fbpx

Марс переходить у Знак Скорпіона 30 жовтня 2021: застереження астрологів на найближче майбутнє

Марс переходить у Знак Скорпіона 30 жовтня 2021: застереження астрологів на найближче майбутнє

Сьогодні відбудеться перехід Марса в Знак Скорпіона, що негативно позначиться на нашому настрої та вдачі. Попри це будуть і деякі позитивні наслідки, про які розповіли астрологи.

Варто відразу зазначити, що енергетика червоної планети буде негативною. Незважаючи на це, є й добрі новини.

Астрологи стверджують, що дуже небезпечним буде 30 жовтня і найближчі кілька тижнів після переходу планети в Знак Скорпіона.

Далі енергетика владнається і приблизно з середини листопада жити стане набагато простіше, оскільки планета втратить нотки непередбачуваності та перестане породжувати дисонанс.

Чого варто остерігатися з 30 жовтня

30 числа і в наступні кілька тижнів астрологи рекомендують бути обережніше з прийняттям рішень.

Марс у Скорпіоні сплутує карти та призводить до появи невпевненості. 30 жовтня та в наступні дні багато людей стануть непередбачуваними.

У людях прокинеться імпульсивність, запальність та агресія. Якою б сильною не була ваша завзятість, здатність спрямовувати силу на досягнення бажаного повністю або частково атрофується.

Багато хто з нас захоче кинути розпочаті раніше справи, особливо якщо на шляху з’являться якісь труднощі. Астрологи наполегливо не радять цього робити.

Потрібно перетерпіти цей складний період.
Також експерти вважають, що Марс із 30 жовтня підштовхуватиме нас до егоїзму.

Скорпіон – символ ревнощів та власництва. Намагайтеся думати про те, як зробити життя своїх близьких кращим, даруючи їм свободу.

Люди будуть грубішими. Не варто звертати увагу на хамство в автобусі, метро, ​​черзі в магазині. Чим більше уваги ви даруватимете токсичним людям, тим буде гірше для вас.

Що хорошого чекає на нас із 30 числа

Марс змушує нас домінувати і панувати одне над одним, але Скорпіон силою Водної стихії приглушить це. Через кілька тижнів після переходу Марса в цей Знак люди стануть м’якшими і добродушнішими.

Також Марс допоможе переглянути нам своє ставлення до чогось поганого та неприємного. Цілком можливо, що багато хто з нас забуде про образи, але на це також піде деякий час.

Related Post

Гороскоп на 21 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 21 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 21.11.2021 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 21 листопада 2021 року Овен Сприятливий день для духовного зростання, здобуття внутрішньої незалежності та цілительства. Виключіть вживання напоїв та

Гороскоп на 19 травня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 19 травня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 19 травня 2021 року Овен Можете відправитися за корисними покупками, почати ремонт в будинку, робити перестановки. Вам доведеться продемонструвати всі свої організаторські здібності і, пристосовуючись до обставин, проявляти

Гороскоп на 13 грудня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 13 грудня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 13 грудня 2020 Овен До кінця дня ви опинитеся дуже далеко від тієї точки, до якої планували прийти, але, можливо, це набагато кращий варіант. Може бути, це просто