного дня накриє цунамі з подарунків від космосу. Йдеться про день зимового сонцестояння, який припаде на дату 21.12.2021. Рівнодінство разом із дзеркальною датою традиційно вважається одним із найпотужніших енергетично сильних днів на рік.

На думку фахівців у галузі астрології, цього дня у представників чотирьох сузір’їв з’являться унікальні можливості, які не можна прогаяти. Особливий вплив магічної дати відчують Овни, Раки, Терези та Козороги. Проте інші представники зодіакального кола також відчують сюрпризи від Всесвіту.

Цього дня потрібно прибратися вдома та позбутися всього непотрібного. Причому негативу потрібно позбутися не тільки в житлі, а й у думках. Також можна будувати плани та візуалізувати усі свої цілі.

Причому обмірковувати свої плани та загадувати бажання найкраще о 21 годині 12 хвилин, щоб мрія була точно почута Всесвітом. Категорично забороняється 21 грудня сваритися, лінуватися та сумувати. Краще повністю віддатись позитиву.

Related Post

Гороскоп на 4 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 4 червня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 4 червня 2021 року Овен Овнам гороскоп на сьогодні радить утриматися від великих витрат. Можливі прикрі непорозуміння з близькими людьми. Відкладіть прийняття важливих рішень – не виключено, що

Гороскоп КОХАННЯ на 14 травня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 14 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вашому коханому буде сумно усвідомлювати, що багато з того, що він зробив заради вас, він зробив даремно, бо це не набуло над вами гідного ефекту.

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 листопада 2021Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 листопада 2021 року Овен Найцікавіші події вашого особистого життя відбудуться тоді, коли більшість мешканців вашого міста спатиме, вже чи ще. Можливо, телефонна трубка