fbpx

Мантри весняного пробудження: відновлюємо жіночу енергетику

Мантри весняного пробудження: відновлюємо жіночу енергетику

Стати успішною, привабливою та ніжною допоможуть священні мантри для жінок. З їхньою допомогою вдасться пробудити жіночу чарівність і відновити сили після довгої зими.

Мантри, наділені священним змістом, можуть прикрасити життя жінки. Звукові вібрації здатні відновити енергетику, відбити негативний вплив ззовні, прогнати тривожні думки, зміцнити біополе і виправити карму. За зиму жінка втрачає багато внутрішніх сил та енергії. Весною важливо знайти способи, як повернути втрачену рівновагу, і в цьому випадку мантри принесуть безцінну користь. Буквально через 5-7 днів практики втрачена енергія почне повертатися, і жінка, що прокинулася від зимової сплячки, поступово знайде шлях до щастя.

Мантра пробудження жіночої енергетики

Читання мантр – найпотужніший інструмент духовного зростання. Мантра Аді Шакті допоможе жінці повернутися до витоків, усвідомити священне призначення, знайти джерело сили, розкрити здібності, які закладені від природи. Молитву можна співати у спеціальний відведений для духовних практик час або вимовляти тоді, коли ви згадаєте. Мантра звучить так:

«АДІ ШААКТІ ААДІ ШААКТІ ААДІ ШААКТІ НАМОО НАМОО
САРААБІ ШААКТІ САРААБІ ШААКТІ САРААБІ ШААКТІ НАМОО НАМОО
КУНДААЛІНІ ШААКТІ МАТА МАТА ШААКТІ НАМОО НАМОО».

Мантра виступає прямим зверненням до первинної жіночої енергетики. Регулярне читання (в ідеалі по 108 разів на день) має сильний накопичувальний ефект, ставить енергетичний захист і виконує мрії. Мантру також можна включати у фоновому режимі, коли ви зайняті домашніми справами або виконанням медитативної практики для жінок.

Жіноча мантра сили

Цю мантру корисно повторювати по понеділках (під заступництвом Місяця) або по п’ятницях (під заступництвом Венери). З її допомогою вдасться позбутися вантажу минулих образ, тривожних думок, занепаду сил, апатії та зневіри. Так крок за кроком і день за днем ​​ви зможете зробити своє життя щасливішим. Для проведення цієї практики знадобиться 10 хвилин вашого часу, ароматичні свічки та приємна фонова музика для створення спокійної атмосфери.

Засвітіть ароматичні свічки, займіть зручне положення, повністю розслабтеся, зробіть кілька глибоких вдихів і тричі вимовте:
«Всередині мене велика сила Богині-Матері!
Всередині мене енергетика, що іскриться світлом і благом!
Я є любов, ніжність, грація та щастя!»

Після цього слід заплющити очі і уявити себе такою, якою ви мрієте себе бачити: молодою, привабливою, сильною, багатою, незалежною. Можна візуалізувати також сімейне щастя, свій успіх у сфері, що цікавить вас, здійснення бажань. Головне, щоб картинка була наповнена світлом та енергетикою радості. Після завершення експерти сайту dailyhoro.ru радять висловити подяку вищим силам і, зрозуміло, самій собі за пробудження сили, за духовне зростання і мантру.

Мантра богині Лакшмі

Лакшмі – богиня щастя. Багато жінок підносять до неї свої молитви, таємно мріючи набути щастя, гармонії та процвітання в житті. Лакшмі уособлює красу, грацію, достаток та успіх. Якщо ви щодня оспівуватимете до Лакшмі, то не просто відновите жіночу енергетику, а знайдете заступництво і захист богині. Текст мантри виглядає так:

«ОМ ШРІМ МАХАЛАКШМІЕ НАМАХУ»

Кожній жінці іноді дуже важливо відновлювати втрачену енергію, повертаючись до своїх витоків і сили природи, наповнюватися жіночою енергетикою. Тільки в цьому випадку вона буде щасливою, красивою, успішною, почне світитися зсередини, залучати до себе справжніх чоловіків і вдалі можливості. Представлені мантри допоможуть відновити жіночу енергетику, а медитації для жінок закріпити результат. Бережіть себе

You cannot copy content of this page