fbpx

Мантра звільнення від стресу, страху та безсилля

Мантра звільнення від стресу, страху та безсилля

Не можна недооцінювати силу звуків — у них є сила, яка дає змогу подолати будь-які проблеми. За допомогою мантр кожен зможе звільнити тіло та розум від стресів, страхів та зарядитися енергією.

Мантри – це набір звуків, які створюють голосові вібрації. З їхньою допомогою зцілюють тіло і розум, знаходять заспокоєння та сили для руху до поставлених цілей. У буддизмі мантри використовують для того, щоб направити душі у духовний світ, звільнитися від усього наносного та очиститись від негативних програм. Читання мантр схоже на медитацію, коли людина вчиться керувати своєю енергією, відключаючи розум і налагоджуючи зв’язок із Всесвітом. Експерти пропонують познайомитися з мантрою, мета якої – позбавити розум страждань, впоратися зі страхами і стресом і знайти для себе джерело сил.

Мантра, що позбавляє страху

Страхи переслідують багатьох, і часом вони стають серйозною перешкодою на шляху щасливого життя. Через тривоги та постійний страх внутрішня енергія не збалансована. Набути гармонії, очистити думки від тривоги і впоратися зі страхом будь-якого роду допоможе мантра. Її вимовляють у хвилини, коли страх долає, а також у вільний час, зайнявши зручне становище. Регулярне повторення мантри дає почуття захищеності та комфорту, дозволяє вивільнити внутрішню енергію та спрямувати її на боротьбу зі страхами.
«Махабірка бхутай одхна бхутай байка бхутай каре ахар махедевки чоукі махабір ракхаваар».

Сила мантри полягає не у виголошенні звуків, а у правильному настрої. Віра в те, що страхи відступлять разом із голосовими вібраціями, справді допомагає впоратися з неприємностями. Тим, кому складно зосередитися, варто супроводжувати читання мантри спокійною та ненав’язливою музикою або запалити улюблені ароматичні палички та читати мантру, вдивляючись у полум’я свічки.

Мантра від стресу

Стрес у сучасному світі – не рідкість, а, швидше, норма. Нескінченний біг, безліч важливих справ, метушня та шум вулиць часто стають причиною депресії та відтоку життєвих сил. Впоратися з цим допоможе регулярне читання мантр. Своєрідна медитація дозволить звільнити свідомість від усього, що заважає щастю. Набратися сил, посміхатися кожному новому дню та вміти відрізняти дійсно важливе від наносного вийде, якщо щодня вранці та вечорами вимовляти мантру:

«Чаттр чаккр варті чаттр чаккр бхугте суянбхав субхан сараб даа сараб джугте дукаалан пранаасі дайалан сарупе садаанг санге абханган бібхуте».

Ця мантра допоможе не тільки впоратися зі стресом, але й дасть можливість попрощатися з депресією, що заважає щастю.

Мантра, що наповнює силами

Бувають періоди, коли сили не вистачає, і тут на допомогу прийде мантра. Її сила полягає у здобутті внутрішньої гармонії та розкритті чакр. Енергія Всесвіту знову вільно циркулювати по тілу, позбавляючи пригніченості і нестачі сил.

«Аум хрим намах».

Цю мантру читають і після спілкування з неприємними людьми, які можуть виявитися енергетичними вампірами. Сила звуків захищає від відтоку енергії та звільняє від безсилля.

Зарядитися енергією та набратися сил після важкого дня допоможе мантра:
«Аум шева суріючи намах».

You cannot copy content of this page